Ceník jízdenek

Jízdenky na lanovky ve Špindlerově Mlýně můžete zakoupit 3 různými způsoby:

 

  1. V předprodeji online na www.gopass.cz
  2. Samoobslužně u lanovky v Gopass Tickets
  3. Na pokladně lanové dráhy

 

Aktuální ceník jízdenek:

Kromě standartních jízdenek na lanovku pro vás máme také cenově zvýhodněné jízdenky, kterým říkáme FUN Ticket. Tyto zvýhodněné jízdenky v sobě kombinují jízdu lanovkou společně s vybranou aktivitou - jízdou na terénní koloběžce nebo zápůjčku elektrokola. Pozor, FUN Ticket není možné zakoupit u horní stanice lanovky Medvědín.

V provozu od 5.6.2020

   DospělíJun./Sen.Děti 
Fun Ticket Pokladna450430390 
Fun Ticket E-shop 430410330
Fun Ticket Pokladna990970  
Fun Ticket E-shop 970950 

e-shop GOPASS - jízdenky za nejvýhodnější ceny zakoupíte online na www.gopass.cz. Použijte svůj GOPASS při všech nákupech v provozovnách Spindl Motion a Spindl Gastronomy, sbírejte body a získejte další odměny a slevy. 

GOPASS Tickets - Z důvodu zdravotních a bezpečnostních opatření dočasně nedostupné. Automatická samoobslužná obchodní místa. Nakupte jízdenky za výhodnější ceny oproti pokladně. Platba pouze kartou. Jízdenky zakoupené prostřednictvím automatického samoobslužného obchodního místa jsou vydávány na bezkontaktní čipovou kartu GOPASS.

Pokladna - jízdenky zakoupené na pokladně jsou vydávány na bezkontaktní čipovou kartu Axess. Záloha za kartu Axess činí 50 Kč. Kartu lze vrátit do automatu ve středisku. Na pokladnách můžete platit v hotovosti nebo platebními kartami: Eurocard/MasterCard, Maestro, VISA a VISA Electron. Akceptujeme Sodexo Flexi nebo Multi Pass CARD  na 1 jízdu, Zpáteční a Aktivity jízdenky.

Jízdenky pořízené na pokladně nebo v GOPASS Tickets platí pouze v den zakoupení.

MALÉ DÍTĚ 0-5,99 let ZDARMA
DÍTĚ 6-11,99 let
JUNIOR 12-17,99 let
DOSPĚLÝ 18-59,99 let
SENIOR 60+ let

Věk se prokazuje na základě průkazu totožnosti, není-li vydán, pak na základě průkazu pojištěnce. Bez jeho předložení není nárok na bezplatné využívání služeb a uplatnění sníženého jízdného v kategorii „Dítě“, „Junior“ a „Senior“.

Přeprava psů, kol a kočárků s platnou jízdenkou zdarma.

Jízdenky i vrácenou hotovost si zkontrolujte ihned u pokladny. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel. Jízdenky jsou nepřenosné, proto nesmí být půjčovány ani přeprodávány. Pokladny a odbavovací systémy jsou monitorovány kamerou. Při použití karty neoprávněnou osobou bude bez náhrady odebrána nebo zablokována.

Prostor turniketů je monitorován. Při průchodu turniketem je pořízena fotografie, která je zpracována a uchována odbavovacím systémem. Uchování tohoto osobního údaje - fotografie trvá po dobu platnosti jízdenky, poté je systémem vymazán.

Provozovatel si vyhrazuje právo změny cen. Všechny uvedené ceny jsou v Kč.

Provozovatel: MELIDA, a. s., Špindlerův Mlýn 281, 543 51, IČ: 24166511, tel. +420 499 467 101
Kontaktujte nás

Máte - li jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Rádi zodpovíme všechny vaše otázky.

 

Jít na kontakty →Z důvodu silného větru jsou lanové dráhy na Medvědín i Svatý Petr-Pláň dočasně mimo provoz.

Více info