Partnerské hotely

Ubytujte se v jednom z našich partnerských hotelů a získejte zpáteční jízdenku na lanovku na každý den Vašeho pobytu ZDARMA.

Harmony Club Hotel

Luxusní wellness hotel Harmony Club se nachází přímo na sjezdovce skiareálu Medvědín v malebném městečku Špindlerův Mlýn, v samém centru oblasti Krkonoše. Harmony Club Hotel nabízí svým hostům příjemné a kvalitní ubytování, moderní kongresové prostory a prostory pro firemní akce – kongresový sál až pro 350 osob, projekční technika, wellness centrum, bazén s whirlpoolem, Saunu a Saunový svět s 5 druhy saun, golfový simulátor, 2 tenisové haly, badminton, masáže, stolní tenis atd.

recepce@harmonyclub.cz
tel. +420 499 469 111

www.harmonyclub.cz


Felicity Hotels

Naše hotely v centru Špindlerova Mlýna nabízejí celoroční ubytování v útulných pokojích a luxusních apartmánech. Společnost je rodinná a také všechny naše hotely nabízejí rodinou péči s individuálním přístupem.  Osobní přístup všech našich zaměstnanců, butikové designové pokoje, skvělé restaurace, útulná Spa&Relax centra přispívají ke spokojenosti našich hostů.

Hotel Sněžka****
Boutique Hotel Grand***
Grand Apartments****
Residence Grand Suites****

reservations@felicity.cz
tel. +420 770 106 077

www.felicity.cz


Hotel Bedřiška Wellness Resort & Spa****

Hotel Bedřiška je situován v klidném prostředí rozlehlé zahrady s překrásným výhledem na vrcholky hor a nabízí ubytování ve všech kategoriích. Od podzimu 2015 je otevřeno zcela nové hotelové Wellness & Spa. K dispozici je bazén, vířivka, finská a parní sauna, solárium a k dokonalé regeneraci Vašeho organismu také floating. Nechybí zde ani wellness bar s obsluhou. V nabídce najdete také pravé thajské masáže. Hotel disponuje kromě Wellness & Spa také tenisovým kurtem a dětským hřištěm. Za návštěvu určitě stojí i vyhlášená á la carte restaurace Orange le Moon s mezinárodními specialitami.  

hotel@bedriska.cz
tel. +420 499 433 103

www.bedriska.cz
Späť na úvod


Molestiae fugit nobis explicabo! Irure quisquam optio nonummy dapibus, voluptatibus natoque cursus odit commodi.


← Späť na úvod