DemoTeam

Ti nejlepší z instruktorských řad, lyžaři s dlouholetou praxí v oboru. Někteří z nich jsou také bývalí úspěšní závodníci. Tito lidé tvoří elitní "Skol Max DemoTeam".

SKOL MAX Demoteam byl založen za účelem poskytování nejvyšší úrovně služeb v oblasti výuky lyžování. Jeho členové jsou profesionální lyžaři, instruktoři a trenéři. Někteří z nich za sebou mají úspěšnou závodní kariéru, pro ostatní bylo lyžování v mládí jen velkým koníčkem. Výuce lyžování se věnují takřka celý svůj profesní život. Zkušenosti získávali po celém světě (Austrálie, Rakousko, Itálie, Švýcarsko, Nový Zéland, Amerika, Libanon atd.). Jsme hrdí na to, že se rozhodli vrátit a spojit svou další kariéru s naší lyžařskou školou. Reprezentují Skiareál Špindlerův Mlýn na závodech učitelů lyžování v ČR i zahraničí a vozí odtud pravidelně skvělé soutěžní výsledky.

Hlavní činností DemoTeamu je péče o naši dlouhodobou klientelu, která si žádá nadstandartní produkt v oblasti výuky lyžování. Zdaleka nejde jen o klasickou výuku lyžování. S klienty pracujeme koncepčně v průběhu celého roku. Začínáme analýzou a definování cílů a tréninkového plánu pro nadcházející sezónu. Dále se klienti účastní skupinových ale i individuálních workshopů, závodů, Race campu, lyžování na ledovci a mnoha dalších aktivit. Mohou se také stát členy našeho MOTION TEAMU, což sebou nese celou řadu exklusivních výhod. Více se dočtete na stránce věnované našim produktům.

Kromě hlavní náplně má náš team na starosti vzdělávání instruktorů, pořádání firemních akcí, závodů a podílí se na propagaci areálu. Vrcholem činnosti je účast na tuzemských a zahraničních závodech určených pro „demoteamy“. 

VSTUPNÍ ANALÝZA

Detailní analýza Vaší lyžařské techniky s opravdovým profesionálem.

Chcete posunout své lyžování na další úroveň? Pak je pro Vás Vstupní analýza ten správný impuls. Pojďte si zalyžovat s jedním členem našeho Demoteamu a získejte 2 hodiny intenzivního coachingu na kopci a detailní osobní analýzu u videa. To vše Vám následně zašleme písemně a doporučíme postup pro rozvoj Vašich lyžařských dovedností. Následně máte možnost pokračovat s našimi trenéry do dalších workshopů dle případného tréninkového plánu.

 

Cena: 3990 Kč víkend / 3390 Kč všední den
Detailní analýza Vaší lyžařské techniky s opravdovým profesionálem. Perfektní analýzou to teprve začíná!

  • 2 hodiny rozbor a analýza lyžařské techniky přímo na kopci
  • Osobní analýza 3 videí ihned po skončení lekce (30 - 60 minut)
  • Písemná analýza a 3 videa do 2 pracovních dnů
  • Navržení postupu rozvoje lyžařských dovedností
  • Možnost pokračování do dalších workshopů dle případného tréninkového plánu
  • Celá vstupní analýza probíhá pod vedením člena profesionálního Demoteamu
  • Pro rezervaci či získání bližších informací o produktu se prosím obracejte na kasparek@skiareal.cz, nebo +420 724 361 217

Partneři:

 

 Objevte výhody věrnostního programu

Slevy a body za každý nákup s kartou GOPASS.Lyžařská škola


Lyžařská škola SKOL MAX je špičkou v oboru. Chcete se dozvědět víc?


← Jít na lyžařskou školu