Aktuální informace

LANOVKA MEDVĚDÍN:
Denně:
9:00 - 12:00/13:00 - 17:00

 

LANOVKA SVATÝ PETR:
Denně:
10:00 - 12:00/13:00 - 17:00


V souladu s opatřením vlády k epidemiologické situaci není možné od 1. září nastoupit na sedačku lanovky, jakožto prostředku veřejné dopravy, bez zakrytí nosu a úst ochranným prostředkem (respirátor, rouška, ústenka, šátek nebo nákrčník). Děkujeme!
 

Provozní doba lanových drah říjen / listopad 2020

LD Medvědín:
· Pravidelný provoz 1.9. – 1.11.2020
· Provozní doba od 9:00h do 17:00h
· Odstávka: 12. - 16.10.2020

· Pravidelný provoz 2.11. – 17.11.2020
· Provozní doba od 9:00h do 16:00h
· Odstávka: 2. - 6.11.2020 (předběžný termín)

LD Pláň:
· Pravidelný provoz 1.9. – 18.10. 2020
· Provozní doba od 10:00h do 17:00h

Termíny jsou předběžné a mohou být upraveny dle aktuální situace.

Náš TIP:

Využijte 30 % slevu na pronájem ve Stanovém místečku pod lanovkou ve Svatém Petru při zakoupení jednodenního SPINDL BIKE PASSU.

Jízdu lanovkou zdarma získáte při útratě nad 300 Kč za pronájem ve Stanovém místečku. Voucher vám předá obsluha ve Spindl Motion Shop & Rental ve Svatém Petru po předložení online rezervace nebo při off line platbě za pronájem.

Cenově výhodné jízdenky AKTIVITY - dvě jednosměrné jízdy nahoru, využitelné v jednom nebo ve dvou vybraných dnech v průběhu 6 dnů na lanovce 1x Medvědín a 1x innogy line Svatý Petr. Opatření Covid-19

 

Zdraví a bezpečnost našich klientů jsou pro nás vždy na prvním místě! Situace ohledně globální epidemie se neustále vyvíjí, zůstáváme proto ostražití a pečlivě sledujeme a provádíme všechna aktuální doporučení a nařízení vlády v souvislosti s bojem proti Covid-19. Jsou to důležitá opatření, které pomohou před případnými riziky ochránit vás i nás. Pročtěte si je pozorně, než k nám vyrazíte. Děkujeme. Společně to zvládneme!

V souladu s vládním opatřením z 10.9.2020 není možné cestovat lanovkou ani se pohybovat v jakýchkoli vnitřních prostorách našeho areálu bez zakrytí nosu a úst ochranným prostředkem jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek nebo nákrčník. Nařízení platí pro všechny lanovky, restaurace, infocentra, obchody, půjčovny i nástupní a výstupní stanice lanovek. Roušky nebo nákrčníky si prosím nechávejte nasazené všude tam, kde není možné zachovat dvoumetrový odstup od ostatních osob.


Nástup na lanovku a cesta lanovkou
⦁    Protože i přeprava lanovkou je z pohledu zákona veřejnou dopravou, příslušné vládní opatření zakazuje nastupovat na sedačku lanovky a cestovat na ní bez ochrany dýchacích cest. Během cesty lanovkou nemusíte mít na sobě roušku pouze v případě, že na sedačce sedíte jen se členy společné domácnosti. 
⦁    Pokud se u dolní stanice tvoří větší, z hlediska epidemiologické situace rizikové, skupiny klientů čekajících na nástup, jede lanovka nepřetržitě. V případě menší vytíženosti pak každou půlhodinu, jak je v letní sezóně obvyklé.
⦁    Všichni naši zaměstnanci jsou vybaveni ochrannými prostředky. V případě potřeby vám jsou samozřejmě připraveni pomoct nebo poradit.
⦁    Sedačky lanovky neustále průběžně dezinfikujeme.
⦁    Nástup na lanovku probíhá ve dvou nástupních koridorech skrze dva krajní, od sebe několik metrů vzdálené turnikety. U každého nástupního místa najdete na zemi nebo na cedulích vyznačené bezpečné rozestupy – prosím, dodržujte je, je to důležité opatření.
⦁    Na začátku každého nástupního koridoru jsou stojany s dezinfekčním gelem. Prosíme, použijte je. 
⦁    Všude u nástupních koridorů a turniketů najdete informace, co je nezbytné dodržovat. Tato pravidla jsou po dobu provozu také vysílána na obrazovkách nad turnikety.

Prodej jízdenek
⦁    Preferujte nákup jízdenky na lanovku předem online na GOPASS.cz. Nejen že je přes internet pořídíte za nižší cenu, ale bude to vzhledem k situaci bezpečnější pro vás i pro nás. 
⦁    Pokud si kupíte jízdenku až v areálu, budou pro vás k dispozici bezpečně oddělená pokladní okénka a samoobslužné kiosky GOPASS Ticket, které jsou samozřejmě průběžně dezinfikovány.
⦁    U všech prodejních míst jsou na zemi vyznačené bezpečné rozestupy a viditelně umístěná důležitá pravidla a informace. k dispozici je také dezinfekce rukou.

Občerstvení a jídlo s sebou
⦁    Občerstvit se a koupit si jídlo a pití můžete bez omezení ve všech našich stravovacích zařízeních.
⦁    Pokud je to možné, prosíme, upřednostněte platbu bezhotovostně.
⦁    Pro vaše bezpečí chceme zajistit co nejvyšší úroveň ochrany (značení rozestupů, dezinfekce a rukavice k dispozici, vybavení našich zaměstnanců ochrannými prostředky, balené jídlo).

Obchody a půjčovny vybavení
⦁    Naše obchody a půjčovny jsou v provozu a splňují všechna hygienická a bezpečnostní opatření doporučená vládou pro maloobchodní provozovny, pravidelně dezinfikujeme i půjčované vybavení (kola, elektrokola, koloběžky, šlapací vozítka).
⦁    U vstupu do prodejny jsou pro vás k dispozici dezinfekční gel a jednorázové rukavice.
⦁    Zkoušení oděvů a obuvi probíhá až po předchozí dezinfekci rukou zkoušející osobou.
⦁    Na podlaze jsou vyznačené bezpečné rozestupy a viditelně umístěná důležitá pravidla a informace. 

Naučné rodinné stezky jsou otevřené a přístupné, stejně jako obě dětská outdoorová hřiště na horních stanicích obou lanovek. Riziková místa jsou pravidelně dezinfikována. 
 
Kontaktujte nás

Máte - li jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Rádi zodpovíme všechny vaše otázky.

 

Jít na kontakty →