GOPASS - jak to funguje?

Zjistěte více o mezinárodním věrnostním programu GOPASS a začněte využívat výhody GOPASS karty naplno.Vaše GOPASS karta se po registraci stává zároveň vaším skipasem/jízdenkou. Skipas/jízdenku si na kartu nahráváte online na www.gopass.cz za ty nejvýhodnější ceny. Po příjezdu do střediska jdete rovnou na svah bez čekání u pokladny.

Jak získat GOPASS kartu? 

ONLINE: Kartu GOPASS získáte po vytvoření registrace na www.gopass.cz a následném nákupu skipasu/skipasu na konkrétní den. Ve vašem GOPASS kontě volíte ze dvou možností - zaslání karty na vaši adresu, pokud nakupujete v dostatečném předstihu minimálně 14 dní, nebo vyzvednutí karty v našich klientských centrech u lanovek.
NA MÍSTĚ: Kartu GOPASS můžete získat  přímo ve středisku od obsluhy jednoho z našich klientských center, pokud se zaregistrujete u samoobslužné pokladny GOPASS TICKETS.
GOPASS karta je zcela zdarma. V případě objednání karty online poštou domů, platíte poštovné. 

Vaši GOPASS kartu si uschováte a využijete ji opět pro další online dobití skipasu/jízdenky u nás, nebo v našich dalších střediscích.

K vašemu profilu můžete přidat až 10 dalších osob a skipasy/jízdenky (například pro vaši rodinu) pak pohodlně a rychle nakupovat online jednou platbou. Každá z osob přiřazených k vašemu účtu při nákupu skipasu/jízdenky automaticky získá svou GOPASS kartu. 

Storno skipasu

Máte již koupený skipas/jízdenku na konkrétní datum, ale něco vám do toho vlezlo. Nevadí. Váš skipas/jízdenku můžete vystornovat a jeho kupní cenu vám poníženou o symbolický poplatek převedeme do kreditu ve vašem GOPASS kontě, který pak můžete využít k nákupu na jiný termín.
GOPASS body

Za každý online nákup skipasu v e-shopu nebo v našich restauracích, barech, obchodech a půjčovnách sportovního vybavení získáte věrnostní body. Body lze uplatnit jako slevu při nákupu vybraných jídel a nápojů, zboží a služeb ve všech našich provozovnách nebo jako platební metodu v e-shopu pro speciální nabídku produktů za body.

 

Body lze uplatnit:

  • jako slevu z nákupu na vybrané produkty v provozech Spindl Gastronomy a Spindl Motion
  • jako slevu nebo na celý nákup při speciálních akcích - produkty za body
Jak využít body?GOPASS karta plná výhod

Ušetřený čas a peníze, nejsou jedinou výhodou, kterou vám GOPASS karta přináší.

 

Ski Challenge

Po skončení lyžování si můžete ve svém profilu prohlédnout graf s výčtem vašich odježděných kilometrů  a zdolaných výškových metrů, porovnat si statistiky s ostatními a vyhrát skipasy zdarma.
GOPASS kredit

Nahrajte si libovolnou částku do vašeho GOPASS konta, pomocí níž pak můžete velmi rychle dobíjet skipasy pro sebe i další osoby k vašemu profilu přiřazené. Kredit můžete také věnovat jako dárek některému z ostatních registrovaných GOPASS členů. (Kredit nabitý na www.gopass.cz lze využívat pouze pro online nákupy v ČR, nelze využívat v ostatních střediscích TMR.)
Speciální nabídky

Vážíme si vás jako registrovaných stálých zákazníků, a proto pro vás průběžně připravujeme speciální nabídky na všechny naše produkty. Jejich nabídku najdete ve vašem kontě na www.gopass.cz, nebo vás o nich budeme informovat emailem případně SMS zprávou, pokud jste při registraci vyplnili vaše telefonní číslo. Zasílání těchto nabídek můžete samozřejmě kdykoli zrušit.
GOPASS body

Zjisti více o tom, kde a jak uplatnit své nasbírané body.

Jdi na Výhody za body →

 Lanová dráha Medvědín a Svatý Petr v provozu od 29.5. Pro zajištění ochrany zdraví jsme připravili veškeré nutné kroky.

Více info