DemoTeam

Ti nejlepší z instruktorských řad, lyžaři s dlouholetou praxí v oboru nebo bývalí závodníci, tvoří elitní "Skol Max DemoTeam".

Skol Max DemoTeam představuje absolutní špičku instruktorů lyžování. Ti nejlepší z instruktorských řad, lyžaři s dlouholetou praxí v oboru nebo bývalí závodníci, tvoří elitní tým, k jehož hlavním úkolům patří zejména vzdělávání instruktorů, pořádání firemních akcí, závodů a speciálních workshopů zaměřených na zlepšování techniky pokročilých lyžařů. Všichni členové DemoTeamu jsou lyžaři, kteří dosáhli nejvyššího možného mezinárodně uznávaného lyžařského vzdělání. Věděli jste, že Lyžařské Demo je název sportovní disciplíny, která spočívá v synchronizovaném sjezdu na lyžích několika lyžařů dohromady. Choreografie sjezdu jsou různé a hodnocení týmů probíhá na základě přesnosti a náročnosti předvedené jízdy. Skol Max DemoTeam má svůj název odvozen právě od této disciplíny. Návštěvníci Špindlerova Mlýna mají možnost vidět DemoTeam v akci při pravidelně pořádaných Snow Show ve Svatém Petru. 

VSTUPNÍ ANALÝZA

Detailní analýza Vaší lyžařské techniky s opravdovým profesionálem.

Chcete posunout své lyžování na další úroveň? Pak je pro Vás Vstupní analýza ten správný impuls. Pojďte si zalyžovat s jedním členem našeho Demoteamu a získejte 2 hodiny intenzivního coachingu na kopci a detailní osobní analýzu u videa. To vše Vám následně zašleme písemně a doporučíme postup pro rozvoj Vašich lyžařských dovedností. Následně máte možnost pokračovat s našimi trenéry do dalších workshopů dle případného tréninkového plánu.Objevte výhody věrnostního programu

Slevy a body za každý nákup s kartou GOPASS.Lyžařská škola


Lyžařská škola SKOL MAX je špičkou v oboru. Chcete se dozvědět víc?


← Jít na lyžařskou školu