Svatby

SVATBA NA HORÁCH

Ve skiareálu Špindlerův Mlýn poprvé otevíráme svatební prostory a vy máte tak jedinečnou možnost uspořádát svůj velký den na vrcholcích hor.

CENNIK

Svatba s výhledy

Vydejte se na nezapomenutelnou cestu lásky s námi ve Skiareálu Špindlerův Mlýn! Naše svatební prostory nabízejí nejen jedinečnou atmosféru, ale také ohromující výhledy na malebné vrcholky hor, které vaši svatbu posunou na novou úroveň romantiky. 

Vaše svatba u nás bude jako pohádka, kde láska zazáří stejně jako slunce nad horizontem.


Kompletní gastro služby

Dejte nám na starost celý gastronomický zážitek! Naše špičková kuchyně zajistí, aby každý okamžik byl plný chuti a radosti. Společně s naším týmem gastro expertů vytvořte unikátní koncept svatební hostiny dle vašich přání.


Svatba Na Pláni

Restauracja z widokiem panoramicznym zlokalizowana jest przy górnej stacji, sześcioosobowego wyciągu krzesełkowego innogy Line Svatý Petr. Stąd podziwiać możesz najpiękniejsze widoki miejscowości Špindlerův Mlýn oraz leżących naprzeciwko grzbietów Karkonoszy. Samoobsługowa restauracja oferuje nie tylko tradycyjne dania kuchni czeskiej, ale także makaron czy domową pizzę. Oczywistością jest szeroki wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych.


Koordinátorky z Krkonoš

 Plánujete svatbu a nevíte si rady? Holky ze svateb v Krkonoších Vám se vším pomůžou a poradí. Nebojte se jim napsat!