innogy line Svatý Petr a LD Medvědín - letní provoz ukončen. Těšíme se na vás v zimě. Více...

On-line nákup jízdenek a skipasů - garance nejnižších cen!

Jak jsme na tom se zasněžováním? Zatím takhle. Trochu se nám teď oteplilo, ale od víkendu to vypadá s mrazem slibně. Takže jakmile to půjde, kanóny a sprchy pojedou zase naplno! ????????????❄️ This is our actual snowmaking report. It got a bit warmer, however it should be freezeing again from the weekend on. We'll start snowing with fully-on then!

Tradiční zahájení zimní sezóny ve Skiareálu Špindlerův Mlýn. Čeká na vás bohatý doprovodný program. Děti se mohou těšit na soutěže, skákací hrad se skluzavkou, hry a dárky. Dospělí se mohou těšit na koncerty kapel ABBA STARS revival, Janek Ledecký & band, Las Vegas show live band nebo na autogramiádu herců z nového filmu Špindl. Po setmění proběhne první SNOW SHOW sezóny (Star Wars laser show, exhibice instruktorů lyžování, ukázka roleb a skútrů, fire show) a promítání úplně nového filmu Špindl. Celý den bude provázet příjemná atmosféra spojená s příchodem nové sezóny a výhodné víkendové lyžování – tři dny za cenu jednoho! Pouze při nákupu skipasů přes www.gopass.cz V rámci SkiOpeningu se také můžete těšit na první zastávku oblíbeného amatérské závodu pro veřejnost S ČT sport na vrchol

Krásné dobré medvědínské ráno! Už se to blíží.... ????❄️????????⛷☃️ #spindl #srdecnizalezitost

Ještě jednou děkujeme!

Chceš vysněnou práci ve Špindlu? Staň se členem týmu Lyžařské školy SKOL MAX. Hledáme instruktory, animátory, prodejce a vedoucí rezervačního oddělení. Nabízíme PROPLACENÍ kurzu instruktora, možnost rozvoje tvých lyžařských schopností pod vedením profesionálního Demoteamu a spoustu zaměstnaneckých benefitů (sezónní permanentka, stravování, ubytování, slevy v obchodech, restauracích ad.). Více informací na webu https://goo.gl/kbftCE - vyplň dotazník a zašli nám svůj životopis.

V noci jsme se do toho pustili, co to šlo. Teploty nejsou sice ideální, ještě by to chtělo trochu do mínusu, ale snažíme se! Makáme především na medvědínském hřišti (12b) a červené (12a), ve Svatém Petru na obou Hromovkách (1, 1a) a na modré sjezdovce (2). Our snowing systems were fully on last night. The temperatures are not optimal, however we are doing our best. We are working in red slopes 12b and 12a on Medvedin, and blue (2) and two reds (1, 1a) in Sv. Petr and Hromovka.

Už se to blíží, v noci na dnešek nám Krakonoš poslal další sněhovou nadilku, naše zasnězovací systémy mu pomáhají jak to jen jde. V noci se rozjela děla a sprchy na vršcích Medvědína i Sv.Petra. Navečer by měly teploty klesnout, systémy by tak mohly běžet na plno. Držte nám palce!

Právě teď se děje v rakouském Kitzbühelu - Skiareál Špindlerův Mlýn vyhrává potřetí v řadě “lyžařského Oscara” na prestižních WORLD SKI AWARDS v kategorii “The Best Czech Skiresort”. Být nejlepší třikrát za sebou, to už něco znamená. Znamená to, že děláme něco dobrého, že to lidé vidí a cítí, a že si to u nás užívají. Takový hatrick je pro nás velkou ctí! Nic z toho by ovšem nebylo možné, nebýt našich skvělých lidí, našich více než 500 zaměstnanců, díky nimž mají návštěvníci našeho střediska každý den zážitky, na které nezapomenou, a za které nás už potřetí zvolili nejlepším českým lyžařským střediskem. Je to jejich úspěch! Děkujeme… #spindl #srdecnizalezitost #worldskiawards #karloviGvzadech ????????????

