Sezon zimowy dobiegł końca. Sezon letni rozpoczyna się 28.4. More info here......

Zakup bilety kolejki on-line - gwarancja najniższych cen!

Už máš jen 10 dní na koupi CHYTRÉ SEZÓNKY 2018/19 za 990 Kč. Zbývající 4000 Kč doplatíš v září. Tak neváhej, protože levnější lyžování na celou sezónu už nebude.

Pojď sem, kam jdeš?! Fenomenální příprava sjezdovek v podání Ondry Banka... Sezónu jsme sice již ukončili, ale předprodej CHYTRÉ SEZÓNKY na zimu 18/19 pokračuje až do 30.4.2018. Neváhejte, času už moc nezbývá a výhodnější už to nikdy nebude.

Jaro je tady☀️ Dnešním dnem jsme ukončili zimní provoz. Tímto bychom rádi poděkovali všem návštěvníkům za jejich náklonnost během sezóny 2017/18. ???? Tato sezóna byla vydařená nejen díky výborným podmínkám během skoro 130 dnům lyžování, které přály všem zimním sportům. Také bychom touto cestou rádi poděkovali všem zaměstnancům, kteří mají na výsledku sezóny největší podíl. (sněhuláci, rolbaři, lanovkáři, pokladní, zaměstnanci ve službách atd...) Aktuálně pro Vás připravujeme letní provoz, který se rozběhne již za nedlouho: Lanovka Medvědín: · 28.4 - 1.5.2018 · 5 - 8.5 2018 · 12 - 13.5.2018 · 19.5.2018 zahájení pravidelného provozu Lanovka innogy line Svatý Petr: · 26 - 27.5.2018 · 1.6.2018 Zahájení pravidelného letního provozu *** Spring is here☀️ Today we finished winter season. We would like to thank all visitors for their visits during the winter season 2017/18. This season was rewarding thanks to the excellent conditions during almost 130 days of skiing, which they all were great for winter sports. We would also like to thank all the employees who have the biggest share of great the season. (snowmen, grommers, lift stuff, cashiers, service staff, etc.) Currently we are preparing for summer operation, which will start soon: Lift Medvedin: · 28.4 - 1.5.2018 · 5 - 8.5 2018 · 12 - 13.5.2018 · 19.5.2018 summer season Lift innogy line Svatý Petr: · 26 - 27.5.2018 · 1.6.2018 summer season

Přejeme krásné nedělní ráno ze Sv. Petra! Kdo si s námi přijede užít dnešní poslední lyžovačku sezóny?

Přijeďte si užít poslední víkend letošní vydařené zimní sezóny ve Špindlu, lyžujeme až do 15.4.2018 O víkendu budou v provozu: Lanovky: innogy line Svatý Petr Hromovka ... Sjezdovky: Hromovka II Sv.Petr červená FIS Sv. Petr černá FIS - omezený provoz Turistická Fotografie jako ohlédnutí za výbornou sezónou????⛷???? **** Come to enjoy the last weekend of this successful winter season in Špindl, we are open until 15.4.2018 The weekend will be in operation: Lifts: innogy line Svatý Petr Hromovka ... Slopes: Hromovka II Sv.Petr červená FIS Sv. Petr černá FIS - omezený provoz Turistická Pictures like a throw back after succesful season.????????⛷

Sezóna stále pokračuje.... Až do 15.4.2018! *** We are still open... Until 15.4.2018!

Pro zvýšení bezpečnosti na sjezdovkách děláme maximum, ale v krajních případech lyžaři mohli navštívit první ambulanci pod sjezdovkou - Medical Point. Ještě sice není konec sezóny, ale moc děkujeme za skvělou práci. **** To increase safety on the slopes, we do as much as we can, but in extreme cases skiers can visit the first ambulance under the slopes - Medical Point. The season is not over yet, but we thank you for a great job you have done.

U nás se stále lyžuje! Perfektní jarní firn a to až do 15.4.2018 ???? *** We are still skiing! Great spring conditions until 15/4/2018

Areál v provozu do 15.4.!! - Ve všední dni bude v provozu šestisedačková lanovka ve Svatém Petru. - K tomu sjezdovky Modrá (2) a Červená (3) O víkendu 14. a 15.4. by měla přibýt i Černá sjezdovka a LD Hromovka se sjezdovkou Hromovka II (1a) *** The skiresort is still open until 15.4. !! - Six-seat chairlift in Svatý Petr will be in operation on weekdays. - Slope Blue (2) and Red (3) On the weekend of 14th and 15.4. Black slope will be added and lift Hromovka with the Hromovka II (1a).

Areál v v provozu do 15.4. Lanovka innogy line Svatý Petr (A) - pravidelný provoz do 15.4., Lanovka Hromovka (C) - pravidelný provoz do 8.4. a dále v provozu 14. - 15.4., Vlek Stoh (F) - pravidelný provoz do 8.4.

