Nikdo z nás si už nekupuje letenky přímo na letišti. Vybíráme si je online, většinou s dostatečným předstihem. A hledáme samozřejmě tu nejvýhodnější cenu. A stejně tak to bude od letošní zimní sezony i s našimi skipasy. Kdo si koupí skipas včas, může výrazně ušetřit.
Jak to funguje?

Na www.gopass.cz bude ceny automaticky přepočítávat program, jehož cílem je rovnoměrně rozptýlit lyžaře do střediska v průběhu celé sezóny. Díky tomu budou ceny skipasů v době vytíženějších termínů vyšší a v méně frekventované období naopak nižší. Aktuální cena skipasů nebude záviset pouze na obsazenosti střediska, ale také na počasí a dalších externích faktorech. Vliv těchto faktorů se promítne do různých cenových hladin.
Jaké faktory ovlivňují změnu cen skipasů?

  • počet prodaných skipasů na daný termín
  • aktuální vytíženost střediska
  • den v týdnu, státní svátky nebo prázdniny
  • konkrétní část sezóny
  • počasíJak na to?

Na webové stránce www.gopass.cz najdete vždy aktuální ceny stanovené podle výše zmiňovaných faktorů pro vámi preferovaný termín a skipas si zde hned jednoduše zakoupíte online odkudkoli. Platba je možná pouze pomocí kreditní karty. Nejvýhodnější nabídky a akce dostávají zaregistrovaní členové věrnostního programu GOPASS prostřednictvím pravidelných newsletterů. 
Čím dřív koupíš, tím výhodněji lyžuješ!


Co když chci termín lyžovačky změnit ?

I na to nový systém pamatuje. Zakoupený skipas lze kdykoli vrátit a nakoupit jiný, pokud chcete lyžovat jindy nebo pokud jste objevili lepší cenu. Skipas můžete vrátit klidně i v den lyžování, ještě než nastoupíte na sjezdovku za symbolický poplatek. Vrácení kupní ceny skipasu do kreditu více než 24 hodin před dnem jeho platnosti vám až do 23.12 2020 umožníme naprosto zdarma.

Výhody GOPASSU zůstávají?

Ano, gopassové výhody samozřejmě zůstávají. I nadále při každém nákupu s registrovaným GOPASSEM sbíráte body, které můžete proměňovat za slevy na nákup produktů v našich provozovnách nebo na www.gopass.cz.
Zpět na úvod

Skiareál Špindlerův Mlýn: ráj uprostřed Krkonoš. Cíl tisíců lyžařů a snowboardistů. Centrum zimních sportů.

 

← Zpět na úvod