Aktualności

CHAIRLIFT MEDVĚDÍN

9:00 - 12:00/13:00 - 17:00

CHAIRLIFT SVATÝ PETR 

10:00 - 12:00/13:00 - 17:00

 


As of September 1, due to Government´s epidemic regulation, customers are not permitted to board the chairlift without respiratory protection (respirator/mask/scarf/neck warmer). Thank you for your understanding!
 

Chairlift working hours November / December 2020

LD Medvědín:
1.9. – 1.11.2020
Working hours from 9:00 till 17:00h
Interruption of operation 12. - 16.10.2020

2.11. – 17.11.2020
Working hours from 9:00h till16:00h
Interruption of operation 2. - 6.11.2020

LD Pláň:
 1.9. – 18.10. 2020
Working hours from 10:00h till 17:00h

Terms could be changet dur to current situation.

Náš TIP:

Využijte 30 % slevu na pronájem ve Stanovém místečku pod lanovkou ve Svatém Petru při zakoupení jednodenního SPINDL BIKE PASSU.

Free chairlift ride: Spend 300 CZK or more for rent in Stanové místečko and get free chairlift ride. Show you online reservatioon or check in offline in Svatý  Petr shop & rental to get the voucher.

Activity - two one way tickets up for 1 or 2 selective days during a 6 days period on our chairlift 1x Medvědín and 1x innogy line Svatý Petr.
Opatření Covid-19

 

Zdraví a bezpečnost našich klientů jsou pro nás vždy na prvním místě! Situace ohledně globální epidemie se neustále vyvíjí, zůstáváme proto ostražití a pečlivě sledujeme a provádíme všechna aktuální doporučení a nařízení vlády v souvislosti s bojem proti Covid-19. Jsou to důležitá opatření, které pomohou před případnými riziky ochránit vás i nás. Pročtěte si je pozorně, než k nám vyrazíte. Děkujeme. Společně to zvládneme!

V souladu s vládním opatřením z 10.9.2020 není možné cestovat lanovkou ani se pohybovat v jakýchkoli vnitřních prostorách našeho areálu bez zakrytí nosu a úst ochranným prostředkem jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek nebo nákrčník. Nařízení platí pro všechny lanovky, restaurace, infocentra, obchody, půjčovny i nástupní a výstupní stanice lanovek. Roušky nebo nákrčníky si prosím nechávejte nasazené všude tam, kde není možné zachovat dvoumetrový odstup od ostatních osob.


Nástup na lanovku a cesta lanovkou
⦁    Protože i přeprava lanovkou je z pohledu zákona veřejnou dopravou, příslušné vládní opatření zakazuje nastupovat na sedačku lanovky a cestovat na ní bez ochrany dýchacích cest. Během cesty lanovkou nemusíte mít na sobě roušku pouze v případě, že na sedačce sedíte jen se členy společné domácnosti. 
⦁    Pokud se u dolní stanice tvoří větší, z hlediska epidemiologické situace rizikové, skupiny klientů čekajících na nástup, jede lanovka nepřetržitě. V případě menší vytíženosti pak každou půlhodinu, jak je v letní sezóně obvyklé.
⦁    Všichni naši zaměstnanci jsou vybaveni ochrannými prostředky. V případě potřeby vám jsou samozřejmě připraveni pomoct nebo poradit.
⦁    Sedačky lanovky neustále průběžně dezinfikujeme.
⦁    Nástup na lanovku probíhá ve dvou nástupních koridorech skrze dva krajní, od sebe několik metrů vzdálené turnikety. U každého nástupního místa najdete na zemi nebo na cedulích vyznačené bezpečné rozestupy – prosím, dodržujte je, je to důležité opatření.
⦁    Na začátku každého nástupního koridoru jsou stojany s dezinfekčním gelem. Prosíme, použijte je. 
⦁    Všude u nástupních koridorů a turniketů najdete informace, co je nezbytné dodržovat. Tato pravidla jsou po dobu provozu také vysílána na obrazovkách nad turnikety.

Prodej jízdenek
⦁    Preferujte nákup jízdenky na lanovku předem online na GOPASS.cz. Nejen že je přes internet pořídíte za nižší cenu, ale bude to vzhledem k situaci bezpečnější pro vás i pro nás. 
⦁    Pokud si kupíte jízdenku až v areálu, budou pro vás k dispozici bezpečně oddělená pokladní okénka a samoobslužné kiosky GOPASS Ticket, které jsou samozřejmě průběžně dezinfikovány.
⦁    U všech prodejních míst jsou na zemi vyznačené bezpečné rozestupy a viditelně umístěná důležitá pravidla a informace. k dispozici je také dezinfekce rukou.

Občerstvení a jídlo s sebou
⦁    Občerstvit se a koupit si jídlo a pití můžete bez omezení ve všech našich stravovacích zařízeních.
⦁    Pokud je to možné, prosíme, upřednostněte platbu bezhotovostně.
⦁    Pro vaše bezpečí chceme zajistit co nejvyšší úroveň ochrany (značení rozestupů, dezinfekce a rukavice k dispozici, vybavení našich zaměstnanců ochrannými prostředky, balené jídlo).

Obchody a půjčovny vybavení
⦁    Naše obchody a půjčovny jsou v provozu a splňují všechna hygienická a bezpečnostní opatření doporučená vládou pro maloobchodní provozovny, pravidelně dezinfikujeme i půjčované vybavení (kola, elektrokola, koloběžky, šlapací vozítka).
⦁    U vstupu do prodejny jsou pro vás k dispozici dezinfekční gel a jednorázové rukavice.
⦁    Zkoušení oděvů a obuvi probíhá až po předchozí dezinfekci rukou zkoušející osobou.
⦁    Na podlaze jsou vyznačené bezpečné rozestupy a viditelně umístěná důležitá pravidla a informace. 

Naučné rodinné stezky jsou otevřené a přístupné, stejně jako obě dětská outdoorová hřiště na horních stanicích obou lanovek. Riziková místa jsou pravidelně dezinfikována. 
 
Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy.

 

Przejdź do kontaktów →