Běžky

Desítky kilometrů kvalitně upravených běžeckých tratí. Elán do života a odhodlání, to jsou běžky ve Skiareálu Špindlerův Mlýn.
 


13.3. byla ukončena úprava běžeckých tratí

Od 14. 3. uzavřena všechna infocentra Skiareálu Špindlerův Mlýn. Dotazy směřujte na infolinku +420 499 467 101, která je v provozu bez omezení 9:00 - 16:00.
Od 14. 3. je ukončen provoz skibusů. Od pondělí 16.3. v provozu linka MHD
Od 14. 3. všechna parkoviště uzavřena.

Upravované tratě pro běžecké lyžování najdete ve všech oblastech Skiareálu Špindlerův Mlýn. Bezkonkurenčně nejoblíbenějším a největším areálem pro běžkaře jsou však Horní Mísečky, kam se sjíždí milovníci běžeckého lyžování z širokého okolí. Velká většina tratí začíná přímo před vchodem do chaty Stopa, která slouží běžkařům jako zázemí pro jejich zimní radovánky a nabízí teplé i studené občerstvení všeho druhu. 
Na Mísečkách se pravidelně konají všemožné závody všech věkových kategorií. Běžecké tratě jsou pravidelně profesionálně upravovány pro volný i klasický styl. Tratě jsou otevřeny široké veřejnosti a na své si zde přijdou jak sportovci tak milovníci klidné lyžařské turistiky. 

Horní Mísečky - Medvědín

Svatý Petr

Legenda: 

Mix - stopa na klasiku i na skating
Skate - trasa bez stopy vhodná na skating
Klasika - dvě stopy na klasické lyžování
Neuvedeno - sjízdné, ale neupravené

 

Zpět na úvod

Skiareál Špindlerův Mlýn: ráj uprostřed Krkonoš. Cíl tisíců lyžařů a snowboardistů. Centrum zimních sportů.

 

← Zpět na úvodZ důvodu přijatých preventivních opatření proti šíření onemocnění COVID-19 je od 14.3. 2020 středisko Skiareál Špindlerův Mlýn uzavřeno.

Aktuální info