Skipasy

Flexibilní ceny skipasů se mění každý den. Nakupujte nejvýhodněji online a s dostatečným předstihem.


Zimní sezóna 2019/20 ukončena.

Prodej skipasů na zimní sezónu 2019/20 UKONČEN.Ceník speciálních skipasů


e-shop GOPASS - skipasy za nejvýhodnější ceny zakoupíte online na www.gopass.cz. Použijte svůj GOPASS při všech nákupech v provozovnách Spindl Motion a Spindl Gastronomy, sbírejte body a získejte další odměny a slevy.

GOPASS Tickets - automatická samoobslužná obchodní místa. Skipasy zakoupené prostřednictvím GOPASS Tickets jsou vydávány na bezkontaktní čipovou kartu GOPASS. První kartu nabývá zákazník bezplatně, vydání další karty je zpoplatněno 50 Kč. Platba pouze kartou.

Pokladna – skipasy zakoupené na pokladně jsou vydávány na bezkontaktní čipovou kartu Axess. Záloha za bezkontaktní čipovou kartu Axess činí 50 Kč. Kartu lze vrátit do automatu ve středisku. Na pokladnách můžete platit v hotovosti nebo platebními kartami: Eurocard/MasterCard, Maestro, VISA a VISA Electron. Akceptujeme Sodexo Flexi Pass CARD a Benefit Plus Card (neplatí pro regionální jízdné).

Odpolední od 13:00 h. - prodej odpoledních skipasů začíná nejdříve 5 min. před vyznačenou platností.

Večerní lyžování - Hromovka 18:00 - 21:00.

Rodičovský skipas - přenosný skipas s možností střídat mezi dvěma dospělými osobami, při zakoupení nutné nahlásit obě osoby a nahrát fotografii obou rodičů.

Fast Pass - skipas, se kterým nestojíte ve frontě. Používejte po celý den přednostní turniket na lanovkách innogy line Svatý Petr, Medvědín, Hromovka a Horní Mísečky.

Fresh Track - ranní lyžování na čerstvě upravené prázdné sjezdovce spojené s bohatou snídaní, každý pátek, sobotu a neděli od 7:30 do 9:30, počet míst je limitovaný - rezervace min. 1 den předem na tel. +420 499 467 101 nebo v infocentrech Skiareálu (Hromovka, Centrum, Svatý Petr, Medvědín).

Fast Pass, Fresh Track, odpolední a rodičovský skipas lze zakoupit pouze na pokladně a je vydán na zálohovou čipovou kartu Axess.

Zpáteční jízdenka - opravňuje jejího držitele k jízdě nahoru a dolů na lanové dráze innogy line Svatý Petr, Medvědín a Horní Mísečky. K zakoupení v infocentrech Skiareálu Špindlerův Mlýn.

MALÉ DÍTĚ 0 – 5,99 let ZDARMA
DÍTĚ 6 – 11,99 let
JUNIOR 12 – 17,99 let
DOSPĚLÝ 18 – 59,99 let
SENIOR 60+ let

Věk se prokazuje na základě průkazu totožnosti, není-li vydán, pak na základě průkazu pojištěnce. Bez jeho předložení není nárok na bezplatné využívání služeb a uplatnění sníženého jízdného v kategorii „Dítě“, „Junior“ a „Senior“.

Zakoupený skipas prostřednictvím e-shopu GOPASS nebo GOPASS Tickets lze stornovat za těchto podmínek: a) Nejpozději do 23:59 dne předcházejícího dni, na který je skipas zakoupen, za poplatek 30 Kč, b) V den platnosti skipasu nejpozději do 11:59 a to pouze v případě, že jste s tímto skipasem v tento den neprošli ani jednou turniketem u lanovky. Kupní cena vám bude vrácena do kreditu ponížená o částku 150 Kč.

Skipasy i vrácenou hotovost si zkontrolujte ihned u pokladny. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel. Skipasy jsou nepřenosné, proto nesmí být půjčovány ani přeprodávány. Pokladny a odbavovací systémy jsou monitorovány kamerou. Při použití karty neoprávněnou osobou bude skipas bez náhrady odebrán nebo zablokován. Prostor turniketů je monitorován. Při průchodu turniketem je pořízena fotografie, která je zpracována a uchována odbavovacím systémem. Uchování tohoto osobního údaje - fotografie trvá po dobu platnosti skipasu, poté je systémem vymazán. Provozovatel si vyhrazuje právo změny cen. Všechny uvedené ceny jsou v Kč. Slevy na karty ISIC, ITIC a innogy se poskytují na pokladně Hromovka, Svatý Petr, Medvědín, Horní Mísečky a Labská. Slevy neplatí na večerní lyžování.  

Zobrazované ceny "Pokladna" a "GOPASS Tickets" jsou proměnlivé a mohou se změnit v závislosti na podmínkách a vytíženosti střediska. Aktuální ceny platné pro daný den se budou vždy zobrazovat na obrazovkách na pokladně ve středisku a na webu skiareálu.

Zobrazované "Online" ceny jsou vždy aktuální - čím dříve koupíte, tím výhodněji lyžujete.

Provozovatel: MELIDA, a. s., Špindlerův Mlýn 281, 543 51, IČ: 24166511, tel. +420 499 467 101

Z důvodu přijatých preventivních opatření proti šíření onemocnění COVID-19 je od 14.3. 2020 středisko Skiareál Špindlerův Mlýn uzavřeno.

Aktuální info