Flexi ceny v praxi

aneb "Jak ušetřit za skipas?"

Díky Flexi cenám můžete při nákupu skipasů ušetřit klidně i více než 50% ceny skipasu. Jak celý systém funguje a jak ušetřit? Čtěte dál!

Po bezplatné registraci na www.gopass.cz, si můžete zakoupit skipas na kterýkoliv den zimní sezóny jednoduše online. Například - při startu prodeje skipasů v listopadu 2019 začínala cena jednodenního skipasu na modelový den 21. ledna 2020 pro dospělou osobu na 380 Kč. Postupem času a vlivem nárůstu počtu prodaných skipasů cena pomalu rostla. Pokud jste odložili nákup skipasu až na 21. ledna, čekala vás na e-shopu cena 790 Kč. Přímo ve středisku jste si mohli na samoobslužné pokladně GOPASS TICKETS koupit skipas za 870 Kč, na kamenné pokladně dokonce za 890 Kč. 

Vývoj ceny online skipasů na modelový den můžete prostudovat v grafu níže: 

Úterý 21. ledna 2020 - den jako stvořený pro lyžování. Po sjezdovkách se prohánějí lyžaři a snowboardisté, každý z nich ale zaplatil za skipas jinou částku. Jak je to možné? Za rozdílnými cenami skipasů stojí systém Flexi cen, který hlídá zaplněnost střediska a také počet již prodaných skipasů na daný den.


Jaké byly ve Špindlu podmínky pro lyžování 21. ledna? Podívejte se na video:

Dáša S:
„Na lyže jsme do Špindlu vyrazili s přítelem z nedalekého Vrchlabí. Skipasy jsme si kupovali už 8. prosince, protože jsme věděli, že leden nabízí poloprázdné sjezdovky a kvalitní tvrdý povrch sjezdovek dlouho vydrží. Záměrně jsme se chtěli vyhnout víkendům, kdy bývá plno. Konkrétní den lyžování jsme si vybrali primárně podle ceny, na 21. ledna byla totiž cena 1denního skipasu lákavých 450 Kč. Sumasumárum jsme si zalyžovali dobře. Původní plán byl sice lyžovat na červené sjezdovce ve Svatém Petru, ta byla z důvodu pořádání závodů pro veřejnost uzavřena. Poměr cena/výkon by potěšil určitě každého lyžaře, tak jako nás. Nákup skipasů předem se rozhodně vyplatí. My už máme další skipasy opět zakoupené.“

Hodnocení: 90%


Jak tedy ušetřit při nákupu skipasů? Hlavní je nakoupit v dostatečném předstihu online na www.gopass.cz. Pokud se vám změní plány a nemůžete přijet nebo nevyjde počasí, můžete skipasy vrátit a jejich hodnotu použít na nákup skipasu v jiném termínu. Čím dřívější nákup, tím výhodnější cena skipasů na vás čeká. Nakupujte skipasy chytře a výhodně na www.gopass.cz.
Flexi ceny

Zajímá vás, jak fungují flexi ceny? Čtěte dál.

 

Více o flexi cenách →Z důvodu přijatých preventivních opatření proti šíření onemocnění COVID-19 je od 14.3. 2020 středisko Skiareál Špindlerův Mlýn uzavřeno.

Aktuální info