Ceník skipasů

Prostudujte si ceník skipasů ve Špindlerově Mlýně a sami se rozhodněte pro termín, který Vám vyhovuje nejvíceObjevte výhody věrnostního programu

Slevy a body za každý nákup s kartou GOPASS.e-shop GOPASS
- skipasy za nejvýhodnější ceny zakoupíte online na www.gopass.cz. Použijte svůj GOPASS při všech nákupech v provozovnách Spindl Motion a Spindl Gastronomy, sbírejte body a získejte další odměny a slevy. V případě nákupu skipasu prostřednictvím internetového obchodu programu GOPASS se záloha za bezkontaktní čipovou kartu GOPASS neplatí, ale držitel je povinen uhradit náklady na doručení zásilky v hodnotě 50 Kč.

GOPASS Tickets - automatická samoobslužná obchodní místa. Nakupte skipas za výhodnější ceny oproti pokladně. Platba pouze kartou. Skipasy zakoupené prostřednictvím automatického samoobslužného obchodního místa jsou vydávány na bezkontaktní čipovou kartu GOPASS, kterou obdrží zákazník zdarma.

Pokladna – Skipasy zakoupené na pokladně jsou vydávány na bezkontaktní čipovou kartu Axess. Záloha za bezkontaktní čipovou kartu Axess činí 50 Kč. Kartu lze vrátit do automatu ve středisku.

1 den vratný skipas - skipas s možností vrácení do 3 hodin jeho užívání. Vrácení části jízdného lze uplatnit pouze na pokladně v den zakoupení skipasu do 16:00 h. a ve výši uvedené v ceníku. Automat na skipasy vrací pouze zálohu za Axess kartu 50 Kč. Čas užívání skipasu běží od prvního do posledního průchodu turniketem.

Odpolední od 13:00 h. - prodej odpoledních skipasů začíná nejdříve 5 min. před vyznačenou platností.

Večerní lyžování - Hromovka 18:00 - 21:00.

Rodičovský skipas - přenosný skipas s možností střídat mezi dvěma dospělými osobami, při zakoupení nutné nahlásit obě osoby a nahrát fotografii obou rodičů.

Fast Pass - skipas, se kterým nestojíte ve frontě. Používejte po celý den přednostní turniket na lanovkách innogy line Svatý Petr, Medvědín, Hromovka a Horní Mísečky.

Vratný, odpolední, večerní, a rodičovský skipas lze zakoupit pouze na pokladně a je vydáván na zálohovou čipovou kartu Axess.

Dítě do 6 let zdarma - nárok na bezplatné využívání služeb mají děti do dne předcházejícího dni dovršení věku 6 let pouze za podmínky, že služby využívají výlučně v doprovodu dospělé osoby starší 18 let.

Dítě - nárok na jízdenku mají děti od 6 let do dne předcházejícího dni dovršení věku 12 let.
Junior - nárok na jízdenku mají osoby od 12 let do dne předcházejícího dni dovršení věku 18 let.
Senior - nárok na jízdenku mají osoby nad 60 let.

Věk se prokazuje na základě průkazu totožnosti, není-li vydán, pak na základě průkazu pojištěnce. Bez jeho předložení není nárok na bezplatné využívání služeb a uplatnění sníženého jízdného v kategorii „Dítě“, „Junior“ a „Senior“.

Skipasy i vrácenou hotovost si zkontrolujte ihned u pokladny. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel. Skipasy jsou nepřenosné, proto nesmí být půjčovány ani přeprodávány. Pokladny a odbavovací systémy jsou monitorovány kamerou. Při použití karty neoprávněnou osobou bude skipas bez náhrady odebrán nebo zablokován. Prostor turniketů je monitorován. Při průchodu turniketem je pořízena fotografie, která je zpracována a uchována odbavovacím systémem. Uchování tohoto osobního údaje - fotografie trvá po dobu platnosti skipasu, poté je systémem vymazán. Provozovatel si vyhrazuje právo změny cen. Všechny uvedené ceny jsou v Kč. Slevy na karty ISIC a ITIC se poskytují pouze na pokladně Hromovka, Svatý Petr, Medvědín, Horní Mísečky a Labská. Slevy na kartu innogy se poskytují pouze na pokladně Hromovka, Svatý Petr, Medvědín a Horní Mísečky. Slevy neplatí na večerní lyžování. 

Na pokladnách můžete platit platebními kartami: Eurocard/MasterCard a Maestro, VISA a VISA Electron. Na pokladnách Medvědín, Hromovka, Svatý Petr a centrum přijímáme poukázky na 1-6 denní skipasy do výše 3500 Kč Sodexo-Relax Pass, Flexi Pass, Dárkový Pass a Fokus Pass (neplatí pro regionální jízdné). 

Provozovatel: MELIDA, a. s., Špindlerův Mlýn 281, 543 51, IČ: 24166511, tel. +420 499 467 101Zpět na úvod


Skiareál Špindlerův Mlýn: ráj uprostřed Krkonoš. Cíl tisíců lyžařů a snowboardistů. Centrum zimních sportů.


← Zpět na úvod