Gastronomie

Užijte si příjemnou atmosféru v našich restauracích a bistrech po celém areálu.


Restaurace Medvědín 1235 m

Horská restaurace leží u horní stanice lanovky Medvědín v nadmořské výšce 1235 m. Těšit se můžete na vybrané pokrmy jak z české tak světové kuchyně. Navíc můžete využít služeb místní kavárny s širokou nabídkou kávy, desertů a teplých nápojů.


Restaurace Na Pláni

Panoramatická restaurace s velkou venkovní terasou se nachází u horní stanice šesti sedačkové lanové dráhy innogy Line Svatý Petr. Odtud si můžete užívat nejkrásnější výhledy na Špindlerův Mlýn a protilehlé hřebeny Krkonoš. Samoobslužná restaurace nabízí nejenom tradiční pokrmy z české kuchyně, ale též těstoviny či domácí pizzu. 


Restaurace Stadion

Samoobslužná restaurace na dojezdu sjezdovek ve Svatém Petru nabízí denně několik druhů polévek, čerstvé saláty, hotová jídla, domácí dezerty a bohatý výběr studených i teplých nápojů. Součástí je též vyhřívaná panoramatická terasa, kde můžete přes den ochutnat speciality z grilu a o vybraných večerech tu prožít nezapomenutelnou après-ski party s live DJ´s.


quattro® BAR

Známý moderní a luxusní quattro® BAR se svou vlastní terasou, kde si můžete každý den užít pravou après-ski party. Bar je umístěn v těsné blízkosti Restaurace Stadion. Dejte si Aperol Spritz, Bombardino, svařák nebo prosecco a zažijte nezapomenutelnou party pod sjezdovkami ve Svatém Petru. Navíc zde denně od 15:00 do 16:00 probíhá Happy hour - hodinka s drinky za akční ceny.


Après-ski bar Hromovka

Zakončete své lyžování u lahodného drinku. Bar je otevřen každodenně až do konce provozu večerního lyžování, které je právě na sjezdovce Hromovka (18:00 - 21:00). Bar nabízí mimo teplých a studených nápojů i malé občerstvení v podobě polévek, burgerů nebo třeba zapečené panini.


BISTRO Medvědín

Rychlé občerstvení, kde si můžete dát něco dobrého k jídlu a k pití a pak hned znovu naskočit na lanovku Medvědín. Bistro je otevřeno denně v době provozu sjezdovek. V nabídce najdete široký výběr slaných i sladkých jídel, alkoholických i nealkoholických nápojů. Dejte si vymazlený hot dog nebo vafli, něco na zahřátí a hurá zpátky na svah.


Firemní akce

Chystáte teambulding nebo chcete darovat zážitek vašim zaměstnancům či blízkým? Využijte naší bohaté nabídky a kombinujte dobré jídlo s lyžováním. Balíčky mohou obsahovat např. Fresh Track, zážitkovou večeři v restauraci Na Pláni s, večerní lyžování ve Svatém Petru, après-ski party v některém z našich barů a mnoho dalšího. Více informací na volf@skiareal.cz.
Kontaktujte nás

Máte - li jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Rádi zodpovíme všechny vaše otázky.

 

Jít na kontakty →Večerní lyžování na Hromovce je nově v provozu každý den. Navíc, od pátku 21. 1. spouštíme provoz lanovky a sjezdovky Labská.

Aktuality