Užívejte si IQOS ve Špindlu

Chystáte se letos do Špindlu? Nezapomeňte navštívit IQOS igloo v srdci skiareálu Svatý Petr na dojezdu sjezdovky FIS WORLD CUP.

IQOS přináší svým dospělým uživatelům spousty zážitků, a zároveň je tam, kde se to zážitky jen hemží. Proto nechybí ani ve Špindlerově Mlýně.

Ti, kteří se naplno oddávají lyžování nebo turistice, nejlépe ví, jak dobře padne chvilka odpočinku s něčím na zahřátí, oblíbeným nápojem, občerstvením a zábavou. Všechno toto nabízí IQOS iglů každý den od 9.00 do 16.00 hod.

Na co se v IQOS iglů můžete těšit?

Kromě klasického občerstvení a nápojů si můžete dopřát i speciální molekulární catering inspirovaný IQOS. Čeká na vás také limitovaná edice IQOS ILUMA Stardrift či gravírovaní na zařízení. Nezapomeňte si zahrát hru s virtual reality brýlemi nebo hry, které odkazují k IQOS a světu bez kouře, a užijte si kopec zábavy.

IQOS Spaces – podniky, kde si užijete IQOS

Zóna IQOS friendly míst ve Špindlerově Mlýně je ovšem mnohem širší. Svůj IQOS, VEEV či lil SOLID Ez s oblíbeným nápojem a zábavou si můžete užívat třeba v Audi Quattro Bar, Restauraci Pláně, Champagne Lounge, Apres ski baru Hromovka, Restauraci Medvědín a dalších.

Více informací o IQOS a dalších bezdýmných alternativách najdeš na IQOS.com

IQOS není bez rizika. Obsahuje nikotin, který je návykový. Je určen výhradně pro dospělé, kteří by jinak pokračovali v kouření nebo užívání jiných nikotionových látek