Provoz večerního lyžování

Večerní lyžování je pro tuto sezonu ukončené.

Večerní lyžování Hromovka

Užijte si čerstvě upravený manšestr na osvětlené sjezdovce Hromovka. Jedna z nejširších sjezdovek ve Špindlu, čtyřsedačková lanovka, útulný Aprés Ski BAR hned pod svahem, půjčovna nejnovějšího lyžařského vybavení a pohodlné parkování u sjezdovky - to vše tvoří kombinaci, kterou si zamilujete!SKIPASY

Prodej skipasů na Večerní lyžování koupíte prostřednictvím online prostředí na www.gopass.travel nebo v informačním centru Hromovka, který je v provozu od 17:30.

PRODEJ ZDE:


Jak postupovat, když už MÁM GOPASS kartu?

Po nákupu produktu na www.gopass.travel se vám skipas rovnou nahraje na vaši kartu, takže po příjezdu do střediska můžete vyrazit rovnou na lanovku. Je ale velmi důležité, abyste si nezapomněli vaši Gopass kartu doma!


Jak postupovat, když ještě NEMÁM GOPASS kartu?

Navštivte stránku www.gopass.travel, zaregistrujte se a zakupte si svůj skipas na Večerní lyžování. Po příjezdu do střediska se zastavte u poklady, kde zvenčí najdete výdejní skipasový automat Ticket Point. Postupujte podle pokynů automatu a během několika okamžiků obdržíte plastovou Gopass kartu, se kterou můžete vyrazit na lanovku.Půjčovny vybavení

Během Večerního lyžování jsou všechny produkty půjčovny levnější o 30%!

Na Hromovce se nachází půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, která je ve dnech Večerního lyžování otevřena až do 21:30. Všichni zákazníci půjčovny mají během Večerního lyžování parkování u půjčovny zdarma.

Využít můžete také výpůjčku s vyzvednutím v předstihu. Pokud si potřebujete zařídit výpůjčku vybavení až následující den ráno, můžete vše zařídit již večer v předstihu za cenu výpůjčky až od následujícího dne (výpujčku na Večerní lyžování budete mít zdarma).