Co je GOPASS?

Věrnostní program, který vám při nákupu online nabídne vždy ty nejlepší ceny a odmění vás body za každý nákup.

Nasbírané body můžete proměnit za slevy při dalších nákupech nebo za speciální produkty dostupné pouze za body.

Věrnostní program GOPASS je platný ve všech střediscích TMR, která dnes najdete už ve 4 zemích Evropy.

GOPASS body lze uplatnit v zimních střediscích, golfových resortech, aquaparcích, hotelech, restauracích, obchodech, půjčovnách apod.

 Abychom vám mohli připsat body na váš GOPASS účet za každý nákup v provozovnách TMR, je potřeba vždy předložit při placení vaši GOPASS kartu nebo nakupovat online prostřednictvím vašeho GOPASS konta.

Chystáte se na lanovku? Použijte vaši GOPASS kartu jako skipas nebo jízdenku. Pokud jste nakoupili online, můžete po příjezdu do střediska zamířit rovnou na lanovku bez nutnosti čekání ve frontě u pokladny.Jak získat GOPASS kartu:

ONLINE

Kartu GOPASS získáte po vytvoření registrace na www.gopass.cz a následném nákupu skipasu/jízdenky na konkrétní den. Kartu si vyzvednete v našich klientských centrech u lanovek.

NA MÍSTĚ

Kartu GOPASS můžete získat  přímo ve středisku od obsluhy jednoho z našich klientských center, pokud se zaregistrujete u samoobslužné pokladny GOPASS TICKETS.
 

Vaši GOPASS kartu si uschovejte a použijte ji opět pro další online dobití skipasu/jízdenky u nás, nebo v našich dalších střediscích.

K vašemu profilu můžete přidat až 10 dalších osob a skipasy/jízdenky (například pro vaši rodinu) pak pohodlně a rychle nakupovat online jednou platbou. Každá z osob přiřazených k vašemu účtu při nákupu skipasu/jízdenky automaticky získá svou GOPASS kartu.

Za vydání Gopass karty zaplatíte poplatek ve výši 50 korun. Vyrobení věrnostní karty samozřejmě něco stojí, ale hlavním důvodem poplatku je ekologie. Dokud karta nebyla zpoplatněná, až 47 % stávajících uživatelů Gopassu přicházelo na pobočky se žádostí o vystavení nové karty. Starou kartu nejčastěji zapomněli doma, vyhodili nebo ztratili. Vydávání nadbytečných karet má přitom značný dopad na ekologii, jedná se o plastový odpad, který se díky dalším příměsím velmi obtížně recykluje. Chceme proto, abyste si kartu nechali a nevraceli ji jako běžný skipas. Používejte ji opakovaně jako skipas i věrnostní kartu při placení v našich provozech. Gopass se vyplatí!

Storno skipasu

Máte již koupený skipas/jízdenku na konkrétní datum, ale něco vám do toho vlezlo. Nevadí. Váš skipas/jízdenku můžete vystornovat a jeho kupní cenu vám poníženou o symbolický poplatek převedeme do kreditu ve vašem GOPASS kontě, který pak můžete využít k nákupu na jiný termín.
 

Body lze uplatnit:

  • jako slevu z nákupu na vybrané produkty v provozech Spindl Gastronomy a Spindl Motion
  • jako slevu, nebo na celý nákup při speciálních akcích - produkty za bodyGOPASS body

Zjisti více o tom, kde a jak uplatnit své nasbírané body.

Jdi na Výhody za body →