Gastronomie

Užijte si příjemnou atmosféru v našich restauracích a bistrech po celém areálu.

Restaurace Na Pláni

Restaurace Na Pláni je ideálním místem pro vaši firemní akci. Nachází se u horní stanice lanové dráhy a nabízí tradiční pokrmy z české kuchyně, těstoviny a domácí pizzu. S panoramatickým výhledem na Špindlerův Mlýn a pohodlnou atmosférou bude tato restaurace skvělou volbou.


Restaurace Medvědín 1235 m

Restaurace Medvědín 1235 m je ideálním místem pro vaši firemní akci. Nachází se u horní stanice lanovky a nabízí výtečné pokrmy z české a světové kuchyně a širokou nabídku kávy a dezertů. S nádherným výhledem a pohodlnou atmosférou bude tato restaurace skvělou volbou.

Restaurace Stadion

Samoobslužná restaurace na dojezdu sjezdovek ve Svatém Petru nabízí denně několik druhů polévek, čerstvé saláty, hotová jídla, domácí dezerty a bohatý výběr studených i teplých nápojů. Součástí je též vyhřívaná panoramatická terasa, kde můžete přes den ochutnat speciality z grilu a o vybraných večerech tu prožít nezapomenutelnou après-ski party s live DJ´s.

quattro® BAR

Známý moderní a luxusní quattro® BAR se svou vlastní terasou, kde si můžete každý den užít pravou après-ski party. Bar je umístěn v těsné blízkosti Restaurace Stadion. Dejte si Aperol Spritz, Bombardino, svařák nebo prosecco a zažijte nezapomenutelnou party pod sjezdovkami ve Svatém Petru.

Après-ski bar Hromovka

Zakončete své lyžování u lahodného drinku. Bar nabízí mimo teplých a studených nápojů i malé občerstvení v podobě teplého „Ski sendviče“ nebo trhaného hovězího masa v pita chlebu.“

CHAMPAGNE LOUNGE

Champagne lounge najdete přímo v srdci Svatého Petra, na střeše depa šestisedačkové lanovky innogy line. V nabídce této prémiové Après-ski terasy najdete exkluzívní produkty špičkové kvality, které nejsou v nabídce v žádném jiném provozu Spindl Gastronomy. Unikátní poloha Champagne Lounge vám zajistí maximální soukromí zatímco budete zároveň přímo v centru dění.