Co je GOPASS?

GOPASS je mezinárodní věrnostní program, který vám při nákupu online nabídne vždy ty nejlepší ceny a odmění vás body za každý nákup.

Nasbírané body můžete proměnit za slevy při dalších nákupech nebo za speciální produkty dostupné pouze za body.

Věrnostní program GOPASS je platný ve všech střediscích TMR, která dnes najdete už v 5 zemích Evropy. Celkově je do programu zapojeno 23 středisek16 hotelů a další přibývají.

GOPASS body lze uplatnit v zimních střediscíchgolfových resortechaquaparcíchhotelechrestauracíchobchodech nebo půjčovnách.


Abychom vám mohli připsat body na váš GOPASS účet za každý nákup v provozovnách TMR, je potřeba vždy předložit při placení vaši GOPASS kartu nebo nakupovat online prostřednictvím vašeho GOPASS konta.

Chystáte se na lanovku? Použijte vaši GOPASS kartu jako skipas nebo jízdenku. Pokud jste nakoupili online, můžete po příjezdu do střediska zamířit rovnou na lanovku bez nutnosti čekání ve frontě u pokladny.


ONLINE

Kartu GOPASS získáte po vytvoření registrace na www.gopass.cz a následném nákupu skipasu/jízdenky na konkrétní den. Kartu si vyzvednete v našich klientských centrech u lanovek.

NA MÍSTĚ

Kartu GOPASS můžete získat  přímo ve středisku od obsluhy jednoho z našich klientských center, pokud se zaregistrujete u samoobslužné pokladny GOPASS TICKETS.
 


Storno skipasu

Máte již koupený skipas/jízdenku na konkrétní datum, ale něco vám do toho vlezlo. Nevadí. Váš skipas/jízdenku můžete vystornovat a jeho kupní cenu vám poníženou o symbolický poplatek převedeme do kreditu ve vašem GOPASS kontě, který pak můžete využít k nákupu na jiný termín.


GOPASS body

Body lze uplatnit:

  • jako slevu z nákupu na vybrané produkty v provozech Spindl Gastronomy a Spindl Motion
  • jako slevu, nebo na celý nákup při speciálních akcích - produkty za body

Aktuální akční nabídka na léto 2022

1 jízda 0 kč + 250 gopass bodů
1 jízda 150 kč + 130 gopass bodů
Jízdenka tam a zpět 0 kč + 300 gopass bodů
Jízdenka tam a zpět 150 kč + 170 gopass bodů
Disk Golf 0 kč + 75 gopass bodů
E-Gran Tour 500 kč + 200 gopass bodů