LD Innogy line Sv. Petr, LD Medvědín,LD Horní Mísečky, LD Hromovka, LD Labskáand lift Stoh (F) is in service today 8: 30-16: 00 More info here......

Online purchasing of cable car tickets - lowest prices guaranteed!

Po lyžovačce do quattro BARu ve Svatém Petru⛷???? *** Cool apres ski at quattro BAR????????

Fotoreport z dnešní lyžovačky. Na dnešek je připraven den s Pribináčkem, tak doražte s dětmi do Svatého Petra. *** Todays foto. We have prepared day with Pribinacek, so come with your children to Svaty Petr.

Využijte naší speciální akci ve Špindl Motion Shopech. *** Special offer in our Spindl Motion Shops.

Příprava Burton snowparku Horní Mísečky. Otevíračka tento víkend???? *** Preparation of Burton snowpark Horní Mísečky. Opening this weekend⛷

Zima nám v posledních dnech ukázala svou sílu a sněhové podmínky jsou perfektní. Zatímco jinde ceny stoupají u nás až do 26.1. můžete jezdit za speciální cenu 690 Kč/den. Kupujte na www.gopass.cz **** Winter has shown us its strength in recent days and the snow conditions are perfect. While elsewhere prices rise, with us you can ski for special price 690 Kč/day until 26.1., buy on www.gopass.cz.

Když přijedeš lyžovat do Špindlu a zůstaneš na noc. Ráno si můžeš vybrat ????❄️❄️ *** When you come skiing to Spindleruv Mlyn and stay over night. In the morning you may pick one????❄️❄️

Ve spolupráci se Sportovní akademií Vás zveme na dětský závod pro všechny malé snowboardisty. Závod je rozdělen do kategorií, 0-6 let, 7-9 let, 10-13 let a open. Registrace od 9:00. Přijeďte si užít prima den na prkně. 21.1.2018, BURTON Snowpark Horní Mísečky *** Be a part of WSD this weekend. Snowboard race for all small snowboarders from. Category is 0-6, 7-9, 10-13 and open. Check in is from 9am at Snowpark Horní Mísečky.

Přijďte s vašimi dětmi do Svatého Petra užít si spoustu legrace s Pribináčkem. Pro děti budou nachystány zábavné hry a soutěže. Již tuto sobotu 20.1. od 10 do 16 hodin *** Come with your kid have fun with Pribinacek to Svaty Petr. There will be games and competitions ready for you. This saturday from 10am to 4pm.

Sníh všude kam se podíváš. Sjezdovky pro Vás upravujeme 2x denně když takto sněží, vždy večer po lyžování a pokud napadne nový sníh přes noc, tak znova ráno od 5 hodin. *** Snow, snow and more snow. We are preparing the slopes 2 times a day for you. At first after the skiing from 5 pm and if we get new snow during night than we start again at 5am. Foto by: LenDesign

Dnes napadlo přibližně 15 čísel prašanu.❄️???? A několik cm ještě určitě přibude v noci. Přijeďte si zítra užít perfektní podmínky???? *** We have got 15 cm of new snow and we are looking forward to get few more yet. ❄️????

Odpověď pro ty kdo se ptá, zda tu máme nějaký sníh ???? Krakonoš v centru města již roste. *** The answer for all those who asks whether we have snow ???? Krakonoš in the city center is already growing.

Mrkňete na náš Instargram @skiareal.cz *** Check out our Instagram.

O víkendu u nás bylo opravdu jak v pohádce. ☀️???? Upozornění: Od 15.1. -18.1. je uzavřena sjezdovka Sv.Petr - Červená FIS (3) z důvodu Mistrovství ČR ve sjezdu a v Super G. Jde o jednu z posledních možností závodů a tréninku našich reprezentantů před Olympiádou. Děkujeme za pochopení! *** It was like a fairytale this weekend.????☀️ Notice: The red slope (3) in Svaty Petr is closed from 15-18.1. because of FIS race.

Takováhle byla neděle, ideální podmínky neberou konce a to se na nás valí v příštím týdnu sněhová nadílka! *** Such a beautiful Sunday, isn't it? Sun, ski, snow.. What more can you wish for ?

Jízda rolbou živě!

Dnes opravdu den jako ze škatulky... Upozornění: Od zítra do čtvrkta bude uzavřena červená sjezdovka ve Sv. Petru z důvodu konání závodů FIS. Ostatní sjezdovky v areálu budou v provozu. *** What a beautiful day today.... Notice: The red slope in Sv.Petr will be closed from tomorrow till thursday because of FIS race. Other slopes will be open as usual.

Východ slunce na Medvědíně. To bude zase den! *** Sunrise at Medvědín.

Perfektní sobota pokračuje...???? **** Beautiful Saturday it is...⛷

Slunce vychází, nádherná sobota začíná... *** The sun is rising, beautiful Saturday begins...

Dnešek se opravdu povedl a předpověď na nadcházejíci dny vypadá výborně???????? Naši sněhuláci jsou ready k tvorbě dalšího sněhu do zásoby, aby byly podmínky v areálu na 110%. Může se stát, že na něterých místech bude čerstvě nasnežená hromada, buďte obezřetní. *** Today was really good and the forecast for the coming days looks great ???????? Our snowmen are ready to make new snow in stock. So be aware of that.

Online purchasing of cable car tickets - lowest prices guaranteed!

Contact:

 

+420 499 467 101

skiareal@skiareal.cz

How to reach us

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.