Slevy

Prostudujte možnosti získání slevy pro skupiny, žáky nebo držitele karet ISIC a ITIC.Skupinová sleva

Sleva 5% bude poskytnuta z cen uvedených na pokladně skupině větší než 20 osob na 1-6 denní celoareálové permanentky. Pro celou skupinu budou vystaveny skipasy na stejný termín. Pro poskytnutí slevy je nutné vyplnit předepsaný formulář (viz odkaz níže) a odeslat ke schválení na email skiareal@skiareal.cz. Potvrzený formulář odevzdáte na pokladně při vyzvednutí skipasů. Kontrola věku žadatelů o slevu se na vyžádání prokazuje na základě předložení občanského průkazu nebo průkazky zdravotní pojišťovny. Sleva se nevztahuje na regionální skipasy. V případě, že požadujete vystavení daňového dokladu, informujte prosím personál před zakoupením skipasů.

Formulář ke stažení ZDE.
Sleva ve výši 40% pro žáky a pedagogický dozor škol akreditovaných v ČR

Společnost Skiareál Špindlerův Mlýn připravila speciální slevu pro lyžařské kurzy základních, středních i vysokých škol akreditovaných v rámci České republiky. Sleva ve výši 40% se vztahuje na 4, 5, 6 denní skipasy zakoupené na pokladně, které jsou platné pro všechny lanové dráhy a lyžařské vleky ve Špindlerově Mlýně. Minimální počet účastníků je 15 osob. Pro poskytnutí slevy je nutné vyplnit předepsaný formulář (viz odkaz níže) a odeslat ke schválení na email skiareal@skiareal.cz minimálně týden před plánovaným zakoupením skipasů pro daný lyžařský kurz. Potvrzený formulář odevzdáte na pokladně při vyzvednutí skipasů. Kontrola věku žadatelů o slevu se na vyžádání prokazuje na základě předložení občanského průkazu nebo průkazky zdravotní pojišťovny. Sleva se nevztahuje na regionální skipasy. V případě, že požadujete vystavení daňového dokladu, informujte prosím personál před zakoupením skipasů.

Formulář ke stažení ZDE.
Sleva pro držitele platných průkazů ISIC a ITIC

Držitelé platných průkazů ISIC a ITIC obdrží výhodnější juniorské ceny na 1-6 denní skipasy. Sleva se vztahuje pouze na kategorii Dospělí a je dostupná pouze při nákupu offline na pokladnách Skiareálu.

Slevu Vám poskytneme na pokladně:

  • Hromovka
  • Svatý Petr
  • Medvědín
  • Horní Mísečky
  • LabskáSlevy v rámci projektu „innogy – energie českého lyžování“

20% sleva v rámci projektu „innogy – energie českého lyžování „1 denní skipas"

Sleva 20% na 1 denní skipas pro kategorii Dospělí zakoupený na pokladně Hromovka, Svatý Petr, Medvědín a Horní Mísečky.

10% sleva v rámci projektu „innogy – energie českého lyžování „Rodinný balíček 2+2"

Rodinný balíček s 10% slevou obsahuje 2 ks celodenního skipasu pro kategorii Dospělí a 2 ks pro kategorii Dítě zakoupený na pokladně. Obsah balíčku není možné rozšířit ani zmenšit. Všechny skipasy balíčku platí pouze v den jeho nákupu. Rodinný balíček 2+2 lze zakoupit na pokladně Hromovka, Svatý Petr, Medvědín a Horní Mísečky.

V lyžařských areálech je možné uplatnit innogy Kartu maximálně 10x za zimní sezónu 2018/2019.
Skipasy jsou vydávány na vratnou zálohovanou kartu Axess a záloha činí 50 Kč.