Ceník lanovek

Kupujte jízdenky pohodlně on-line nebo přímo na místě u samoobslužného terminálu či u pokladny. 
e-shop GOPASS - jízdenky za nejvýhodnější ceny zakoupíte online na www.gopass.cz. Použijte svůj GOPASS při všech nákupech v provozovnách Spindl Motion a Spindl Gastronomy, sbírejte body a získejte další odměny a slevy. V případě nákupu jízdenek prostřednictvím internetového obchodu programu GOPASS se záloha za bezkontaktní čipovou kartu GOPASS neplatí, ale držitel je povinen uhradit náklady na doručení zásilky v hodnotě 50 Kč.

GOPASS Tickets - automatická samoobslužná obchodní místa. Nakupte jízdenky za výhodnější ceny oproti pokladně. Platba pouze kartou. Jízdenky zakoupené prostřednictvím automatického samoobslužného obchodního místa jsou vydávány na bezkontaktní čipovou kartu GOPASS.

Pokladna – jízdenky zakoupené na pokladně jsou vydávány na bezkontaktní čipovou kartu Axess. Záloha za bezkontaktní čipovou kartu Axess činí 50 Kč. Kartu lze vrátit do automatu ve středisku.

Aktivity - dvě jednosměrné jízdy nahoru, využitelné v jednom nebo ve dvou vybraných dnech v průběhu 6 dnů na lanovce 1x Medvědín a 1x innogy line Svatý Petr. Nelze zakoupit na GOPASS Tickets ve středisku.

MALÉ DÍTĚ 0 - 5,99 let ZDARMA
DÍTĚ - 11,99 let
JUNIOR 12 - 17,99 let
DOSPĚLÝ 18 - 59,99 let
SENIOR 60+ let
Věk se prokazuje na základě průkazu totožnosti, není-li vydán, pak na základě průkazu pojištěnce. Bez jeho předložení není nárok na bezplatné využívání služeb a uplatnění sníženého jízdného v kategorii „Dítě“, „Junior“ a „Senior“.

Přeprava psů, kol a kočárků s platnou jízdenkou zdarma.

Jízdenky i vrácenou hotovost si zkontrolujte ihned u pokladny. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel. Jízdenky jsou nepřenosné, proto nesmí být půjčovány ani přeprodávány. Pokladny a odbavovací systémy jsou monitorovány kamerou. Při použití karty neoprávněnou osobou bude bez náhrady odebrána nebo zablokována.

Prostor turniketů je monitorován. Při průchodu turniketem je pořízena fotografie, která je zpracována a uchována odbavovacím systémem. Uchování tohoto osobního údaje - fotografie trvá po dobu platnosti jízdenky, poté je systémem vymazán.

Provozovatel si vyhrazuje právo změny cen. Všechny uvedené ceny jsou v Kč.

Provozovatel: MELIDA, a. s., Špindlerův Mlýn 281, 543 51, IČ: 24166511, tel. +420 499 467 101
Kontaktujte nás

Máte - li jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Rádi zodpovíme všechny vaše otázky.

 

Jít na kontakty →VEČERNÍ LYŽOVÁNÍ >>> 23. - 24. leden ve Svatém Petru >>> od 25. ledna na Hromovce DENNĚ

VEČERNÍ LYŽOVÁNÍ >>> 23. - 24. leden ve Svatém Petru >>> od 25. ledna na Hromovce DENNĚ

Aktuální info