Gastronomie

Užijte si příjemnou atmosféru v našich restauracích a bistrech po celém areálu.Restaurace Na Pláni

Panoramatická restaurace s velkou venkovní terasou se nachází u horní stanice šesti sedačkové lanové dráhy innogy Line Svatý Petr. Odtud si můžete užívat nejkrásnější výhledy na Špindlerův Mlýn a protilehlé hřebeny Krkonoš. Samoobslužná restaurace nabízí nejenom tradiční pokrmy z české kuchyně, ale též těstoviny či domácí pizzu. 


Restaurace Medvědín 1235 m

Horská restaurace leží u horní stanice lanovky Medvědín v nadmořské výšce 1235 m. Těšit se můžete na vybrané pokrmy jak z české tak světové kuchyně. Navíc můžete využít služeb místní kavárny s širokou nabídkou kávy, desertů a teplých nápojů.


Restaurace Stadion

Samoobslužná restaurace na dojezdu sjezdovek ve Svatém Petru nabízí denně několik druhů polévek, čerstvé saláty, hotová jídla, domácí dezerty a bohatý výběr studených i teplých nápojů. Součástí je též vyhřívaná panoramatická terasa, kde můžete přes den ochutnat speciality z grilu a o vybraných večerech tu prožít nezapomenutelnou après-ski party s live DJ´s.


quattro® BAR

Známý moderní a luxusní quattro® BAR se svou vlastní terasou, kde si můžete každý den užít pravou après-ski party. Bar je umístěn v těsné blízkosti Restaurace Stadion. Dejte si Aperol Spritz, Bombardino, svařák nebo prosecco a zažijte nezapomenutelnou party pod sjezdovkami ve Svatém Petru.


Après-ski bar Hromovka

Zakončete své lyžování u lahodného drinku. Bar nabízí mimo teplých a studených nápojů i malé občerstvení v podobě teplého „Ski sendviče“ nebo trhaného hovězího masa v pita chlebu.“


CHAMPAGNE LOUNGE

Champagne lounge najdete přímo v srdci Svatého Petra, na střeše depa šestisedačkové lanovky innogy line. V nabídce této prémiové Après-ski terasy najdete exkluzívní produkty špičkové kvality, které nejsou v nabídce v žádném jiném provozu Spindl Gastronomy. Unikátní poloha Champagne Lounge vám zajistí maximální soukromí zatímco budete zároveň přímo v centru dění.


Firemní akce

Chystáte teambulding nebo chcete darovat zážitek vašim zaměstnancům či blízkým? Využijte naší bohaté nabídky a kombinujte dobré jídlo s lyžováním. Balíčky mohou obsahovat např. Fresh Track, zážitkovou večeři v restauraci Na Pláni s, večerní lyžování ve Svatém Petru, après-ski party v některém z našich barů a mnoho dalšího. Více informací na volf@skiareal.cz.