Snowparky

Možnost vyletět do vzduchu, mít pocit volnosti a ještě mnohem více to umožňují snowparky ve Skiareálu Špindlerův Mlýn.
 

Burton snowpark Horní Mísečky

Na slunném svahu v areálu Horní Mísečky najdete náš Burton snowpark. Do své jízdy tady můžete začlenit několik zábavných pevných překážek (tzn. raily, boxy) a připraveno je i několik skoků.


Snowpark se nachází ve střední části areálu Horní Mísečky a je obsluhován samostatným lyžařským vlekem. Nejrůznější zábavné prvky jsou zde vymyšleny tak, aby uspokojily jak méně zkušené snowboardisty a lyžaře, tak i ty náročnější a pokročilé. Areál je navíc doplněn o Funtrack Horní Mísečky, který je postaven v úvodu sjezdovky „Machytka“ 13a. Funtrack obsahuje různé boule, vlny, klopené zatáčky a další zábavné prvky pro nejširší veřejnost. Prostory jsou postaveny s ohledem na vysokou bezpečnost a jsou denně udržovány tak, abyste si svůj pobyt na horách co nejvíce užili.

Funtrack Hromovka

Vlnky, boule, ježdění na bednách a možnost si skočit. To všechno nabízí funtrack na Hromovce.

 
Tradiční a širokou veřejností využívaný Funtrack Hromovka je možné využívat během dne i při večerním ježdění za umělého osvětlení. Skvělý park pro zpestření jízdy na sjezdovce pro každého lyžaře či snowboardistu je zároveň výborným místem na učení nových triků pro začátečníky i pokročilé. Funtrack je postaven s ohledem na vysokou bezpečnost a samozřejmostí je denní údržba ruční i strojová. 

Webkamery Špindlerův Mlýn


Sledujte živý přenos z kamer umístěných přímo ve středisku Špindlerův Mlýn a získejte přehled o aktuálních podmínkách.

 

← Jít na webkamery