LD Innogy line Sv. Petr, LD Medvědín, LD Hromovka, LD Horní Mísečky, LD Labská i Stoh (F) jest w służbie dzisiaj 8: 30-16: 00 More info here......

Zakup bilety kolejki on-line - gwarancja najniższych cen!

Chceš parádní práci v top lyžařském středisku? Staň se členem týmu Lyžařské školy SKOL MAX. *** Do you want a great job in the best Czech ski resort? Become a member of Ski school SKOL MAX.

Magda Vítková působí jako sólistka zpěvohry Městského divadla Brno. Sopranistku Lucii Juránkovou znají návštěvnící Hudebního divadla Karlín. Jejich společný koncert se odehraje v komorní atmosféře Ledária na Pláních a zajistí Vám tak nevšední kulturní zážitek. Doprava lanovkou nahoru i dolů je v ceně vstupenky. 2. 2. 2018 - KONCERT V LEDÁRIU: Pěvecké duo MY2 Magda Vítková a Lucie Juránková

A jaký máte výhled z kanceláře vy? *** And what's your view from your office?

Včera proběhl v Burton snowparku na Horních Mísečkách WORLD SNOWBOARD DAY, zde je pár fotek. *** Great day in Burton snowpark Horni Misecky yesterday, here is few pictures.

Nádherný víkend je za námi???????????? Ale naše rolby už pro Vás připravují manšestr na pondělí. Stále máte možnost zakoupit skipas za 690Kč/den ještě do 26.1. *** A gorgeous weekend is behind us. We are already preparing slopes for the next day. You can still buy a skipass for 690CZK/day until 26.1.

Krásné ráno z Medvědína. ???????? *** Beautiful morning from Medvedin.

Po lyžovačce do quattro BARu ve Svatém Petru⛷???? *** Cool apres ski at quattro BAR????????

Fotoreport z dnešní lyžovačky. Na dnešek je připraven den s Pribináčkem, tak doražte s dětmi do Svatého Petra. *** Todays foto. We have prepared day with Pribinacek, so come with your children to Svaty Petr.

Využijte naší speciální akci ve Špindl Motion Shopech. *** Special offer in our Spindl Motion Shops.

Příprava Burton snowparku Horní Mísečky. Otevíračka tento víkend???? *** Preparation of Burton snowpark Horní Mísečky. Opening this weekend⛷

Zima nám v posledních dnech ukázala svou sílu a sněhové podmínky jsou perfektní. Zatímco jinde ceny stoupají u nás až do 26.1. můžete jezdit za speciální cenu 690 Kč/den. Kupujte na www.gopass.cz **** Winter has shown us its strength in recent days and the snow conditions are perfect. While elsewhere prices rise, with us you can ski for special price 690 Kč/day until 26.1., buy on www.gopass.cz.

Když přijedeš lyžovat do Špindlu a zůstaneš na noc. Ráno si můžeš vybrat ????❄️❄️ *** When you come skiing to Spindleruv Mlyn and stay over night. In the morning you may pick one????❄️❄️

Ve spolupráci se Sportovní akademií Vás zveme na dětský závod pro všechny malé snowboardisty. Závod je rozdělen do kategorií, 0-6 let, 7-9 let, 10-13 let a open. Registrace od 9:00. Přijeďte si užít prima den na prkně. 21.1.2018, BURTON Snowpark Horní Mísečky *** Be a part of WSD this weekend. Snowboard race for all small snowboarders from. Category is 0-6, 7-9, 10-13 and open. Check in is from 9am at Snowpark Horní Mísečky.

Přijďte s vašimi dětmi do Svatého Petra užít si spoustu legrace s Pribináčkem. Pro děti budou nachystány zábavné hry a soutěže. Již tuto sobotu 20.1. od 10 do 16 hodin *** Come with your kid have fun with Pribinacek to Svaty Petr. There will be games and competitions ready for you. This saturday from 10am to 4pm.

Sníh všude kam se podíváš. Sjezdovky pro Vás upravujeme 2x denně když takto sněží, vždy večer po lyžování a pokud napadne nový sníh přes noc, tak znova ráno od 5 hodin. *** Snow, snow and more snow. We are preparing the slopes 2 times a day for you. At first after the skiing from 5 pm and if we get new snow during night than we start again at 5am. Foto by: LenDesign

Dnes napadlo přibližně 15 čísel prašanu.❄️???? A několik cm ještě určitě přibude v noci. Přijeďte si zítra užít perfektní podmínky???? *** We have got 15 cm of new snow and we are looking forward to get few more yet. ❄️????

Odpověď pro ty kdo se ptá, zda tu máme nějaký sníh ???? Krakonoš v centru města již roste. *** The answer for all those who asks whether we have snow ???? Krakonoš in the city center is already growing.

Mrkňete na náš Instargram @skiareal.cz *** Check out our Instagram.

O víkendu u nás bylo opravdu jak v pohádce. ☀️???? Upozornění: Od 15.1. -18.1. je uzavřena sjezdovka Sv.Petr - Červená FIS (3) z důvodu Mistrovství ČR ve sjezdu a v Super G. Jde o jednu z posledních možností závodů a tréninku našich reprezentantů před Olympiádou. Děkujeme za pochopení! *** It was like a fairytale this weekend.????☀️ Notice: The red slope (3) in Svaty Petr is closed from 15-18.1. because of FIS race.

Takováhle byla neděle, ideální podmínky neberou konce a to se na nás valí v příštím týdnu sněhová nadílka! *** Such a beautiful Sunday, isn't it? Sun, ski, snow.. What more can you wish for ?

Zakup bilety kolejki on-line - gwarancja najniższych cen!

Kontakty:

 

+420 499 467 101

skiareal@skiareal.cz

Jak do nas dotrzeć

 

© Melida, a.s. 2013

Szczegółowo o pogodzie: www.meteopress.cz

Aktualne informacje: www.holidayinfo.cz (c) Sitour CZ

WERSJA MOBILNA

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.