NEVÁHEJ a KUP si hned celodenní skipas do Špindlu na období od 8. do 31. ledna 2018 JEN za 490 Kč. Čekají tě poloprázdné sjezdovky a skvělé sněhové podmínky.

Děkujeme všem klientům našeho věrnostního programu GOPASS, kteří nám prostřednictvím dotazníku celé léto dávali vědět, jak se jim návštěva u nás líbila nebo co bychom měli zlepšit. A jak jsme slíbili, vylosovali jsme z nich jednoho zákazníka, který vyhrává celosezónní skipas na zimu 2017/2018. Je jím pan Michal Kudláček, který nás navštívil v červenci. Ještě jednou děkujeme a gratulujeme! Chcete taky vyhrát skipas na příští sezónu? Nezapomeňte ani v zimě kliknout na vyplnění dotazníku v newsletteru, který vám přijde po každém využití vašeho GOPASSu. Ještě ho nemáte? Zaregistrujte se na https://www.gopass.cz/homepage/registration a vyhrajte také!

Zítra opět rozjíždíme lanovku na Medvědín, v provozu bude denně až do neděle 19.11.2017. Pak ji čeká lehký oddych a příprava na zimu. Víkendové počasí, zdá se bytí slibné a možná nás čeká opáčko, které přišlo nečekaně před 14 dny. No není to nádhera?

Vaše bezpečnost je pro nás prioritou, proto jsme nechali instalovat další z bezpečnostních sítí. Nově přes 80 metrů v dolní části velkého hanku na černé sjezdovce ve Svatém Petru. Teď už jen ten sníh ????️????????

Letošní zima ve Špindlu bude jízda. O tom, co pro vás chystáme píše následující článek. Už se nemůžeme dočkat až to rozjedeme, těšíte se? ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️ https://goo.gl/jkfytE

Medvědínská neděle “nad pokličkou”. Jak je dole?

Výstavba lanové dráhy Horní Mísečky – Medvědín je v plném proudu. Podívejte se na nedávné usazování sloupů a vynikající práci těch nejlepších v oboru s červeným vrtulníkem v hlavní roli. The construction of the Horní Mísečky - Medvědín chairlift is under way. The recent setting of the columns and the excellent work with a main star the red helicopter.

Hledáme prodejce do lyžařské školy SKOL MAX ve Špindlerově Mlýně. Práce je pro tebe vhodná, pokud se nebojíš aktivně mluvit alespoň jedním cizím jazykem (AJ, NJ na úrovni min B2). Nabízíme benefity - 30 % slevu v provozech Špindl Gastronomy, zaměstnanecké stravování, slevu 30 % v prodejnách Špindl Motion a vybraných e-shopech, možnost zaměstnaneckého ubytování, Skipas za 500Kč a další výhody najdeš na webu. https://goo.gl/yNBsUf

To bylo dneska dramatické ráno na Medvědíně. Vzkaz nám Krakonoš poslal jasný... ❄️☃️????⛷????

Lanovka na Medvědín se nám z důvodu silného nárazového větru dnes bohužel nerozjede. Kouknout se však můžete aspoň na webkameru, ať jste v obraze. Už je to tady ????️❄️???? https://goo.gl/9DQgtz

Hledáme prodejce do lyžařské školy SKOL MAX ve Špindlerově Mlýně. Práce je pro tebe vhodná, pokud se nebojíš aktivně mluvit alespoň jedním cizím jazykem (AJ, NJ na úrovni min B2). Nabízíme benefity - 30 % slevu v provozech Špindl Gastronomy, zaměstnanecké stravování, slevu 30 % v prodejnách Špindl Motion a vybraných e-shopech, možnost zaměstnaneckého ubytování, Skipas za 500Kč, bonusové provizní odměny a další výhody najdeš na webu.

Čas je nekompromisní a konec října se rychle přibližuje. Už jen do půlnoci 31.10. máte poslední šanci na pořízení CHYTRÉ SEZÓNKY. Ty naše doposud zelené kopce už se brzy zabělají, opravdu! https://goo.gl/5uaVar

On-line nákup jízdenek a skipasů - garance nejnižších cen!

Kontakt:

 

+420 499 467 101

skiareal@skiareal.cz

Jak se k nám dostanete

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.