Jak GOPASS funguje

Zapojte se do našeho věrnostního programu GOPASS a získejte spousty výhod a slev.
 1. Zaregistrujte se zcela ZDARMA na gopass.cz nebo v našich infocentrech.
 2. Registrací získáte kartu GOPASS (na jednom kontě můžete mít až 10 dalších osob), která je vstupenkou k nejvýhodnějším cenám lanovek a dalším službám ve středisku.
 3. Při každém nákupu ve Skiareálu Špindlerův Mlýn předložte svoji GOPASS kartu, sbírejte body a využívejte slevy a další výhody. Body získáváte za každý nákup na gopass.cz, ve všech našich obchodech a půjčovnách SPINDL MOTION a také v restauracích, barech a bistrech SPINDL GASTRONOMY, kde je zároveň můžete i uplatňovat.
 4. Za nasbírané body plaťte za jízdenky, nákup vybavení, jídlo, pití a další služby skiareálu méně.Jak využít vaše body?

 • jako slevu nebo na celý nákup při speciálních akcích
  >> 1 jízda:
  0 Kč + 250 bodů
  150 Kč + 130 bodů
  >> Zpáteční:
  0 Kč + 300 bodů
  150 Kč + 170 bodů 

Tip pro získání nejnižší ceny: Nezapomeňte, že nákup jízdenek či skipasů online nebo v samoobslužných automatech přímo v našich infocentrech vás bude stát méně. A pokud chcete opravdu ušetřit, nakupte jízdenky či skipasy online tři a více dní dopředu.

GOPASS kredit

 

Nejrychlejší a nejpohodlnější nákup - to je GOPASS kredit. Nahrajte si libovolnou částku na svou registrovanou GOPASS kartu, pomocí níž pak můžete velmi rychle platit jízdenky nebo skipasy. Neztrácíte tak čas vyplňováním dalších údajů potřebných k provedení platby. (Kredit nabitý na gopass.cz lze využívat pouze v ČR, nelze využívat v ostatních střediscích TMR.)

 

Výhody GOPASS kreditu

 Jednoduchá a rychlá platební metoda
 Sdílení kreditu s blízkými
✔ Možnost poslat kredit jako dárek
✔ Nabíjení kreditu online na www.gopass.cz
✔ Přehled transakcí a správa v osobním GOPASS účtu
Kontaktujte nás

Máte - li jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Rádi zodpovíme všechny vaše otázky.

 

Jít na kontakty →