Parkování

 

Město Špindlerův Mlýn nabízí několik parkovacích ploch, na nichž můžete svá vozidla odstavit ať už na den, či na delší dobu. Provozovatelem většiny parkovišť jsou Služby města Špindlerův Mlýn, s.r.o.

Parkoviště P1 Bedřichov

Parkoviště se nachází u horní části přehrady Labská, při vašem příjezdu do Špindlerova Mlýna ho budete mít po pravé ruce. Od centra je vzdáleno cca 1km (15 min. chůze). V zimní sezóně je doprava návštěvníků z parkoviště zajištěna Skibusy. Parkoviště je určeno pro návštěvníky Špindlerova Mlýna, vozidla je zde možno odstavit i přes noc. Parkoviště není vhodné pro nákladní automobily a autobusy. Na parkoviště zajedete přes P2 průjezdem mezi infocentrem a služebnou místních hasičů. V průjezdu mezi P2 a Parkovištěm spodní Hromovka platí zákaz zastavení. Výjezd z P2 je před benzínovou pumpou.

 

 

 

ZAVŘENOParkoviště P2 Hromovka

Parkoviště se nachází u sedačkové lanovky Hromovka, kterou se dostanete do Skiareálu Svatý Petr (blíže Skiareálu Svatý Petr už nezaparkujete). Parkoviště je vzdáleno 50 m od autobusového nádraží a 200 m od centra města (4 min. chůze). V zimní sezóně je pro návštěvníky zajištěno spojení s ostatními částmi města Skibusy. U parkoviště se nachází nástupní zastávka linky Špindlerův Mlýn – Špindlerova Bouda. Parkoviště je určeno pro osobní automobily.

 

 

 

ZAVŘENO
Parkoviště spodní Hromovka

Parkoviště je vzdáleno od centra cca 450 m (7 min. chůze). Parkoviště je určeno pro osobní automobily. Na parkoviště zajedete přes P2 průjezdem mezi infocentrem a služebnou místních hasičů. V průjezdu mezi P2 a Parkovištěm spodní Hromovka platí zákaz zastavení. Výjezd z P2 je před benzínovou pumpou.

 

 

 

ZAVŘENO
Parkoviště P3 Medvědín

Parkoviště se nachází u lanové dráhy Medvědín, od centra je vzdáleno 1 km (cca 15 min. chůze). Celoročně je návštěvníkům zajištěna doprava do centra ski-busy či městskou hromadnou dopravou. Parkoviště je určeno pro osobní automobily.

 

 

 

ZAVŘENO
Parkoviště Horní Mísečky

Parkovací plocha se nachází na Horních Mísečkách. Leží vedle dolní stanice lanové dráhy Horní Mísečky - Medvědín. Parkoviště je dobrým výchozím bodem pro běžecké tratě, které na Horních Mísečkách právě začínají a končí. Na parkoviště se nedostanete ze Špindlerova Mlýna nýbrž z Hrabačova přes Vítkovice. Parkoviště je pro držitele registrované karty GOPASS s platným produktem zcela zdarma, stačí GOPASS přiložit na vyznačené místo pod displejem na vjezdovém či výjezdovém sloupku, a závora se otevře. Cena parkovného (bez registrovaného GOPASS) je 300 Kč / den. Více informací lze získat na pokladně Horní Mísečky.

Jestliže ještě nejste držiteli GOPASS karty, ale plánujete si zakoupit skipasy do Skiareálu Špindlerův Mlýn, bude Váš parkovací lístek zvalidován na pokladně Horní Mísečky a též budete mít parkování zcela zdarma.

 

 

 

ZAVŘENO

Kontaktujte nás

Máte - li jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Rádi zodpovíme všechny vaše otázky.

 

Jít na kontakty →Z důvodu přijatých preventivních opatření proti šíření onemocnění COVID-19 je od 14.3. 2020 středisko Skiareál Špindlerův Mlýn uzavřeno.

Aktuální info