20. - 23.3. Kluziště uzavřeno, od 27.3. mimo provoz. Vlek Medvědín „Hřiště“ (P) od pondělí do pátku mimo provoz. Svatý Petr - hřiště (D) do středy 22.3. mimo provoz. Více...

On-line nákup jízdenek a skipasů - garance nejnižších cen!

Dočkali jste se! Jako každý rok jsme pro Vás v obchodech Špindl Motion připravili víkendovou sérii megaslev "AMERICAN SALE" na všechny naše světové módní značky. V pátek budou slevy 40%, v sobotu 50% a v neděli dokonce 60%. Zboží ale bude mizet rychle, takže je potřeba dobře rozmyslet, jestli nakoupit hned nebo čekat na další den. Aby se na Vás dostalo. Shopaholici všech zemí spojte se!

Jaro je tady a s ním i spousta akcí, zábavy a zvýhodněných skipasů!

Audi SnowJam 2017 dnes začal prvními tréninky, a už se bylo na co dívat! V pátek a v sobotu to bude neuvěřitelná podívaná, určitě se přijeďte kouknout a zafandit! I na víkend platí jarně zvýhodněný celodenní skipas za 590 korun při nákupu přes www.gopass.cz

Zítra začínáme!

Takovéhle podmínky nabízí březnový Medvědín... sněhu máme pro Vás stále dost! Ode dneška navíc jen za 590 korun na celý den, pokud skipas zakoupíte v e-shopu GOPASS.cz!

JARO JE TADY - celodenní skipasy jen za 590 korun! Dneska jsme měli snad všechny druhy . Ráno azúro, potom super lyžovačka pod mrakem a odpoledne nám tu zažalo chumelit jak o závod. Dneškem nám také končí "Hlavní sezóna" a začíná to pravé "Jarní lyžování". Nejen že se snižují ceny všech skipasů na pokladnách i v e-shopu, startujeme navíc také zajímavou nabídku 1denních skipasů, které si můžete při nákupu na www.gopass.cz pořídít za 590 Kč!

Neděle opravdu na výbornou... Lyžařské podmínky opravdu jsou a ještě dlouho budou vynikající!

Ve Špindlu máme dneska takovouhle nedělní parádu! Čekáme na Vás nebo to můžeme rozjezdit sami?

Marek Ztracený live @ Špindlerovské Ledárium

Tuhle nám tady někdo říkal, že už je po zimě, ale kdepak, nevěřte tomu! Dneska máme 10 čísel nového sněhu a sypat bude celý den. Pojeďte si to užít s námi!

A je to venku... CHYTRÁ SEZÓNKA je tady! Předplaťte si od 20.3. za 990 Kč celosezónní skipas na příští sezónu a lyžujte na toto předplatné ještě letos od 1.4. do Velikonočního pondělí 17.4.! Na podzim pak doplatíte 4.000 Kč a CHYTRÁ SEZÓNKA pro Dospělého na zimu 2017/18 je vaše za necelých pět tisíc! Více info a ceny dalších věkových kategoriích: www.gopass.cz/jak-funguje-gopass/sikovna-sezonka

Dole v údolích nám to nebudete věřit, ale lyžařské podmínky máme ve Špindlu stále bezvadné. Sněhu leží na sjezdovkách 70-100 cm, žádné davy, tu a tam už na nás vykukuje jarní sluníčko... Víkend je tady, tak zvažte, jak s ním správně naložit!

Dneska nás svou návštěvou a pár jizdami na FRESH TRACKu poctil Pan lyžař Ondřej Bank - reprezentant České republiky v alpském lyžování... Tak snad se uvidíme častěji!

Sobotní koncert Marka Ztraceného ve Špindlerovském Ledáriu se plní, už je k dispozici jen pár volných míst. Nenechte si ujít fajn muziku v kouzelném prostředí ledových soch na hřebenech Krkonoš! Více info ke vstupenkám a k programu: goo.gl/CHVBPG

Všude dobře, ve Špindlu nejlépe!

V Burton Snowparku Svatý Petr se vyřádí každý. Ať už zkušení jezdci, tak i začínající rideři. Tady je důkaz...

Dopřejte si další neopakovatlný zážitek ve Špindlerovském Ledáriu, kde v sobotu 18.3. zahraje živě Marek Ztracený! Více info: goo.gl/CHVBPG

Díky za každé takové ráno, jako je dnes!

Neděle v pořádku...

Dnešní ráno byla fantazie... bude zítra taky takové? Předpověď říká, že ano. A nejen ráno, ale vypadá to na celý slunný den!

On-line nákup jízdenek a skipasů - garance nejnižších cen!

Kontakt:

 

+420 499 467 101

skiareal@skiareal.cz

Jak se k nám dostanete

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.