Fun Ticket

Chcete využít některou z našich aktivit a zároveň se svézt na lanové dráze? Pak je Fun Ticket právě pro vás.

 

   DospělíJun./Sen.Děti 
Fun Ticket Pokladna450430390 
Fun Ticket E-shop 430410330
Fun Ticket Pokladna990970- 

Fun Ticket – cenově zvýhodněná jednosměrná jízdenka, která zahrnuje kombinaci jízdy lanovkou na horní stanici Medvědín a zapůjčení terénní koloběžky, nebo elektrokola.
Nelze zakoupit u horní stanice lanové dráhy Medvědín.

Terénní koloběžka > 1x výjezd lanovkou a sjezd terénní koloběžkou od horní stanice lanovky Medvědín po vytyčené trati na sjezdovce. Maximální doba jízdy na koloběžce je 1 hodina. Řídit koloběžku může osoba s minimální výškou 140 cm.

E-bike > 1x výjezd lanovkou a zapůjčení elektrokola na 3 hodiny u dolní stanice lanovky na Medvědíně. Vrácení e-biku je možné v půjčovně Spindl Motion u dolní horní stanice lanovky na Medvědín. Za doplatek 300 Kč možné zápůjčku prodloužit na celý den.
 

Pokladna – jízdenky zakoupené na pokladně jsou vydávány na bezkontaktní čipovou kartu Axess. Záloha za kartu Axess činí 50 Kč. Kartu lze vrátit do automatu ve středisku. Na pokladnách můžete platit v hotovosti nebo platebními kartami: Eurocard/MasterCard, Maestro, VISA a VISA Electron. Akceptujeme Sodexo Flexi nebo Multi Pass CARD na 1 jízdu a zpáteční jízdenku.

e-shop GOPASS - jízdenky za nejvýhodnější ceny zakoupíte online na www.gopass.cz . Použijte svůj GOPASS při všech nákupech v provozovnách Spindl Motion a Spindl Gastronomy, sbírejte body a získejte další odměny a slevy. Vydání karty je zpoplatněno 50 Kč.

POZOR! Při prvním nákupu služeb prostřednictvím e-shopu GOPASS nelze vyzvednout nabitou čipovou kartu GOPASS na horní stanici lanové dráhy Medvědín nebo innogy line Svatý Petr.

Věk se prokazuje na základě průkazu totožnosti, není-li vydán, pak na základě průkazu pojištěnce. Bez jeho předložení není nárok na bezplatné využívání služeb a uplatnění sníženého jízdného v kategorii „Dítě“, „Junior“ a „Senior“.

Jízdenky i vrácenou hotovost si zkontrolujte ihned u pokladny. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel. Jízdenky jsou nepřenosné, proto nesmí být půjčovány ani přeprodávány. Pokladny a odbavovací systém jsou monitorovány kamerou. Při použití karty neoprávněnou osobou bude bez náhrady odebrána nebo zablokována. Prostor turniketů je monitorován. Při průchodu turniketem je pořízena fotografie, která je zpracována a uchována odbavovacím systémem. Uchování tohoto osobního údaje – fotografie trvá po dobu platnosti jízdenky, poté je systémem vymazán.

Provozovatel si vyhrazuje právo změny cen, všechny uvedené ceny jsou v Kč.

Provozovatel: MELIDA, a. s., Špindlerův Mlýn 281, 543 51, IČ: 24166511, tel. +420 499 467 101, www.skiareal.cz
Buďte v pohybu


Objevuje všechny aktivity, které u nás můžete zažít.


Jít na aktivity →