Nikdo z nás si už nekupuje letenky přímo na letišti. Vybíráme si je online, většinou s dostatečným předstihem. A hledáme samozřejmě tu nejvýhodnější cenu. A stejně tak to bude od letošní zimní sezony i s našimi skipasy. Kdo si koupí skipas včas, může výrazně ušetřit.


Jak to funguje?

Na www.gopass.cz bude ceny automaticky přepočítávat program, jehož cílem je rovnoměrně rozptýlit lyžaře do střediska v průběhu celé sezóny. Díky tomu budou ceny skipasů v době vytíženějších termínů vyšší a v méně frekventované období naopak nižší. Aktuální cena skipasů nebude záviset pouze na obsazenosti střediska, ale také na počasí a dalších externích faktorech. Vliv těchto faktorů se promítne do různých cenových hladin.
Jaké faktory ovlivňují změnu cen skipasů?

  • počet prodaných skipasů na daný termín
  • aktuální vytíženost střediska
  • den v týdnu, státní svátky nebo prázdniny
  • konkrétní část sezóny
  • počasíJak na to?

Na webové stránce www.gopass.cz najdete vždy aktuální ceny stanovené podle výše zmiňovaných faktorů pro vámi preferovaný termín a skipas si zde hned jednoduše zakoupíte online odkudkoli. Platba je možná pouze pomocí kreditní karty. Nejvýhodnější nabídky a akce dostávají zaregistrovaní členové věrnostního programu GOPASS prostřednictvím pravidelných newsletterů. 
Čím dřív koupíš, tím výhodněji lyžuješ!


Co když chci termín lyžovačky změnit ?

I na to nový systém pamatuje. Zakoupený skipas lze jednoduše vrátit (nejpozději do  23:59 dne předešlého dni platnosti skipasu) a nakoupit jiný, pokud chcete lyžovat jindy nebo pokud jste objevili lepší cenu. Za vrácení skipasu zaplatíte symbolický poplatek. 

 

Výhody GOPASSU zůstávají?

Ano, gopassové výhody samozřejmě zůstávají. I nadále při každém nákupu s registrovaným GOPASSEM sbíráte body, které můžete proměňovat za slevy na nákup produktů v našich provozovnách nebo na www.gopass.cz.
Zpět na úvod

Skiareál Špindlerův Mlýn: ráj uprostřed Krkonoš. Cíl tisíců lyžařů a snowboardistů. Centrum zimních sportů.

 

← Zpět na úvod