LD Innogy line Sv. Petr, LD Hromovka, LD Medvědín, LD Horní Mísečky, LD Labská a vlek Stoh (F) je dnes v provozu 8:30-16:00 Více info zde......

DISC GOLF

Disc golf je jedním z nejrozšířenějších sportů s létajícím talířem, odvozeným z klasického golfu. Vznikl v 70tých letech v USA a získává stále více příznivců na celém světě. Cílem hry je podobně jako v golfu dokončit jamku co nejmenším počtem úderů - tedy hodů. Disk se hází z určeného „výhoziště“ na cíl (jamku). Jamku tvoří ocelový koš. Průměrná vzdálenost jamky je kolem 50 metrů a dá se dosáhnou třemi hody. Po prvním výhozu hráč hází z místa, kde se disk zastavil a pokračuje, dokud netrefí cíl. Vítězem je ten, kdo dokončí celé hřiště nejmenším počtem hodů.

Hřiště je k dispozici každý den, nachází se ve Skiareálu Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. Hra je k zakoupení ve Spindl Motion Shop & Rental Svatý Petr.

Ukončení letního provozu.

Zjednodušená pravidla:

Disk se hází z určeného výhoziště na cíl (ocelový koš). Jamka je ukončena pokud je disk v koši. Počet hodů, na které je disk do koše vhozen, je vaše skóre.
Každý následující hod začíná v místě, kde disk zůstal ležet po předešlém hodu.
Vždy hází hráč, který je nejdále od cíle. Kolo začíná hráč, který měl nejnižší skóre na posledním odehraném koši.
Pokud je disk nehratelný, hází se z nejbližšího možného místa.
Hráč nesmí měnit žádnou součást hřiště, aby si neulehčil hod.
Bezpečnost především – přesvědčte se, že v dosahu hodu nikdo není.

Kontakt:

 

+420 499 467 101

skiareal@skiareal.cz

Jak se k nám dostanete

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.