Všechny 4 následující hotely v centru Špindlerova Mlýna ze skupiny Felicity Hotels nabízejí celoroční ubytování v útulných pokojích a luxusních apartmánech. Vybírat můžete mezi Hotelem Sněžka, Hotelem Grand, Grand Apartments nebo Residence Grand Suites.

 

Kontakty:

reservations@felicity.cz
tel.: +420 770 106 077

 

 


Hotel Sněžka****

Rodinný hotel s dlouholetou tradicí je ideálním ubytováním pro sportovní či společenské vyžití. Hotel, který nabízí kvalitní servis a příjemné prostředí, má 31 luxusně vybavených pokojů, Spa centrum, lobby bar a restauraci s Wi-Fi.


Hotel Grand***

Hotel Grand nacházející se přímo v centru Špindlerova Mlýna je skvělou alternativou pro firemní a individuální zákazníky, kteří hledají perfektní polohu a osobní přístup ke každému jednotlivému hostovi. Má 14 vkusně vybavených pokojů s internetem a minibarem. . 


Grand Apartments****

Grand Apartments situované přímo v centru města nabízejí ubytování ve stylových dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a v luxusních apartmánech pro čtyři osoby. V pokojích nechybí LCD televize se satelitním příjmem a internetové připojení. K dispozici je také útulná společenská místnost s kuchyňkou. 


Residence Grand Suites****

Tyto luxusní apartmány jsou určené pro náročné klienty. Z francouzských oken je unikátní výhled na město i vrcholky hor. Ubytovat se můžete v jednom z 6 luxusně vybavených apartmánů s kuchyňkou. Součástí budovy je i Spa & Relax centrum a Restaurace v Uličce. 

Lanovky ZDARMA


K pobytu v našich partnerských hotelích získáte jízdenky na lanovky ZDARMA.


Jít na Lanovky ZDARMA →