LD Innogy line Sv.Petr(A), LD Medvědín (B),Lift Medvědín (P), Lift Harmony (J) LD Hromovka und Lift Stoh (F) sind heute von 8: 30-16: 00 Uhr in Betrieb More info here......

Seilbahntickets online kaufen - bestpreisgarantie!

Probouzení do překrásného mrazivého rána. To bude den! *** Waking up into a beautiful freezing morning. What a day ahead of us!

Dobrá práce pánové, klobouk dolů a tleskáme ???? ŠPINDLEROVSKÉ LEDÁRIUM v provozu od 23.12.2017 https://krkonossky.denik.cz/zpravy_region/hvezdne-valky-obsadily-kina-i-spindlerovske-ledarium-20171216.html

Už se tro trhá????????⛅️?????!

10 čísel prašánku, sjezdovky utažené, jde se na to! Jdete taky? *** 10 cm of pow, freshly groomed slopes, let’s go!

Taková opravdu zimní sobota, přesně jak to máme rádi. #srdecnizalezitost *** Such a really winter saturday, exactly how we like it.

Jsme připraveni, pojeďte za námi, bude to dnes skvělé! ***** We are ready, come over to join us!

Sněží❄️It's snowing❄️Es schneit❄️Pada śnieg❄️II neige❄️Está nevando❄️Sta nevicando❄️下雪了。❄️

STAR WARS – to prostě musíte vidět na vlastní oči! V kinech premiéra včera u nás 23.12. 2017. Špindlerovské LEDÁRIUM najdete u horní stanice lanovky Svatý Petr – Pláň. Letošní téma ocení zejména filmoví nadšenci a vstupné je pro všechny zdarma. ***** STAR WARS - ICE SCULPTURES AT ŠPINDLERŮV MLÝN - OPEN FROM 23/12/2017 This outstanding ice sculpture exhibition returns for the third winter season, and film fans will greatly appreciate this year’s theme. Admission is free for all.

Počasí nám zase trochu přálo a mohli jsme zasněžovat, na víkend tak přidáváme horní část červené sjezdovky (12b) na Medvědíně, v provozu tak bude v plné parádě! Nová lanovka na Mísečkách bude otevřena až cca 21.12., ale oficiálně otevíráme nově rozšířenou sjezdovku Machytka (13a), tu si rozhodně nenechte ujít! Z ní pak se zvýšenou opatrností můžete sjet na Medvědín po Vodárenské (13b). Všechny ostatní sjezdovky budou v provozu jako doposud. Vidíme se na kopci! ***** Got some good weather for artificial snowing so we can add more slopes. For upcoming weekend we are opening top of the red slope (12b) on Medvedin as well as new wide slope on Horni Misecky (13a). The rest stays the same as now. See you on the hill!

Lednová lyžovačka ve Špindlu - to jsou skvělé podmínky, poloprázdné sjezdovky, nová lanovka na Mísečkách a CELODENNÍ SKIPAS jen za 490 korun!

Je to tady, o víkendu startuje FRESH TRACK! Tuto sobotu i neděli bude na MEDVĚDÍNĚ, kde bude v provozu celá červená sjezdovka i horní "hřiště". Natěšenost je veliká, počet míst omezený. Neváhejte a rezervujte si místo. www.skiareal.cz/akce/detail/fresh-track ***** Here we go, FRESH TRACK is starting this weekend on MEDVEDIN on Saturday and Sunday. Book your spot here. www.skiareal.cz/akce/detail/fresh-track

Letošní start sezóny si nenechal ujít ani Ondra Bank ⛷️ Kdo byl u toho s námi? Jo a abychom nezapomněli, jezdíme dál bez čekání a bez front! Prostě ZNAČKA IDEÁL????

❗Prosíme pozor- v útery 12.12.2017 bude lanovka 6LD innogy line ve Svatém Petru z technických důvodů v provozu jen do 12:00hod. Lyžaři však mohou využít další kopec na Medvědíně, vyzkoušet Stoh nebo lyžovat na Hromovce. Děkujeme za pochopení. ❗Please note - on Tuesday 12/12/2017 the Innogy line chairlift will be available to public only until 12:00 p.m. On the other side good chance to try another slopes on Medvědín, Stoh or Hromovka. Thanks for understanding.

Kup teď voucher na lyžování ve Špindlu na leden (8.-31.1.2018) JEN ZA 490Kč/dospělý/den. Tak už moc neváhej a kup si parádní lyžování, akce platí jen do konce prosince. Nezapomeň se o téhle akci zmínit i kámošům, můžete si užít skvělou lyžovačku na 25 km sjezdovek.

Lyžování na 490Kč seženete na: https://goo.gl/VP8jHu

Špindl SkiOpening 2017 je minulostí, kdo nebyl, o hodně přišel. Díky za nejlepší zahájení sezóny!

Intenzivně zasněžujeme, dokud to teploty dovolí, abychom pro Vás brzy mohli otevřít další kilometry sjezdovek. Od pondělí pojedou přes týden lanovky Hromovka, Svatý Petr - Pláň i Medvědín, k nim stejné sjezdovky jako doposud. Pojeďte si užít prázdné svahy, nulové fronty a nastartovat si novou sezónu! https://www.skiareal.cz/aktualni-provoz *** Artifical snowing system is fully on so we can open more slopes for you soon. From Monday 11th on we are going to have 3 chairlifts open - Hromovka, Svaty Petr and Medvedin. Come over to enjoy empty slopes, no waiting lines an to kick-off the season right!

EXKLUZIVNÍ PŘEDPREMIÉRA UŽ DNES! Od 18:00 ve Svatém Petru. ???? Bude sranda, nenechte si to ujít ???? Autogramiáda herců proběhne ve 15:00. https://goo.gl/eNht41

A jedééém! #srdecnizalezitost

h

Seilbahntickets online kaufen - bestpreisgarantie!

Kontact:

 

+420 499 467 101

skiareal@skiareal.cz

Anfahrt

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.