Obchody

V našich obchodech zakoupíte kvalitní značkové oblečení i sportovní vybavení.


Spindl Motion je originál


Spindl Motion je originál. Spindl Motion je budoucnost. Spindl Motion nikde jinde nenajdete. Spindl Motion vás vtáhne. Spindl Motion je moderní Shop & Rental koncept, kde na vás čeká jen ta nejlepší sportovní a fashion výzbroj a výstroj.

Navštivte některý z našich obchodů s módním a sportovním vybavením. Nabídka jednotlivých obchodů Spindl Motion je velice rozmanitá a liší se napříč všemi provozovnami. Každý z obchodů se specializuje na jiný sortiment. Navštivte všechny provozovny a objevte kouzlo každé z nich. V obchodě ve Svatém Petru najdete nejčastěji značky jako Peak Performance, Kjus, Oakley, Leki, Reima nebo Bollé. V centru si vyberete ze značek jako je např. Crazy, Kari Traa nebo Reusch. Obchodu na Hromovce vévodí značky jako je Columbia, Quiksilver, Roxy nebo Bergans. Ve všech obchodech můžete zakoupit kvalitní obuv značky Sorel. Součástí naší obchodní sítě je i OUTLET SPORT SHOP, kde nakoupíte zboží s trvalou slevou až 70% procent z původní ceny. 


Spindl Motion Shop Medvědín

9:00 - 12:15 / 12:45 - 16:00

Spindl Motion Shop
Centrum

9:00 - 17:00


 

Outlet Sport Shop Norma

OUTLET SPORT SHOP nabízí slevy až 70% na fashion a sportovní zboží předních světových módních značek. Obchod se nachází v budově supermarketu Norma přímo u hlavní silnice na příjezdu do centra Špindlerova Mlýna.

tel. +420 724 388 217
Zpět na úvod

Skiareál Špindlerův Mlýn: ráj uprostřed Krkonoš. Cíl tisíců lyžařů a snowboardistů. Centrum zimních sportů.

 

← Zpět na úvod