Ceník jízdenek

Jízdenky na lanovky ve Špindlerově Mlýně můžete zakoupit 3 různými způsoby:

 

  1. V předprodeji online na www.gopass.cz
  2. Samoobslužně u lanovky v Gopass Tickets
  3. Na pokladně lanové dráhy

 

Aktuální ceník jízdenek:

Kromě standartních jízdenek na lanovku pro vás máme také cenově zvýhodněné jízdenky FUN Ticket a Activity. Jízdenky FUN Ticket v sobě kombinují jízdu lanovkou společně s vybranou aktivitou - jízdou na terénní koloběžce nebo zápůjčku elektrokola. Pozor, FUN Ticket není možné zakoupit u horní stanice lanovky Medvědín. Jízdenku Activity můžete využít ke dvěma jízdám lanovkou nahoru v šesti po sobě následujících dnech. Například v neděli si vyjedete na Medvědín a až do pátku můžete využít i druhou jízdu na lanovce Svatý Petr, nebo obráceně.

 

   DospělíJun./Sen.Děti 
Fun Ticket Pokladna450430390 
Fun Ticket E-shop 430410330
Fun Ticket Pokladna990970  
Fun Ticket E-shop 970950 

e-shop GOPASS - jízdenky za nejvýhodnější ceny zakoupíte online na www.gopass.cz. Použijte svůj GOPASS při všech nákupech v provozovnách Spindl Motion a Spindl Gastronomy, sbírejte body a získejte další odměny a slevy. 

GOPASS Tickets - Automatická samoobslužná obchodní místa. Nakupte jízdenky za výhodnější ceny oproti pokladně. Platba pouze kartou. Jízdenky zakoupené prostřednictvím automatického samoobslužného obchodního místa jsou vydávány na bezkontaktní čipovou kartu GOPASS.

Pokladna - jízdenky zakoupené na pokladně jsou vydávány na bezkontaktní čipovou kartu Axess. Záloha za kartu Axess činí 50 Kč. Kartu lze vrátit do automatu ve středisku. Na pokladnách můžete platit v hotovosti nebo platebními kartami: Eurocard/MasterCard, Maestro, VISA a VISA Electron. Akceptujeme Sodexo Flexi nebo Multi Pass CARD  na 1 jízdu, Zpáteční a Aktivity jízdenky.

Jízdenky pořízené na pokladně nebo v GOPASS Tickets platí pouze v den zakoupení.

MALÉ DÍTĚ 0-5,99 let ZDARMA
DÍTĚ 6-11,99 let
JUNIOR 12-17,99 let
DOSPĚLÝ 18-59,99 let
SENIOR 60+ let

Věk se prokazuje na základě průkazu totožnosti, není-li vydán, pak na základě průkazu pojištěnce. Bez jeho předložení není nárok na bezplatné využívání služeb a uplatnění sníženého jízdného v kategorii „Dítě“, „Junior“ a „Senior“.

Přeprava psů, kol a kočárků s platnou jízdenkou zdarma.

Jízdenky i vrácenou hotovost si zkontrolujte ihned u pokladny. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel. Jízdenky jsou nepřenosné, proto nesmí být půjčovány ani přeprodávány. Pokladny a odbavovací systémy jsou monitorovány kamerou. Při použití karty neoprávněnou osobou bude bez náhrady odebrána nebo zablokována.

Prostor turniketů je monitorován. Při průchodu turniketem je pořízena fotografie, která je zpracována a uchována odbavovacím systémem. Uchování tohoto osobního údaje - fotografie trvá po dobu platnosti jízdenky, poté je systémem vymazán.

Provozovatel si vyhrazuje právo změny cen. Všechny uvedené ceny jsou v Kč.

Provozovatel: MELIDA, a. s., Špindlerův Mlýn 281, 543 51, IČ: 24166511, tel. +420 499 467 101
Kontaktujte nás

Máte - li jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Rádi zodpovíme všechny vaše otázky.

 

Jít na kontakty →