Lanovka Špindlerův Mlýn - Medvědín v provozu od 19.5. denně. Lanovka innogy line Svatý Petr - Pláň v provozu od 27.5. denně. Provoz lanových drah: každou půlhodinu 8-12, 13-18. Více...

On-line nákup jízdenek a skipasů - garance nejnižších cen!

A tady malá ukázka jak chlapi tvrdě dřou, aby vše bylo na opening TIP TOP !!!

ŠPINDL BIKE PARK OPENING 2.-4.6.2017. MRSN workxx maká na tratích, které se otevřou v pátek 2.června. Tracks will be opened from 2nd of June.

Vystoupení kapely Pokáč už tuto sobotu 27.5. v 11 hodin ve Svatém Petru. Vstup na Festival úsměvů s nabitým programem pro celou rodinu je zdarma a v rámci akce 1+1 zdarma můžete zakoupit třeba jízdenky na lanovku innogy line Svatý Petr - Pláň, nebo si dejte 1+1 Kofolu zdarma na Letní terase. https://www.youtube.com/watch?v=JttBZlhm5kI

Více jak 10 milionů shlédnutí na YouTube. To je David Deyl a jeho megahit AKORÁT. Specialitou je, že celý videoklip je natočen v jednom záběru. A kdopak ví, v jakém městě se klip točil? Nenechte si ujít Davida Deyla již tuto sobotu 27.5. od 15.hodin ve Svatém Petru. https://www.youtube.com/watch?v=B2s8c6PnJiE

Sobotní Festival úsměvů se blíží

Včerejší den byl na dlouhou dobu posledním dnem "klídečku" lanové dráhy MEDVĚDÍN. Ode dneška najíždíme na denní provoz v čase od 8-12 a 13-18.

Ať je léto nebo zima ve Špindlu je vždycky prima! Více o chystaných novinkách se dočtete v následujícím článku. http://krkonossky.denik.cz/zpravy_region/spindleruv-mlyn-protahne-sjezdovky-k-labske-prehrade-20170518.html Těšíte se tak jako my?

Chcete vidět Davida Deyla na živo? Přijeďte do Špindlerova Mlýna 27.5. na Festivalu úsměvů Rádia IMPULS ve Svatém Petru... https://www.youtube.com/watch?v=4ZJblygYwxA

Kdo vyjede zítra lanovkou na Medvědín a užije si luxusní den? V provozu jsou stezky, hřiště i panoramatická restaurace. Bude opět krásně! Od 19.5. jede lanovka denně, každou půlhodinu 8-12 a 13-18.

Něco se chystá a bude to velký! http://www.skiareal.cz/akce/detail/spindlerovske-otevirani-letni-turisticke-sezony-2017

Tak kdo se trefí? Udělejte printscreen obrázku ve chvíli, kdy je tenhle špindlerovský lyžař přesně uvnitř modrého orámování a dejte otisk obrazovky do komentů níže. Všechny trefy slosujeme a 3 náhodně vybraní výherci od nás dostanou voucher na výjezd lanovkou Sv.Petr.Pláň, platný do konce června.

Krásné ráno všem! Zdravíme ze Špindlerova Mlýna. Lanovka na Medvědín opět v provozu každou půlhodinku jen přes poledne pauza.

Zítra pátek! ...to už je vlastně malá sobota

Těšíte se na léto ve Špindlu? A na co všechno?

Víte, že právě dnes je tomu na den přesně 70.let, kdy byla zkolaudována a oficiálně uvedena do provozu jednosedačková lanovka ze Svatého Petru na Pláň?! K této významné příležitosti se můžete v polovině července těšit na výstavu historických fotografií v jedinečných prostorech depa lanovky ve Svatém Petru, kterou pro Vás chystá spolu s námi Spolek špindlerovských lyžníků.

Užijte si jaro na hřebenech nejvyšších českých hor - Krkonoš. I tento prodloužený víkend můžete vyjet lanovkou na Medvědín, a to každou půlhodinu v časech 8-12 a 13-18.

This winter season has been very special for our resort: for the very first time, we have welcomed a team of international volunteers. Helping out all around the place, they really made the difference. You´ve been all fantastic, thank you guys!

Počasí ve Špindlerově Mlýně nemá chybu! Sluníčko svítí, ptáčci zpívají, teplota vysoko nad nulou... Že by to s námi jaro myslelo konečně vážně? Každopádně od pátka do pondělí je v provozu lanovka na Medvědín, tak si naplánujte nějaký výlet nebo prostě jen relaxujte a dobijte si baterky na čerstvém vzduchu...

Lanovka na Medvědín zahájila o víkendu provoz! Pokud jste nestihli vyjet nahoru, tak další možnost budete mít o tomto víkendu, a to už od pátku a až do pondělí (5.5. - 8.5.). Provozní doba lanovek: každou půlhodinu 8:00 – 12:00 a 13:00 – 18:00.

! Odpočítávání začalo - už jen pár hodin Vás dělí od poslední možnosti předplacení CHYTRÉ SEZÓNKY. Končíme dnes o půlnoci! https://goo.gl/wCVV5S

On-line nákup jízdenek a skipasů - garance nejnižších cen!

Kontakt:

 

+420 499 467 101

skiareal@skiareal.cz

Jak se k nám dostanete

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.