Ceník speciálních skipasů

K zakoupení pouze na pokladnách.Jízdenky na lanovky ve Špindlerově Mlýně můžete zakoupit 3 různými způsoby:

  • V předprodeji online na www.gopass.travel
  • Samoobslužně u lanovky v Gopass Tickets
  • Na pokladně lanové dráhy

 

e-shop GOPASS - skipasy za nejvýhodnější ceny zakoupíte online na www.gopass.travel. Použijte svůj GOPASS při všech nákupech v provozovnách Spindl Motion a Spindl Gastronomy, sbírejte body a získejte další odměny a slevy.


GOPASS Tickets - automatická samoobslužná obchodní místa. Skipasy zakoupené prostřednictvím GOPASS Tickets jsou vydávány na bezkontaktní čipovou kartu GOPASS. Cena za kartu je 50 Kč.


Pokladna – skipasy zakoupené na pokladně jsou vydávány na bezkontaktní čipovou kartu Axess. Vratná záloha za čipovou kartu je 50 Kč. Kartu lze vrátit do automatu ve středisku. Při ztrátě nebo odcizení skipasu zakoupeného na pokladně se náhrada jízdného poskytuje pouze v místě nákupu po předložení účtenky. Za vydání náhradní karty je vybírán manipulační poplatek 100 Kč a 50 Kč záloha za čipovou kartu. Na pokladnách můžete platit v hotovosti nebo platebními kartami: Eurocard/MasterCard, Maestro, VISA a VISA Electron. Akceptujeme Sodexo Flexi Pass CARD a Benefit Plus Card na 1-6 denní celoareálové skipasy.


Odpolední od 13:00 h. - prodej odpoledních skipasů začíná nejdříve 5 min. před vyznačenou platností.


Večerní lyžování - Hromovka 18:00 - 21:00.


Rodičovský skipas - přenosný skipas s možností střídat mezi dvěma dospělými osobami, při zakoupení nutné nahlásit obě osoby a nahrát fotografii obou rodičů.


Fast Pass - skipas, se kterým nestojíte ve frontě. Používejte po celý den přednostní turniket na lanovkách innogy line Svatý Petr, Medvědín, Hromovka a Horní Mísečky.


Fresh Track - ranní lyžování na čerstvě upravené prázdné sjezdovce spojené s bohatou snídaní, každý pátek, sobotu a neděli od 7:30 do 9:30, počet míst je limitovaný - rezervace min. 1 den předem na tel. +420 499 467 101 nebo v klientských centrech Skiareálu (Hromovka, Centrum, Svatý Petr, Medvědín).


Zpáteční jízdenka - opravňuje jejího držitele k jízdě nahoru a dolů na lanové dráze innogy line Svatý Petr-Pláň, Špindlerův Mlýn-Medvědín a Horní Mísečky-Medvědín. K zakoupení v klientských centrech Skiareálu Špindlerův Mlýn.


MALÉ DÍTĚ 0 – 5,99 let ZDARMA
DÍTĚ 6 – 11,99 let
JUNIOR 12 – 17,99 let
DOSPĚLÝ 18 – 59,99 let
SENIOR 60+ let


Věk se prokazuje na základě průkazu totožnosti, není-li vydán, pak na základě průkazu pojištěnce. Bez jeho předložení není nárok na bezplatné využívání služeb a uplatnění sníženého jízdného v kategorii „Dítě“, „Junior“ a „Senior“.

Zakoupený skipas prostřednictvím e-shopu GOPASS nebo GOPASS Tickets lze stornovat za těchto podmínek: a) Nejpozději do 23:59 dne předcházejícího dni, na který je skipas zakoupen, za poplatek 30 Kč, b) V den platnosti skipasu nejpozději do 11:59 a to pouze v případě, že jste s tímto skipasem v tento den neprošli ani jednou turniketem. Kupní cena vám bude vrácena do kreditu ponížená o částku 150 Kč.


Skipasy i vrácenou hotovost si zkontrolujte ihned u pokladny. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel. Skipasy jsou nepřenosné, proto nesmí být půjčovány ani přeprodávány. Pokladny a odbavovací systémy jsou monitorovány kamerou. Při použití karty neoprávněnou osobou bude skipas bez náhrady odebrán nebo zablokován. Prostor turniketů je monitorován. Při průchodu turniketem je pořízena fotografie, která je zpracována a uchována odbavovacím systémem. Uchování tohoto osobního údaje - fotografie trvá po dobu platnosti skipasu, poté je systémem vymazán. Provozovatel si vyhrazuje právo změny cen. Všechny uvedené ceny jsou v Kč. 


Zobrazované ceny „Pokladna“ a „GOPASS Tickets“ jsou proměnlivé a mohou se změnit v závislosti na podmínkách a vytíženosti střediska. Aktuální ceny platné pro daný den se budou vždy zobrazovat na obrazovkách na pokladně ve středisku a na webu skiareálu.
Zobrazované „Online“ ceny jsou vždy aktuální – čím dříve koupíte, tím výhodněji lyžujete.
Provozovatel: MELIDA, a.s., Špindlerův Mlýn 281, IČ: 24166511, tel. +420 499 467 101.
 

Zobrazované ceny "Pokladna" a "GOPASS Tickets" jsou proměnlivé a mohou se změnit v závislosti na podmínkách a vytíženosti střediska. Aktuální ceny platné pro daný den se budou vždy zobrazovat na obrazovkách na pokladně ve středisku a na webu skiareálu.

Zobrazované "Online" ceny jsou vždy aktuální - čím dříve koupíte, tím výhodněji lyžujete.

Provozovatel: MELIDA, a. s., Špindlerův Mlýn 281, 543 51, IČ: 24166511, tel. +420 499 467 101

Letní provoz ukončen. Probíhají přípravy na zimní sezónu. Nenechte si ujít 10.12. Špindl SkiOpening ve Svatém Petru. Skipasy v prodeji!