Spindl Gastronomy

Užijte si příjemnou zimní atmosféru také v našich restauracích a après-ski barech.
Restaurace Na Pláni

Panoramatická restaurace s velkou venkovní terasou se nachází u horní stanice šesti sedačkové lanové dráhy innogy Line Svatý Petr. Odtud si můžete užívat nejkrásnější výhledy na Špindlerův Mlýn a protilehlé hřebeny Krkonoš. Samoobslužná restaurace nabízí nejenom tradiční pokrmy z české kuchyně, ale též těstoviny či domácí pizzu. 

tel.: +420 499 467 469Restaurace Stadion

Samoobslužná restaurace na dojezdu sjezdovek ve Svatém Petru nabízí denně několik druhů polévek, čerstvé saláty, hotová jídla, domácí dezerty a bohatý výběr studených i teplých nápojů. Součástí je též vyhřívaná panoramatická terasa, kde můžete přes den ochutnat speciality z grilu a o vybraných večerech tu prožít nezapomenutelnou après-ski party s live DJ´s.

tel.: +420 499 467 205Restaurace Medvědín 1235 m

Horská restaurace leží u horní stanice lanovky Medvědín v nadmořské výšce 1235 m. Těšit se můžete na vybrané pokrmy jak z české tak světové kuchyně. Navíc můžete využít služeb místní kavárny s širokou nabídkou kávy, desertů a teplých nápojů.

tel.: +420 499 467 476Chata Stopa

Chata Stopa leží 1012 m nad mořem, nedaleko vleku na Horních Mísečkách. Přímo u ní začínají velmi oblíbené běžecké tratě, kde se pořádá mnoho vrcholných běžeckých závodů. Stylová horská restaurace nabízí denně výběr pokrmů domácí kuchyně jak pro milovníky sjezdového lyžování, tak pro běžkaře.

tel.: +420 499 467 475quattro® BAR

Známý moderní a luxusní quattro® BAR se svou vlastní terasou, kde si můžete každý den užít pravou après-ski party. Bar je umístěn v těsné blízkosti Restaurace Stadion. Dejte si Aperol Spritz, Bombardino, svařák nebo prosecco a zažijte nezapomenutelnou party pod sjezdovkami ve Svatém Petru. Navíc zde denně od 15:00 do 16:00 probíhá Happy hour - hodinka s drinky za akční ceny.

tel.: +420 499 467 205Après-ski bar Hromovka

Zakončete své lyžování u lahodného drinku. Bar je otevřen každodenně až do konce provozu večerního lyžování, které je právě na sjezdovce Hromovka (18:00 - 21:00). Bar nabízí mimo teplých a studených nápojů i malé občerstvení v podobě polévek, burgerů nebo třeba zapečené panini.

tel.: +420 499 467 467Après-ski bar Svatý Petr

Jedinečný bar, kde si můžete užít pravou horskou atmosféru přímo na svahu. Nepřehlédnete ho v blízkosti nástupu na šesti sedačkovou lanovku ve Svatém Petru. Bar je otevřen denně pro všechny, kteří si po lyžování i během něj chtějí užít spoustu zábavy. V nabídce najdete široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů.

tel.: +420 499 467 469Firemní akce

Chystáte teambulding nebo chcete darovat zážitek vašim zaměstnancům či blízkým? Využijte naší bohaté nabídky a kombinujte dobré jídlo s lyžováním. Balíčky mohou obsahovat např. Fresh Track, zážitkovou večeři v restauraci Na Pláni s, večerní lyžování ve Svatém Petru, après-ski party v některém z našich barů a mnoho dalšího. Více informací na chalupa@skiareal.cz.