Ceník jízdenek


Jízdenky na lanovky ve Špindlerově Mlýně můžete zakoupit 3 různými způsoby:

  1. V předprodeji online na www.gopass.travel
  2. Samoobslužně u lanovky v Gopass Tickets
  3. Na pokladně lanové dráhy

e-shop GOPASS - jízdenky za nejvýhodnější ceny zakoupíte online na www.gopass.travel. Použijte svůj GOPASS při všech nákupech v provozovnách Spindl Motion a Spindl Gastronomy, sbírejte body a získejte další odměny a slevy. Vydání karty je zpoplatněno 75 Kč.

Klienti, kteří si zakoupili pěšácké lístky do střediska Špindlerův Mlýn online, prostřednictvím www.gopass.travel, potřebují pro přechod přes turniket QR kód, který se nachází v e-mailovém potvrzení o nákupu. Na turniketu je nutné QR kód načíst z potvrzení o nákupu, který můžete mít u sebe v papírové formě nebo ho načtete ze svého mobilu. Čipovou kartu Gopass nebude možné použít.

GOPASS Tickets - automatická samoobslužná obchodní místa. Jízdenky zakoupené prostřednictvím GOPASS Tickets jsou vydávány formou QR kodu, který naskenujete/načtete při průchodu turniketem.

TICKET POINT - Svatý Petr, Medvědín - Automat na samoobslužný výdej GOPASS karty, na níž je nahraná vaše sezónka (Špindl Walk sezónka, GOPASS SKI Sezónka), zakoupená online v e-shopu gopass.travel. TICKET POINT funguje nonstop. Registrovanou GOPASS kartu si ponechte a využijte zase příště.

Infocentra – jízdenky zakoupené v infocentru jsou vydávány na bezkontaktní čipovou kartu Axess. Záloha za kartu Axess činí 50 Kč. Kartu lze vrátit do automatu ve středisku. Na pokladnách můžete platit v hotovosti nebo platebními kartami: Eurocard/MasterCard, Maestro, VISA a VISA Electron. Akceptujeme Sodexo Flexi nebo Multi Pass CARD a Benefit Plus card na 1 jízdu a jízdenku tam a zpět.

Jízdenky pořízené na pokladně, na E-SHOPU nebo v GOPASS Tickets platí pouze v den zakoupení.

Jednotlivé produkty:

Aktivity – dvě jednosměrné jízdy nahoru, využitelné v jednom nebo ve dvou vybraných dnech v průběhu 6 dnů na lanovce 1x Medvědín a 1x innogy line Svatý Petr.

FUN Ticket (lanovka + koloběžka) – cenově zvýhodněná jednosměrná jízdenka, která zahrnuje kombinaci jízdy lanovkou na horní stanici Medvědín a zapůjčení terénní koloběžky. Nelze zakoupit u horní stanice lanové dráhy Medvědín. Maximální doba jízdy na koloběžce je 1 hodina. Řídit koloběžku může osoba s minimální výškou 140 cm.

  • Terénní koloběžka > 1x výjezd lanovkou a sjezd terénní koloběžkou od horní stanice lanovky Medvědín po vytyčené trati na sjezdovce. Maximální doba jízdy na koloběžce je 1 hodina. Řídit koloběžku může osoba s minimální výškou 140 cm.


Cyklotour  dvě jednosměrné jízdenky pouze nahoru využitelné v jednom dni na dvě lanovky (innogy line Svatý Petr / Medvědín >> Herlíkovice - Žalý). V prodeji: červen: so - ne, červenec-srpen - denně, září: so - ne

Cyklotour "Family" 2+1 / 2+2 – 2x jízdenka Cyklotour "Dospělý" + 1x nebo 2x jízdenka "Dítě".

Věk se prokazuje na základě průkazu totožnosti, není-li vydán, pak na základě průkazu pojištěnce. Bez jeho předložení není nárok na bezplatné využívání služeb a uplatnění sníženého jízdného v kategorii „Dítě“, „Junior“ a „Senior“.

MALÉ DÍTĚ 0 – 5,99 let ZDARMA
DÍTĚ 6 – 11,99 let
JUNIOR 12 – 17,99 let
DOSPĚLÝ 18 – 59,99 let
SENIOR 60+ let

Přeprava psů, kol a kočárků s platnou jízdenkou zdarma.

Jízdenky i vrácenou hotovost si zkontrolujte ihned v infocentru. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel. Jízdenky jsou nepřenosné, proto nesmí být půjčovány ani přeprodávány. Pokladny a odbavovací systém jsou monitorovány kamerou. Při použití karty neoprávněnou osobou bude bez náhrady odebrána nebo zablokována. Prostor turniketů je monitorován. Při průchodu turniketem je pořízena fotografie, která je zpracována a uchována odbavovacím systémem. Uchování tohoto osobního údaje – fotografie trvá po dobu platnosti jízdenky, poté je systémem vymazán.

Provozovatel si vyhrazuje právo změny cen, všechny uvedené ceny jsou v Kč.

Provozovatel: MELIDA, a. s., Špindlerův Mlýn 281, 543 51, IČ: 24166511, tel. +420 499 467 101