Co je GOPASS?

Věrnostní program, který vás odmění body za každý nákup.

Nasbírané body můžete proměnit za slevy při dalších nákupech nebo za speciální produkty dostupné pouze za body.

Věrnostní program GOPASS je platný ve všech střediscích TMR, která dnes najdete už ve 4 zemích Evropy.

GOPASS body lze uplatnit v zimních střediscích, golfových resortech, aquaparcích, hotelech, restauracích, obchodech, půjčovnách apod.Abychom vám mohli připsat body na váš GOPASS účet za každý nákup v provozovnách TMR, je potřeba vždy předložit při placení vaši GOPASS kartu nebo nakupovat online prostřednictvím vašeho GOPASS konta.

Chystáte se na lanovku? Použijte vaši GOPASS kartu jako skipas nebo jízdenku. Pokud jste nakoupili online, můžete po příjezdu do střediska zamířit rovnou na lanovku bez nutnosti čekání ve frontě u pokladny.Jak získat GOPASS kartu:

ONLINE

Kartu GOPASS získáte po vytvoření registrace na www.gopass.cz a následném nákupu skipasu/skipasu na konkrétní den. Ve vašem GOPASS kontě volíte ze dvou možností - zaslání karty na vaši adresu, pokud nakupujete v dostatečném předstihu minimálně 14 dní, nebo vyzvednutí karty v našich klientských centrech u lanovek.

NA MÍSTĚ

Kartu GOPASS můžete získat  přímo ve středisku od obsluhy jednoho z našich klientských center, pokud se zaregistrujete u samoobslužné pokladny GOPASS TICKETS.
GOPASS karta je zcela zdarma. V případě objednání karty online poštou domů, platíte poštovné. 

Vaši GOPASS kartu si uschovejte a použijte ji opět pro další online dobití skipasu/jízdenky u nás, nebo v našich dalších střediscích.

K vašemu profilu můžete přidat až 10 dalších osob a skipasy/jízdenky (například pro vaši rodinu) pak pohodlně a rychle nakupovat online jednou platbou. Každá z osob přiřazených k vašemu účtu při nákupu skipasu/jízdenky automaticky získá svou GOPASS kartu.

Storno skipasu

Máte již koupený skipas/jízdenku na konkrétní datum, ale něco vám do toho vlezlo. Nevadí. Váš skipas/jízdenku můžete vystornovat a jeho kupní cenu vám poníženou o symbolický poplatek převedeme do kreditu ve vašem GOPASS kontě, který pak můžete využít k nákupu na jiný termín.
 

Body lze uplatnit:

  • jako slevu z nákupu na vybrané produkty v provozech Spindl Gastronomy a Spindl Motion
  • jako slevu nebo na celý nákup při speciálních akcích - produkty za body
Jak využít body?
GOPASS body

Zjisti více o tom, kde a jak uplatnit své nasbírané body.

Jdi na Výhody za body →