Skipasy

Flexibilní ceny skipasů se mění každý den. Nakupujte nejvýhodněji online a s dostatečným předstihem.e-shop GOPASS - skipasy za nejvýhodnější ceny zakoupíte online na gopass.travel. Použijte svůj GOPASS při všech nákupech v provozovnách Spindl Motion a Spindl Gastronomy, sbírejte body a získejte další odměny a slevy.

SKIPAS POINT - Hromovka, Svatý Petr, Medvědín, Horní Mísečky, Labská - Automat na samoobslužný výdej GOPASS karty, na níž je nahraný váš SKIPAS, zakoupený online v e-shopu gopass.travel. SKIPAS POINT funguje nonstop. Registrovanou GOPASS kartu si ponechte a využijte zase příště.


GOPASS Tickets - Hromovka, Svatý Petr, Medvědín, Horní Mísečky - automatická samoobslužná pokladna. Skipasy zakoupené prostřednictvím GOPASS Tickets jsou vydávány na bezkontaktní čipovou kartu GOPASS. Cena za kartu je 50 Kč. Platba skipasů pouze platební kartou.  


Klientské centrum - Hromovka, Svatý Petr, Medvědín, Horní Mísečky – skipasy zakoupené v klientském centru jsou vydávány na bezkontaktní čipovou kartu Axess. Vratná záloha za čipovou kartu je 50 Kč. Kartu lze vrátit do automatu ve středisku. Při ztrátě nebo odcizení skipasu zakoupeného v klientském centru se náhrada jízdného poskytuje pouze v místě nákupu po předložení účtenky. Za vydání náhradní karty je vybírán manipulační poplatek 100 Kč a 50 Kč záloha za čipovou kartu. Na pokladnách můžete platit v hotovosti nebo platebními kartami: Eurocard/MasterCard, Maestro, VISA a VISA Electron. Akceptujeme Sodexo Flexi Pass CARD a Benefit Plus Card na 1-6 denní celoareálové skipasy.


Odpolední od 13:00 h. - prodej odpoledních skipasů začíná nejdříve 5 min. před vyznačenou platností.


Večerní lyžování - 18:00 - 21:00.


Rodičovský skipas - přenosný skipas s možností střídat mezi dvěma dospělými osobami, při zakoupení nutné nahlásit obě osoby a nahrát fotografii obou rodičů.


Fast Pass - skipas, se kterým nestojíte ve frontě. Používejte po celý den přednostní turniket na lanovkách innogy line Svatý Petr, Medvědín, Hromovka a Horní Mísečky.


Fresh Track - ranní lyžování na čerstvě upravené prázdné sjezdovce spojené s bohatou snídaní, každý pátek, sobotu a neděli od 7:30 do 9:30, počet míst je limitovaný - rezervace min. 1 den předem na tel. +420 499 467 101 nebo v klientských centrech Skiareálu (Hromovka, Svatý Petr, Medvědín).


Zpáteční jízdenka - opravňuje jejího držitele k jízdě nahoru a dolů na lanové dráze innogy line Svatý Petr-Pláň, Špindlerův Mlýn-Medvědín. K zakoupení v klientských centrech Skiareálu Špindlerův Mlýn.


MALÉ DÍTĚ 0 – 5,99 let ZDARMA
DÍTĚ 6 – 11,99 let
JUNIOR 12 – 17,99 let
DOSPĚLÝ 18 – 59,99 let
SENIOR 60+ let
Věk se prokazuje na základě průkazu totožnosti, není-li vydán, pak na základě průkazu pojištěnce. Bez jeho předložení není nárok na bezplatné využívání služeb a uplatnění sníženého jízdného v kategorii „Dítě“, „Junior“ a „Senior“.

Zakoupený skipas prostřednictvím e-shopu GOPASS nebo GOPASS Tickets lze stornovat za těchto podmínek: a) Nejpozději do 23:59 dne předcházejícího dni, na který je skipas zakoupen, za poplatek 30 Kč, b) V den platnosti skipasu nejpozději do 11:59 a to pouze v případě, že jste s tímto skipasem v tento den neprošli ani jednou turniketem. Kupní cena vám bude vrácena do kreditu ponížená o částku 150 Kč.

Skipasy i vrácenou hotovost si zkontrolujte ihned u pokladny. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel. Skipasy jsou nepřenosné, proto nesmí být půjčovány ani přeprodávány. Pokladny a odbavovací systémy jsou monitorovány kamerou. Při použití karty neoprávněnou osobou bude skipas bez náhrady odebrán nebo zablokován. Prostor turniketů je monitorován. Při průchodu turniketem je pořízena fotografie, která je zpracována a uchována odbavovacím systémem. Uchování tohoto osobního údaje - fotografie trvá po dobu platnosti skipasu, poté je systémem vymazán. Provozovatel si vyhrazuje právo změny cen. Všechny uvedené ceny jsou v Kč.  


Zobrazované ceny "Klientské centrum", "GOPASS Tickets" a "GOPASS Eshop" jsou proměnlivé a mohou se změnit v závislosti na podmínkách a vytíženosti střediska. Aktuální ceny platné pro daný den se budou vždy zobrazovat na obrazovkách na pokladně ve středisku a na webu skiareálu.

Zobrazované "Online" ceny jsou vždy aktuální - čím dříve koupíte, tím výhodněji lyžujete.

Provozovatel: MELIDA, a. s., Špindlerův Mlýn 281, 543 51, IČ: 24166511, tel. +420 499 467 101