Obchody Spindl Motion

V obchodech Spindl Motion zakoupíte kvalitní značkové oblečení i sportovní vybavení.

Spindl Motion je originál


Spindl Motion je originál. Spindl Motion je budoucnost. Spindl Motion nikde jinde nenajdete. Spindl Motion vás vtáhne. Spindl Motion je moderní Shop & Rental koncept, kde na vás čeká jen ta nejlepší sportovní a fashion výzbroj a výstroj.

Navštivte některý z našich obchodů s módním a sportovním vybavením. Nabídka jednotlivých obchodů Spindl Motion je velice rozmanitá a liší se napříč všemi provozovnami. Každý z obchodů se specializuje na jiný sortiment. Navštivte všechny provozovny a objevte kouzlo každé z nich. V obchodě ve Svatém Petru najdete nejčastěji značky jako Peak Performance, Kjus, Oakley, Leki, Reima nebo Bollé. V centru si vyberete ze značek jako je např. Crazy, Kari Traa nebo Reusch. Obchodu na Hromovce vévodí značky jako je Columbia, Quiksilver, Roxy nebo Bergans. Ve všech obchodech můžete zakoupit kvalitní obuv značky Sorel. Součástí naší obchodní sítě je i OUTLET SPORT SHOP, kde nakoupíte zboží s trvalou slevou až 70% procent z původní ceny. 
Spindl Motion Shop Hromovka

8:00 - 16:30 / 21:30 (večerní lyžování)


Spindl Motion Shop
Svatý Petr

8:00 - 16:30


Spindl Motion Shop
Centrum

ZAVŘENO


Spindl Motion Shop Medvědín

8:00 - 16:30

Spindl Motion Fashion Shop Clarion

ZAVŘENO

Spindl Motion Outlet & Shop Norma

8:00 - 19:00 

Outlet Sport Shop Norma

OUTLET SPORT SHOP nabízí slevy až 70% na fashion a sportovní zboží předních světových módních značek. Obchod se nachází v budově supermarketu Norma přímo u hlavní silnice na příjezdu do centra Špindlerova Mlýna.

tel. +420 724 388 217Půjčovny Spindl Motion

Proč se dřít se sportovním vybavením na hory? Přijďte si ho vypůjčit k nám!

Jít na půjčovny →