Current information

CHAIRLIFT MEDVĚDÍN

9:00 - 12:00/13:00 - 17:00

CHAIRLIFT SVATÝ PETR 

10:00 - 12:00/13:00 - 17:00

 


As of September 1, due to Government´s epidemic regulation, customers are not permitted to board the chairlift without respiratory protection (respirator/mask/scarf/neck warmer). Thank you for your understanding!
 

Chairlift working hours November / December 2020

LD Medvědín:
1.9. – 1.11.2020
Working hours from 9:00 till 17:00h
Interruption of operation 12. - 16.10.2020

2.11. – 17.11.2020
Working hours from 9:00h till16:00h
Interruption of operation 2. - 6.11.2020

LD Pláň:
 1.9. – 18.10. 2020
Working hours from 10:00h till 17:00h

Terms could be changet dur to current situation.

HOT TIP: Buy 1 day Bike Pass and get 30% discount for the TENT PLACE in Svatý Petr.

Free chairlift ride: Spend 300 CZK or more for rent in Stanové místečko and get free chairlift ride. Show you online reservatioon or check in offline in Svatý  Petr shop & rental to get the voucher.

Activity - two one way tickets up for 1 or 2 selective days during a 6 days period on our chairlift 1x Medvědín and 1x innogy line Svatý Petr.
Opatření Covid-19

 

Zdraví a bezpečnost našich klientů jsou pro nás vždy na prvním místě! Situace ohledně globální epidemie se neustále vyvíjí, zůstáváme proto ostražití a pečlivě sledujeme a provádíme všechna aktuální doporučení a nařízení vlády v souvislosti s bojem proti Covid-19. Jsou to důležitá opatření, které pomohou před případnými riziky ochránit vás i nás. Pročtěte si je pozorně, než k nám vyrazíte. Děkujeme. Společně to zvládneme!

V souladu s vládním opatřením z 10.9.2020 není možné cestovat lanovkou ani se pohybovat v jakýchkoli vnitřních prostorách našeho areálu bez zakrytí nosu a úst ochranným prostředkem jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek nebo nákrčník. Nařízení platí pro všechny lanovky, restaurace, infocentra, obchody, půjčovny i nástupní a výstupní stanice lanovek. Roušky nebo nákrčníky si prosím nechávejte nasazené všude tam, kde není možné zachovat dvoumetrový odstup od ostatních osob.


Nástup na lanovku a cesta lanovkou
⦁    Protože i přeprava lanovkou je z pohledu zákona veřejnou dopravou, příslušné vládní opatření zakazuje nastupovat na sedačku lanovky a cestovat na ní bez ochrany dýchacích cest. Během cesty lanovkou nemusíte mít na sobě roušku pouze v případě, že na sedačce sedíte jen se členy společné domácnosti. 
⦁    Pokud se u dolní stanice tvoří větší, z hlediska epidemiologické situace rizikové, skupiny klientů čekajících na nástup, jede lanovka nepřetržitě. V případě menší vytíženosti pak každou půlhodinu, jak je v letní sezóně obvyklé.
⦁    Všichni naši zaměstnanci jsou vybaveni ochrannými prostředky. V případě potřeby vám jsou samozřejmě připraveni pomoct nebo poradit.
⦁    Sedačky lanovky neustále průběžně dezinfikujeme.
⦁    Nástup na lanovku probíhá ve dvou nástupních koridorech skrze dva krajní, od sebe několik metrů vzdálené turnikety. U každého nástupního místa najdete na zemi nebo na cedulích vyznačené bezpečné rozestupy – prosím, dodržujte je, je to důležité opatření.
⦁    Na začátku každého nástupního koridoru jsou stojany s dezinfekčním gelem. Prosíme, použijte je. 
⦁    Všude u nástupních koridorů a turniketů najdete informace, co je nezbytné dodržovat. Tato pravidla jsou po dobu provozu také vysílána na obrazovkách nad turnikety.

Prodej jízdenek
⦁    Preferujte nákup jízdenky na lanovku předem online na GOPASS.cz. Nejen že je přes internet pořídíte za nižší cenu, ale bude to vzhledem k situaci bezpečnější pro vás i pro nás. 
⦁    Pokud si kupíte jízdenku až v areálu, budou pro vás k dispozici bezpečně oddělená pokladní okénka a samoobslužné kiosky GOPASS Ticket, které jsou samozřejmě průběžně dezinfikovány.
⦁    U všech prodejních míst jsou na zemi vyznačené bezpečné rozestupy a viditelně umístěná důležitá pravidla a informace. k dispozici je také dezinfekce rukou.

Občerstvení a jídlo s sebou
⦁    Občerstvit se a koupit si jídlo a pití můžete bez omezení ve všech našich stravovacích zařízeních.
⦁    Pokud je to možné, prosíme, upřednostněte platbu bezhotovostně.
⦁    Pro vaše bezpečí chceme zajistit co nejvyšší úroveň ochrany (značení rozestupů, dezinfekce a rukavice k dispozici, vybavení našich zaměstnanců ochrannými prostředky, balené jídlo).

Obchody a půjčovny vybavení
⦁    Naše obchody a půjčovny jsou v provozu a splňují všechna hygienická a bezpečnostní opatření doporučená vládou pro maloobchodní provozovny, pravidelně dezinfikujeme i půjčované vybavení (kola, elektrokola, koloběžky, šlapací vozítka).
⦁    U vstupu do prodejny jsou pro vás k dispozici dezinfekční gel a jednorázové rukavice.
⦁    Zkoušení oděvů a obuvi probíhá až po předchozí dezinfekci rukou zkoušející osobou.
⦁    Na podlaze jsou vyznačené bezpečné rozestupy a viditelně umístěná důležitá pravidla a informace. 

Naučné rodinné stezky jsou otevřené a přístupné, stejně jako obě dětská outdoorová hřiště na horních stanicích obou lanovek. Riziková místa jsou pravidelně dezinfikována. 
 
Contact us

If you have any questions, please contact us. We will be happy to answer.

 

Go to contacts →