Běžky

Desítky kilometrů kvalitně upravených běžeckých tratí. Elán do života a odhodlání, to jsou běžky ve Skiareálu Špindlerův Mlýn.


Běžecké tratě v provozu!

Na Horních Mísečkách upraven běžecký okruh 5 a 7 km.Upravované tratě pro běžecké lyžování najdete ve všech oblastech Skiareálu Špindlerův Mlýn. Bezkonkurenčně nejoblíbenějším a největším areálem pro běžkaře jsou však Horní Mísečky, kam se sjíždí milovníci běžeckého lyžování z širokého okolí. Velká většina tratí začíná přímo před vchodem do chaty Stopa, která slouží běžkařům jako zázemí pro jejich zimní radovánky a nabízí teplé i studené občerstvení všeho druhu. 
Na Mísečkách se pravidelně konají všemožné závody všech věkových kategorií. Běžecké tratě jsou pravidelně profesionálně upravovány pro volný i klasický styl. Tratě jsou otevřeny široké veřejnosti a na své si zde přijdou jak sportovci tak milovníci klidné lyžařské turistiky. 
Lanová dráha Medvědín, Innogy line Svatý Petr a Hromovka mimo provoz z důvodu silného větru. Lanová dráha Labská v provozu. Lanová dráha Orlen line Horní Mísečky v provozu od 9:30 hod.

Aktuality