Picnic Tour

Aktuálně nejsou dostupné žádné termíny

 Užijte si nádherné výhledy při odpoledním pikniku v klidném prostředí na vrcholcích Krkonoš.
Během pikniku v mrazivém počasí vás zahřejí horké sýrové fondue a svařené víno, těšit se můžete i na prosecco sabráž - otevírání láhve prosecca lyží. O Vaše pohodlí se postará speciálně upravená rolba, která vás doveze na piknik a po jeho skončení také zpět k lanovce na Pláň. Jestli si Picnic Tour naplánujete jako zpestření dne naplněného lyžováním anebo na tuto událost vyrazíte přímo z hotelu, je jen na vás. V každém případě na vás čeká neopakovatelný zážitek.
Začátek ve 14:00. Sraz 15 minut před konáním akce v restauraci Na Pláni, kde bude možné bezpečně uložit vaše lyžařské vybavení během akce. Jestliže si na Picnic Tour vyrazíte mimo váš lyžařský program, je potřeba, abyste přišli již ve 13:00 do infocentra Skiareálu Špindlerův Mlýn ve Svatém Petru, kde Vám budou vydány jízdenky na lanovku Svatý Petr – Pláň a zpět. Akce končí příjezdem rolbou zpět k restauraci Na Pláni. Délka trvání – 2 hod. Piknik probíhá u speciálně uzpůsobených stolečků pro sýrové fondue, kapacita 1 stolečku je 4 osoby. Sýrové fondue si tak můžete skvěle užít s rodinou nebo s přáteli.


Cena: 1790 Kč / os.
Balíček obsahuje: obousměrné jízdné na lanovku innogy line. Jízdu rolbou z Plání na Stoh a zpět. Sýrové fondue + prosecco sabrage + minerální vody + svařák / čaj.
Čas odjezdu: 14:00
Kapacita: 16 osob
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA - PRIVATE PICNIC TOUR: soukromá Picnic Tour pro max. 12 osob (vhodné jako firemní akce), cena 24.900 Kč, termín si rezervujte na skiareal@skiareal.cz.
Storno podmínky: k nahlédnutí ZDE
Nakupujte dárkové poukázky online

Po úspěšném dokončení platebního procesu vám voucher zašleme na vaši e-mailovou adresu.
Všechny zážitky


Zjistěte, co vše můžete zažít během svého pobytu ve Špindlerově Mlýně.


Jít na další zážitky →