Audi Race Track

Porovnejte si čas s Ondřejem Bankem na měřené trati obřího slalomu na sjezdovce Hřiště ve Svatém Petru.


Každý, kdo si vychutnává lyžovačku ve Svatém Petru může zamířit do slalomových branek, projet cílovou bránou a změřit si čas na Audi Race Track. Rychlost jízdy na vyhrazené osíťované části sjezdovky 4a (Hřiště) ve Svatém Petru měří dobře viditelná časomíra umístěná na dojezdu tratě, která ukazuje finální čas. Délka měřeného úseku je přibližně 300 metrů. Závodní dráha určitě potěší všechny, kteří to s lyžováním myslí vážně, ale i ty, kteří chtějí zažít pocit závodníka na trati či se jen pobavit s přáteli při porovnávání rychlostních časů. Trať se slalomovými brankami je postavená tak, aby ji zvládl každý od dítěte po seniora, včetně začátečníků.

Svůj čas si můžete porovnat s patronem tratě Ondřejem Bankem, vynikajícím českým alpským lyžařem, olympionikem, medailistou Světového poháru a mnohonásobným mistrem České republiky. Ondra zajel čas 21,19 sekund. Zvládnete to lépe a rychleji?

 

Letní provoz ukončen. Probíhají přípravy na zimní sezónu. Nenechte si ujít 10.12. Špindl SkiOpening ve Svatém Petru. Skipasy v prodeji!