V sobotu 25.2.2017 od 15:00 sjezdovka č. 3 Sv. Petr – Červená FIS uzavřena pro veřejnost (sjezd MTB Chinese downhill). Více...

On-line nákup jízdenek a skipasů - garance nejnižších cen!

Do Špindlu se nám vrátila zima a to v plné parádě!

V sobotu bude ve Svatém Petru veselo. Jak to všechno přežít? Tady je návod, jak přežít alespoň to downhillové šílenství!

Tenhle zážitek si opravdu nenechte ujít! INFLAGRANTI už tuto sobotu v našem LEDÁRIU a volných míst nezadržitelně ubývá! goo.gl/B5qCJu

Přistálo snad na Pláních UFO?! Né... to je ŠPINDLEROVSKÉ LEDÁRIUM u horní stanice lanovky ze Svatého Petra, ve kterém najdete unikátní výstavu ledových soch, letos na téma Vivaldiho "Čtvero ročních dob". Určitě se tam zajděte podívat, vstup je zdarma a pokud nelyžujete, na pokladně můžete zakoupit zvýhodněnou zpáteční jízdenku pro pěší. Otevřeno je denně od 11:00 do 15:30.

Už tento víkend se Svatý Petr opět promění v dějiště zastávky evropského turné v plážovém volej.. pardon ve SNOW VOLEJBALU! Přijďte se podívat a fandit!

Máte už vstupenku na 2.koncert smyčcového tria INFLAGRANTI ve Špindlerovském LEDÁRIU, který bude tuto sobotu 25.2.? Je to opravdu jedinečený zážitek! Vstupenka na koncert včetně jízdenky lanovkou stojí 390 Kč, ale pokud si chcete příjemný večer protáhnout, můžete si po koncertu dopřát exkluzivní "Večeři zážitků" v naší Restauraci Na Pláni. Vstupenka, jízdenka na lanovku a čtyřchodové menu vč. konzumace vybraných vín a dalších nápojů pak vyjde na 1.590 Kč na osobu. Více info o koncertu a o programu večera zde: goo.gl/B5qCJu

Víkend za námi a už se těšíme na další. Bude ve Svatém Petru doslova nabitý akcemi, rozhodně si je nenechte ujít!

Aktuálně ze Špindlu.. tak pojeďte taky!

Už za pár dní nás čeká další nevšední podívaná na dojezdu sjezdovek ve Svatém Petru - turnaj Evropské Tour ve Snow Volleyballu!

Nahoře trochu nasněžilo a po skoro jarních prosluněných dnech se nám vrací zima. No jak by ne, vždyť je teprve únor...

Blíží se sobota a k ní neodmyslitelně patří SNOW SHOW ve Svatém Petru. Přijďte se v 18:00 hodin podívat na unikátní tanec roleb, na exhibiční jízdy profesionálního demo teamu, na ohnivou show a na parádní laserovou projekci přímo na sjezdovku. SNOW SHOW je jedinečná aprés-ski podívaná pro malé i velké!

Víte v čem je ve Svatém Petru únor lepší než leden? Slunce se přehoupne přes hřeben a jeho paprsky konečně dopadnou i dolů na dojezd sjezdovek a na přilehlé terásky. To je pak aprés-ski jak má být!

Zítra to zase rozjedeme ve Skicrossu s Pribiňáčkem. Tak hybaj na start! Těšte se na kopec zábavy, nejen na lyžích... http://bit.ly/lyzovacka_krkonose

Dneska? Dneska by to zase šlo! Kdo tu není, dělá chybu... ale to se dá napravit!

Kouzlo prvního lana a snídaně na kopci... To bude den na jedničku, pojeďte si ho užít s námi!

Pro velký uspěch jsme se rozhodli zopakovat jedinečný koncert smyčcového tria INFLAGRANTI ve Špindlerovském LEDÁRIU, byla to opravdu nádhera. Pište si do kalendáře datum sobota 25.2.! Tentokrát si můžete užít nejen koncert samotný, zvolit si ale můžete také pokračování příjemného večera v restauraci Na Pláni při exkluzivní "VEČEŘI ZÁŽITKŮ". Volba je na Vás!

Plán na dnešek je jasný, stejně jako je jasná obloha!

Rozmáhá se nám tu takový nešvar... Ale teď vážně. Pohyb po sjezdovkách po jejich provozní době je opravdu hazard se životem, prosíme zamyslete se nad tím. Díky!

Svěřte nám na pár lekcí vaše dítka do lyžařské školy SKOL MAX Ski School a vrátíme vám je jako malé nadšené lyžaře. Víme jak na to, uvidíte!

"To pondělí je fakt hrozný... " Tak tohle si ve Špindlu zrovna dneska neříkáme! PS - Medvědínská lanovka měla včera technické problémy a bohužel byla mimo provoz, ale vše je již v pořádku a na Medvědíně se lyžuje v plné parádě.

On-line nákup jízdenek a skipasů - garance nejnižších cen!

Kontakt:

 

+420 499 467 101

skiareal@skiareal.cz

Jak se k nám dostanete

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.