Ceník speciálních skipasů

K zakoupení pouze v klientských centrech.Jízdenky na lanovky ve Špindlerově Mlýně můžete zakoupit 3 různými způsoby:

  • V předprodeji online na www.gopass.travel
  • Samoobslužně u lanovky v Gopass Tickets
  • V klientském centru

 

e-shop GOPASS - skipasy za nejvýhodnější ceny zakoupíte online na www.gopass.travel. Použijte svůj GOPASS při všech nákupech v provozovnách Spindl Motion a Spindl Gastronomy, sbírejte body a získejte další odměny a slevy.


GOPASS Tickets - automatická samoobslužná obchodní místa. Skipasy zakoupené prostřednictvím GOPASS Tickets jsou vydávány na bezkontaktní čipovou kartu GOPASS. Cena za kartu je 50 Kč.


Klientské centrum – skipasy zakoupené v klientském centru jsou vydávány na bezkontaktní čipovou kartu Axess. Vratná záloha za čipovou kartu je 50 Kč. Kartu lze vrátit do automatu ve středisku. Při ztrátě nebo odcizení skipasu zakoupeného v klientském centru se náhrada jízdného poskytuje pouze v místě nákupu po předložení účtenky. Za vydání náhradní karty je vybírán manipulační poplatek 100 Kč a 50 Kč záloha za čipovou kartu. Na pokladnách můžete platit v hotovosti nebo platebními kartami: Eurocard/MasterCard, Maestro, VISA a VISA Electron. Akceptujeme Sodexo Flexi Pass CARD a Benefit Plus Card na 1-6 denní celoareálové skipasy.


Odpolední od 13:00 h. - prodej odpoledních skipasů začíná nejdříve 5 min. před vyznačenou platností.


Večerní lyžování - 18:00 - 21:00.


Rodičovský skipas - přenosný skipas s možností střídat mezi dvěma dospělými osobami, při zakoupení nutné nahlásit obě osoby a nahrát fotografii obou rodičů.


Fast Pass - skipas, se kterým nestojíte ve frontě. Používejte po celý den přednostní turniket na lanovkách innogy line Svatý Petr, Medvědín, Hromovka a Horní Mísečky.


Fresh Track - ranní lyžování na čerstvě upravené prázdné sjezdovce spojené s bohatou snídaní, každý pátek, sobotu a neděli od 7:30 do 9:30, počet míst je limitovaný - rezervace min. 1 den předem na tel. +420 499 467 101 nebo v klientských centrech Skiareálu (Hromovka, Centrum, Svatý Petr, Medvědín).


Zpáteční jízdenka - opravňuje jejího držitele k jízdě nahoru a dolů na lanové dráze innogy line Svatý Petr-Pláň a Špindlerův Mlýn-Medvědín. K zakoupení v klientských centrech Skiareálu Špindlerův Mlýn.


MALÉ DÍTĚ 0 – 5,99 let ZDARMA
DÍTĚ 6 – 11,99 let
JUNIOR 12 – 17,99 let
DOSPĚLÝ 18 – 59,99 let
SENIOR 60+ let


Věk se prokazuje na základě průkazu totožnosti, není-li vydán, pak na základě průkazu pojištěnce. Bez jeho předložení není nárok na bezplatné využívání služeb a uplatnění sníženého jízdného v kategorii „Dítě“, „Junior“ a „Senior“.

Zakoupený skipas prostřednictvím e-shopu GOPASS nebo GOPASS Tickets lze stornovat za těchto podmínek: a) Nejpozději do 23:59 dne předcházejícího dni, na který je skipas zakoupen, za poplatek 30 Kč, b) V den platnosti skipasu nejpozději do 11:59 a to pouze v případě, že jste s tímto skipasem v tento den neprošli ani jednou turniketem. Kupní cena vám bude vrácena do kreditu ponížená o částku 150 Kč.


Skipasy i vrácenou hotovost si zkontrolujte ihned u pokladny. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel. Skipasy jsou nepřenosné, proto nesmí být půjčovány ani přeprodávány. Pokladny a odbavovací systémy jsou monitorovány kamerou. Při použití karty neoprávněnou osobou bude skipas bez náhrady odebrán nebo zablokován. Prostor turniketů je monitorován. Při průchodu turniketem je pořízena fotografie, která je zpracována a uchována odbavovacím systémem. Uchování tohoto osobního údaje - fotografie trvá po dobu platnosti skipasu, poté je systémem vymazán. Provozovatel si vyhrazuje právo změny cen. Všechny uvedené ceny jsou v Kč. 


Zobrazované ceny „Pokladna“ a „GOPASS Tickets“ jsou proměnlivé a mohou se změnit v závislosti na podmínkách a vytíženosti střediska. Aktuální ceny platné pro daný den se budou vždy zobrazovat na obrazovkách na pokladně ve středisku a na webu skiareálu.
Zobrazované „Online“ ceny jsou vždy aktuální – čím dříve koupíte, tím výhodněji lyžujete.
Provozovatel: MELIDA, a.s., Špindlerův Mlýn 281, IČ: 24166511, tel. +420 499 467 101.
 

Zobrazované ceny "Pokladna" a "GOPASS Tickets" jsou proměnlivé a mohou se změnit v závislosti na podmínkách a vytíženosti střediska. Aktuální ceny platné pro daný den se budou vždy zobrazovat na obrazovkách na pokladně ve středisku a na webu skiareálu.

Zobrazované "Online" ceny jsou vždy aktuální - čím dříve koupíte, tím výhodněji lyžujete.

Provozovatel: MELIDA, a. s., Špindlerův Mlýn 281, 543 51, IČ: 24166511, tel. +420 499 467 101

NA LYŽE UŽ TENTO VÍKEND! Díky skvělým sněhovým podmínkám se lanovky roztočí už od soboty 2. 12.

Skipasy na víkend