Máme pro Vás několik zpráv a všechny dobré: 1) Dnešní počasí nemá chybu a na víkend je předpověd nadále skvělá☀️ 2) Nedělí nekončíme, ve Svatém Petru pojedeme až do 15.dubna - co a jak bude v provozu sledujte v aktualitách na našem webu ⛷ 3) S předplatným CHYTRÉ SEZÓNKY za 990 korun můžete jezdit už teď, až do konce letošní sezóny✌????

Areál stále v provozu!! Aktuální informace sledujte na webu zde: https://www.skiareal.cz/aktualni-provoz *** We are still open!! Keep track of the latest information here: https://www.skiareal.cz/aktualni-provoz

Velikonoce na lyžích. Přijďte si užít perfektni jarní lyžování. Předplaťte 990,- a můžete lyžovat až do konce sezóny s CHYTROU SEZÓNKOU, v září doplatíte 4000,- na další sezónu. *** Easter on skis. Come enjoy perfect spring skiing. You can prepay 990, - and you can ski until the end of the season with the SMART SEASON, in September you will pay THE REST 4000, - for the next season.

Mraky pomalu ustupují a sluníčko vykukuje. Dnes pro Vás máme připraven MELTING DOWN a když dorazíte v plavkách, tak si můžete dát Aperolu co hrdlo ráčí a zajíst to skvělou zmrzlinou, oboje zdarma ???? Nezapomeňte že s CHYTROU SEZÓNKOU můžete lyžovat JEN za 990,- až do konce sezóny. *** The clouds slowly recede and the sun shows up. Today we have MELTING DOWN ready for you, and when you arrive in your swimsuit, you can get Aperol all you can drink and great ice cream, both for free ???? Do not forget that you can ski ONLY for 990, - until the end of the season with SMART SEASON TICKET.

Přípravy na zítřejší MELTING DOWN. *** Preparations for tomorrow's MELTING DOWN.

Přijeďte si užít perfektní velikonoční lyžování. Na sjezdovkách máme víc jak půl metru sněhu... Navíc můžete lyžovat za 990,- neomezeně až do konce sezóny, využít můžete CHYTROU SEZÓNKU, na kterou si zalyžujete ještě teď na jaře. Začátkem podzimu 2018 pak už jen doplatíte 4.000,- Kč a získáte tak celosezónní neomezenou permanentku pro celou příští sezónu 2018/2019. *** Come and enjoy the perfect Easter skiing. We have more than 50 cm of snow on the ski slopes... And now you can ski for 990, - unlimited until the end of the season, you can buy SMART SEASON ticket. At the beginning of the fall of 2018, you will only pay 4,000 CZK and you will get an all-season unlimited pass for the next season 2018/2019.

Propojení nočního výjezdu rolbou s kulinářským zážitkem v podobě několikachodového menu včetně nápojového balíčku na hřebenech Krkonoš. Přijďte zažít závěrečnou večeři sezóny se speciálním menu. Více: https://goo.gl/fAzfqu

Závodní trať a na jejím konci bazén s vodou. To je Velká jarní jízda, která odstartuje ve Špindlu přesně na Apríla v rámci Melting Downu. Ať zkusíš dojet nejdál, v nejlepší masce nebo v dopravním prostředku s nejpočetnější posádkou, jedno je jisté: VŠICHNI PŮJDOU KE DNU! Zúčastni se závodní jízdy a vyhraj některou z hodnotných cen nebo se přijď královsky bavit a užít si afterparty! Všichni návštěvníci, kteří dorazí na akci v plavkách, mohou zdarma konzumovat Aperol Spritz po celou dobu závodu.

Baví Vás jezdit brány? Chcete se poměřit s ostatními? Vyzkoušej si s námi závodní den, který je vyvrcholením našeho race kempu. Ráno potrénujete se SKOL MAX DEMO Teamem, večer závodíte o hodnotné ceny a vše zakončíme rautem a společnou afterparty.

Přijeďte si užít skvělé podmínky. V tomto týdnu jsme spustili prodej CHYTRÉ SEZÓNKY. To znamená, že když teď zaplatíte 990,- Kč, můžete ve Špindlu lyžovat neomezeně až do konce aktuální zimní sezóny. Začátkem podzimu 2018 doplatíte 4.000,- Kč a získáte tak celosezónní neomezenou permanentku pro celou příští sezónu 2018/2019. *** We have started presale of SMART SEASON ticket this week. Onec you prepay 990CZK you may ski to the end of this season and the rest 4000CZK you will be asked to pay during the fall.

Zakup bilety kolejki on-line - gwarancja najniższych cen!

Kontakty:

 

+420 499 467 101

skiareal@skiareal.cz

Jak do nas dotrzeć

 

© Melida, a.s. 2013

Szczegółowo o pogodzie: www.meteopress.cz

Aktualne informacje: www.holidayinfo.cz (c) Sitour CZ

WERSJA MOBILNA

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.