Akce zima 2018/19

Zimní sezóna ve Špindlerově Mlýně nabízí množství zajímavých sportovních i kulturních akcí. Přijďte se pobavit!
 

AUDI FIS SKI WORLD CUP
8. - 9. 3. 2019

Zlatý hřeb zimní sezóny 2018/19 v podobě závodu Světového poháru v alpských disciplínách. Do Špindlerova Mlýna přijíždí světová špička v dámské kategorii, aby si rozdělila body ze závodu na místních svazích. Akce, na které nesmíte chybět za žádnou cenu.
 

Krkonošká 70
16. 3. 2019

Legendární závod na 70 km přitáhne do Špindlu téměř každého, kdo má rád běžecké lyžování a závody. Krkonošská 70 je výzva. Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.
 

National Ski Cup SLČR
23. - 24. 3. 2019

Národní pohár ve slalomu a obřím slalomu ve Svatém Petru na stejných místech, kde se pouhé dva týdny před tím jel světový pohár. Česká špička v nejlepší kondici, přijďte se přesvědčit, že české lyžování je ve skvělé formě.
 

Hero Season Trophy
30. 3. 2019

Lyžařské závody o titul krále sezóny pro širokou veřejnost. Celá událost je doprovázena bohatým hudebním i sportovním programem. Vezměte celou rodinu a přijeďte se bavit. 
 

Ski & Golf Czech Championship 2019
5. 4. 2019

Spojení golfu a lyžování. Jste zvědaví, jak se dají tyto dva sporty propojit? Přijďte začátkem dubna do Špindlu a přesvědčte se na vlastní oči.
 

Skialpový den nahoru a dolů
6. 4. 2019

Zastavte se na Medvědín a užijte si výstup a následný sjezd v jarní krkonošské přírodě. Jaro už klepe na dveře, využijte jednu z posledních možností, kdy můžete vyrazit na skialpových lyžích obdivovat krásy krajiny pokryté sněhem. 
 

Melting down
6. 4. 2019

S blížícím se jarem roste nadšení ze stoupajících teplot, a tak se budeme opět věnovat přejezdu jezírka na lyžích, snowboardech a jiných dopravních prostředcích. Bláznivá zábava a skvělá podívaná, která vás nenechá odejít. Oslavte s námi příchod jara.

 


Objevte výhody věrnostního programu

Slevy a body za každý nákup s kartou GOPASS.