Večerní lyžování Svatý Petr

Užijte si čerstvě upravený manšestr na osvětlené sjezdovce Malý Hank ve Svatém Petru. Jedna z nejširších sjezdovek ve Špindlu, dvousedačková lanovka, útulný quattro® BAR hned pod svahem, půjčovna nejnovějšího lyžařského vybavení a pohodlné parkování poblíž sjezdovky - to vše tvoří kombinaci, kterou si zamilujete!


Připravujeme!

Termíny večerního lyžování připravujeme.

RYCHLÉ INFO:

  • lokalita: Svatý Petr, sjezdovka Malý Hank (4b)
  • provozní doba: 18:00 - 21:00
  • skipasy: v prodeji pouze online na www.gopass.travel
  • parkování: u Hotelu Lenka ve Svatém Petru
  • občerstvení: quattro® BAR
  • ski servis + test centrum HEAD: ano, hned vedle lanovky (otevřeno do 19:00)
  • půjčovna: v provozu do 21:30; pro klienty půjčovny parkování zdarma přímo u půjčovny

SKIPASY

Novinkou letošní sezóny je prodej skipasů na Večerní lyžování pouze prostřednictvím online prostředí na www.gopass.travel. Běžný prodej v klientském centru ve středisku nebude možný. Co z toho pro vás plyne?

PRODEJ ZDE:


Jak postupovat, když už MÁM GOPASS kartu?

Po nákupu produktu na www.gopass.travel se vám skipas rovnou nahraje na vaši kartu, takže po příjezdu do střediska můžete vyrazit rovnou na lanovku. Je ale velmi důležité, abyste si nezapomněli vaši Gopass kartu doma!


Jak postupovat, když ještě NEMÁM GOPASS kartu?

Navštivte stránku www.gopass.travel, zaregistrujte se a zakupte si svůj skipas na Večerní lyžování. Po příjezdu do střediska se zastavte u poklady, kde zvenčí najdete výdejní skipasový automat Ticket Point. Postupujte podle pokynů automatu a během několika okamžiků obdržíte plastovou Gopass kartu, se kterou můžete vyrazit na lanovku.


Půjčovny vybavení

Během Večerního lyžování jsou všechny produkty půjčovny levnější o 30%!

Ve Svatém Petru se nachází půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, která je ve dnech Večerního lyžování otevřena až do 21:30. Všichni zákazníci půjčovny mají během Večerního lyžování parkování u půjčovny zdarma.

Využít můžete také výpůjčku s vyzvednutím v předstihu. Pokud si potřebujete zařídit výpůjčku vybavení až následující den ráno, můžete vše zařídit již večer v předstihu za cenu výpůjčky až od následujícího dne (výpujčku na Večerní lyžování budete mít zdarma).