GOPASS - jak to funguje?

Zjistěte více o mezinárodním věrnostním programu GOPASS a začněte využívat výhody GOPASS karty naplno.Vaše GOPASS karta se po registraci stává zároveň vaším skipasem. Skipas si na kartu nahráváte online na www.gopass.cz za ty nejvýhodnější ceny. Po příjezdu do střediska jdete rovnou na svah bez čekání u pokladny.

Jak získat GOPASS kartu? 

ONLINE: Kartu GOPASS získáte po vytvoření registrace na www.gopass.cz a následném nákupu skipasu na konkrétní den. Ve vašem GOPASS kontě volíte ze dvou možností - zaslání karty na vaši adresu, pokud nakupujete v dostatečném předstihu minimálně 14 dní, nebo vyzvednutí karty v našich klientských centrech u lanovek.
NA MÍSTĚ: Kartu GOPASS můžete získat  přímo ve středisku od obsluhy jednoho z našich klientských center, pokud se zaregistrujete u samoobslužné pokladny GOPASS TICKETS.
GOPASS karta je zcela zdarma. V případě objednání karty online poštou domů, platíte poštovné. 

Po lyžování si vaši GOPASS kartu uschováte a využijete ji opět pro další online dobití skipasu a lyžování u nás, nebo v našich dalších střediscích.

K vašemu profilu můžete přidat až 10 dalších osob a skipasy (například pro vaši rodinu) pak pohodlně a rychle nakupovat online jednou platbou. Každá z osob přiřazených k vašemu účtu při nákupu skipasu automaticky získá svou GOPASS kartu. 

Storno skipasu

Máte již koupený skipas na konkrétní datum, ale něco vám do toho vlezlo. Nevadí. Váš skipas můžete vystornovat a jeho kupní cenu vám poníženou o symbolický poplatek převedeme do kreditu ve vašem GOPASS kontě, který pak můžete využít k nákupu skipasu na jiný termín.
GOPASS body

Za každý online nákup skipasu v e-shopu nebo v našich restauracích, barech, obchodech a půjčovnách sportovního vybavení získáte věrnostní body. Body lze uplatnit jako slevu při nákupu vybraných jídel a nápojů, zboží a služeb ve všech našich provozovnách nebo jako platební metodu v e-shopu pro speciální nabídku produktů za body.

 

Body lze uplatnit:

  • jako slevu z nákupu na vybrané produkty v provozech Spindl Gastronomy a Spindl Motion
  • jako slevu nebo na celý nákup při speciálních akcích - produkty za bodyGOPASS karta plná výhod

Ušetřený čas a peníze, nejsou jedinou výhodou, kterou vám GOPASS karta přináší.

 

Ski Challenge

Po skončení lyžování si můžete ve svém profilu prohlédnout graf s výčtem vašich odježděných kilometrů  a zdolaných výškových metrů, porovnat si statistiky s ostatními a vyhrát skipasy zdarma.
GOPASS kredit

Nahrajte si libovolnou částku do vašeho GOPASS konta, pomocí níž pak můžete velmi rychle dobíjet skipasy pro sebe i další osoby k vašemu profilu přiřazené. Kredit můžete také věnovat jako dárek některému z ostatních registrovaných GOPASS členů. (Kredit nabitý na www.gopass.cz lze využívat pouze pro online nákupy v ČR, nelze využívat v ostatních střediscích TMR.)
Speciální nabídky

Vážíme si vás jako registrovaných stálých zákazníků, a proto pro vás průběžně připravujeme speciální nabídky na všechny naše produkty. Jejich nabídku najdete ve vašem kontě na www.gopass.cz, nebo vás o nich budeme informovat emailem případně SMS zprávou, pokud jste při registraci vyplnili vaše telefonní číslo. Zasílání těchto nabídek můžete samozřejmě kdykoli zrušit.
GOPASS body

Zjisti více o tom, kde a jak uplatnit své nasbírané body.

Jdi na Výhody za body →

 Z důvodu přijatých preventivních opatření proti šíření onemocnění COVID-19 je od 14.3. 2020 středisko Skiareál Špindlerův Mlýn uzavřeno.

Aktuální info