Stanové místečko Svatý Petr

Baví vás kempování ve stanu, karavanu nebo obytném voze? Využijte pronájmu plochy přímo u sjezdovek a lanovky ve Svatém Petru a užijte si pobyt ve Špindlerově Mlýně za bezkonkurenční cenu.V areálu je zdarma k dispozici

  • WC
  • Pitná voda
  • Parkovací místo pro vaše auto nebo motocykl 
  • Ohniště
  • Domáci mazlíčci bez poplatku
  • Možnost elektrické přípojky 120 Kč/den

Během prázdninových měsíců nabízíme občerstvení v některé z našich restaurací. Nejbližší obchod s potravinami a další služby najdete v docházkové vzdálenosti cca 10 minut v centru Špindlerova Mlýna. Přímo v areálu si můžete zahrát volejbal, nohejbal, tenis nebo disk golf.

Vaše dotazy na pronájem rádi zodpovíme na emailu: mleziva@skiareal.cz nebo tel: +420 727 941 332


30 % sleva na pronájem při zakoupení 1 denního ŠPINDL BIKE PASSU

Využijte skvělou nabídku 30 % slevy z pronájmu v případě zakoupení jednodenního ŠPINDL BIKE PASSU do bikeparku ve Svatém Petru.

Zarezervujte si emailem, nebo telefonicky prostor pro pronájem vašeho stanu, karavanu nebo obytného auta a při platbě se prokažte zakoupeným bikepassem.

 Jízda lanovkou zdarma při útratě nad 300 KČ

Jízdu lanovkou zdarma získáte při útratě nad 300 Kč za pronájem plochy pro váš stan nebo karavan. Voucher vám předá obsluha ve Spindl Motion Shop & Rental ve Svatém Petru po předložení online rezervace nebo při off line platbě za pronájem.

 

 


Provoz Stanového místečka Svatý  Petr je pro letní sezónu 2020 ukončen. Děkujeme vám za návštěvu.
Storno podmínky:Všeobecné obchodní podmínky:


Letní zážitky

 

Objevte naši nabídku sportovních aktivit a zážitků.

 

Jít na zážitky →