Shops

Our shops offer high-quality designer clothing and sports equipment.


Spindl Motion is original


Spindl Motion is original. Spindl Motion is the future. Cannot find Spindl Motion anywhere else. Spindl Motion will attract you. Spindl Motion is a modern Shop & Rental concept, where you can buy only the best sports and fashion equipment and outfit.

Navštivte některý z našich obchodů s módním a sportovním vybavením. Nabídka jednotlivých obchodů Spindl Motion je velice rozmanitá a liší se napříč všemi provozovnami. Každý z obchodů se specializuje na jiný sortiment. Navštivte všechny provozovny a objevte kouzlo každé z nich. V obchodě ve Svatém Petru najdete nejčastěji značky jako Peak Performance, Kjus, Oakley, Leki, Reima nebo Bollé. V centru si vyberete ze značek jako je např. Crazy, Kari Traa nebo Reusch. Obchodu na Hromovce vévodí značky jako je Columbia, Quiksilver, Roxy nebo Bergans. Ve všech obchodech můžete zakoupit kvalitní obuv značky Sorel. Součástí naší obchodní sítě je i OUTLET SPORT SHOP, kde nakoupíte zboží s trvalou slevou až 70% procent z původní ceny. 


Spindl Motion Shop Hromovka

8:00 - 16:30 / 21:30 (večerní lyžování)


 

Outlet Sport Shop Norma

OUTLET SPORT SHOP offers discounts up to 70% for fashion and sports goods from leading world fashion brands. The shop is located near the Norma supermarket by the main road upon the arrival to the centre of Špindlerův Mlýn.

tel. +420 724 388 217




Back to home

Paradise in the middle of the mountains. The goal of thousands of skiers and snowboarders. Winter sports center.

 

← Go back