inoggy line Sv. Petr lift and Medvědín lift in operation every day from 8 a.m. to 6 p.m, except 12:30 p.m. More info here......

Online purchasing of cable car tickets - lowest prices guaranteed!

Chceš dělat lyžařského instruktora? Tak máš super možnost. Pojď učit lyžování k nám do Špindlu. Nabízíme až 350Kč na hodinu, ubytování a další benefity. V případě, že nemáš kurz, proplatíme ti ho. Více informací na webu.

Září se nám přehouplo do druhé poloviny a na horách pořád panují ideální podmínky 23’C. Spojte svůj výlet se sobotní akcí “Zelený Špindl” *** The second half of September and we have still the best condition to make up unforgettable trip to the mountains 23’C.

Zelený Špindl už je doslova za rohem, do velkého úklidu zbývá pouhých 10 dní. Kdo si odnese 1 denní skipas zadarmo? Víc informací najdete v události.

⚠️ Aktuálně: Ve středu 12.9.2018 cca do 10:30 dojde k omezení některých našich provozoven z důvodu odstávky el. proudu. Podrobný rozpis najdete na našem webu v sekci "aktuálně". Lanovky v provozu, platba pouze v hotovosti. *** ⚠️Notice: On Wednesday, September 12, 2018, until 10:30 a.m. We will limit some of our ticket office, infocenters and stores due to power outage. For more information and exact location follow our website. Chairlifts in operation, payment in cash only.

A je to tady! Hledáme instruktory SNB a lyžování. Co vám můžeme nabídnout? Proplatíme instruktorký kurz, třeba až 350Kč/ hod., ubytování zdarma a zajímavé slevy a výhody, třeba slevu 30 % v prodejnách Spindl Motion a sleva 50% ve Spindl Gastronomy. Info na: https://goo.gl/cZjN4N

Dnes je takový malý svátek pro všechny Audi fans! *** It is a small holiday for all Audi fans today.

Chytrá sezónka v prodeji právě teď. ;) Dospělý 6990Kč, junior/senior 5990Kč, dítě 4990Kč. Neváhej a nakupuj, protože levnější to už nebude. :)

Zítra čeká děti první školní den to znamená, že se rychle přiblížil podzim a my jsme proto spustili poslední šanci, zakoupit na zimu 2018/19 CHYTROU SEZONKU, se kterou můžete nejen ušetřit, ale hlavně získat spostu dalších výhod napříč celou zimní sezónou. *** Tomorrow is the first school day! Which means that the autumn is close again, so we have prepared last chance for the winter 2018/19 to get SMART SEASON TICKET, which will bring you a lot of benefits throughout the winter season.

Přestože je ve Špindlu ještě letní sezóna, ode dneška startuje II. vlna prodeje nejlevnějších celosezónních skipasů, tzv. CHYTRÉ SEZÓNKY, na nadcházející zimu 2018/19. Lyžaři za ní zaplatí zhruba polovinu ceny oproti permanentce pořízené v zimě. Vyplatí se i těm, kteří do Špindlu přijíždějí lyžovat jen na dva až tři víkendy nebo na jeden týden.

⛷️ Tak co, troufli byste si?

Už jste byli na CYKLOTOUR? Vemte děti na kolo a pojeďte se kochat krásami Krkonoš... :)

..a po cestě se rovnou zastavte u nás ve stánku. Odnést si můžete jednodenní skipas⛷️ Jsme tu ještě zítra! D+D CZECH MASTERS Albatross Golf Resort ️‍♂️

Tak schválně... kdo dřív pozná, z jakého místa a na jaké naší sjezdovce uvidíte tenhle pohled? 3...2...1...☃️

Už máte plán na víkend? Co takhle vyzkoušet sjezd na z Medvědína? K zapůjčení u horní stanice. *** Any plan for the weekend? We recommend downhill on . Rent it at upper chairlift station Medvědín.

Kdo se k nám přidá?

Máte rádi přírodu a jste milovníky hor? Pak je tu akce právě pro vás. Nejen, že budete na čistém horském vzduchu, ale zároveň uděláte něco pro naše nejvyšší hory - Krkonoše. Zúčastněte se úklidové akce ve Špindlerově Mlýně a budete odměněni jednodenním skipasem na zimní sezónu 2018/19, obědem a skvělým pocitem, že jste svůj čas věnovali užitečné činnosti. Prvních 100 registrovaných dobrovolníků bude za úklid odměněno jednodenním skiapsem a výborným obědem na terase restaurace Stadion. Oběd bude připraven pro všechny účastníky akce. Registrace bude probíhat v den úklidu mezi 8. a 9. hodinou ranní v ELEKTRO BIKE & BUGGY CENTRU ve Špindlerově Mlýně (na místě bývalé restaurace Labužník). Oběd pro účastníky bude připraven od 14 hodin na terase restaurace Stadion. Časový harmonogram: 8:00-9:00 registrace v Elektro Bike & Buggy Centru 9:15 zahájení úklidu 14:00 oběd 15:00 ukončení akce a předání skipasů Pokud na akci pořídíte fotky a rozhodnete se je publikovat, připojte k nim oficiální hashtag #zelenyspindl, díky tomu budeme schopni zobrazit fotogalerii z akce i s Vaší fotkou!

To je cvrkot, že? Sjezdové kolo i ochranné prvky vám rádi půjčíme přímo ve Svatém Petru v půjčovně Spindl Motion. *** You can rent downhill bikes, helmets and also other protective equipment in Spindl Motion rental in Svatý Petr.

Odstartováno... už jen 49,9 km

Vidíme se zítra! Den na maXXimum ve Svatém Petru přinese opět skvělou zábavu. Kdo si chce ještě zaběhnout 5 km trasu, stačí se přijít zaregistrovat až na místo a to do 11 hodin. K poslechu a tanci zahrají ▶️ LinaKaro ▶️ EDDIE STOILOW ▶️ Adam Mišík DJ Petr Říbal - moderátor

Ohlédnutí za vydařenou víkendovou akcí přinášíme skrz oficiální video. Respekt všem závodníkům!

Online purchasing of cable car tickets - lowest prices guaranteed!

Contact:

 

+420 499 467 101

skiareal@skiareal.cz

How to reach us