Lyžařský vlek Svatý Petr - hřiště (D) dočasně mimo provoz z důvodu stavby snowparku. Více...

On-line nákup jízdenek a skipasů - garance nejnižších cen!

Hoďte se marod nebo si zařiďte dovču, tohle přece stojí za to! Přes metr sněhu, modrá obloha a slunce, poloprázdné sjezdovky a celodenní permice přes e-shop gopass.cz jen za 590 korun! A zítra bude úplné azůro!

Tak rodinko, balte lyže, čepice a rukavice a v sobotu šupem do Špindlu na Skicross s Pribináčkem. Pojeďte si vyzkoušet a zazávodit si v téhle olympijské disciplíně!

No není to nádhera?!

A takhle to tu máme...

Zítra máte poslední šanci si u nás zazávodit a poměřit váš lyžařský um třeba s Dominikem Haškem! Přece si nenecháte takovouhle možnost ujít!

Včera jsme pro Vás otevřeli oblíbený vlek "hřiště" na vršku černé sjezdovky ve Svatém Petru, ode dneška jedou i vleky Horal a Slovan na Svatopetrských loukách. Závodníci amatéři bojují v paralelním obřáku v lyžařské reality show S ČT Sport na vrchol... ve Špindlu to žije!

A teď něco pro snowboardery, freeskiery a další letce...

Prašanu stále přibývá, počasí je pravé lednové, sjezdovky bezvadné a celodenní skipas při nákupu přes e-shop gopass.cz jen za 590 korun. O víkendovém programu je rozhodnuto, ne?

Zahajujeme třídenní maraton závodů v paralelním slalomu v kategoriích muži a ženy i speciální dětský závod Hvězdička. Registrovat se můžete v pátek, v sobotu i v neděli, vždy do 12 hodin. Těšíme se na Vás na svahu ve Svatém Petru! #sctsportnavrchol #spindl #spindleruvmlyn #ceskatelevize #ctsport #innogy #mojeinnogy #lyze #ski #atomic #salomon #navrchol #snih #skiarealspindl

Přes noc napadlo dalších 15 pěkných centimetrů prašanu, sněžit má i dál. Zima jak má být!

To zas bude den! Obloha bez mraků, sjezdovky liduprázdné, jejich povrch jak z manšestru... to vše na Vás čeká jen za 590 korun při nákupu celodenního skipasu přes e-shop gopass.cz. Tak na co ještě čekáte?!

Víte, že stále nabízíme několik zajímavých pozic v naší firmě? Nově například hledáme "Product managera" pro naše obchody a půjčovny Spindl Motion. Staňte se součástí našeho týmu! http://www.skiareal.cz/volna-pracovni-pozice?kariera-pozice-id=54

Přijeďte si k nám od pátku do neděle zazávodit a poměřit své lyžařské zkušenosti například s Dominikem Haškem, který vyměnil brusle a lapačky za lyže a hůlky! Další série S ČT Sport na vrchol 7 - Špindlerův Mlýn začíná už tento pátek 13.ledna!

Dnešek bude dalším dnem bez chyby. Sluníčko už leze za obzorem, sjezdovky poloprázdné a cena 1 denního skipasu na období 9.1.-19.1. při nákupu přes e-shop GOPASS.CZ padla na pouhých 590 korun! Co víc si přát?!

Takhle vypadá výhled z naší 6-sedačkové modré "bubliny" ve Svatém Petru. Máme za sebou krásný víkend a před sebou další fantastické dny. Co je ale nejlepší?! Od 9.1. do 19.1. vás CELODENNÍ SKIPAS při nákupu v e-shopu GOPASS.CZ vyjde JEN na 590 korun!!!

To se nám ta neděle pěkně vybrala, co?!

Pět cenťáků nadýchaného prašánku na perfektně urolbovaných sjezdovkách... o tom je dnešní lahoda ve Špindlu... mňam!

Jedeme komplet! Dneska jsme pro Vás otevřeli černou FIS sjezdovku ve Svatém Petru, od horního "hřiště" až dolů. Teď už si u nás, na Medvědíně i ve "Svaťáku", vybere úplně každý to své. Podmínky zn. "Ideál"!

Tak přátelé, je to tady. Nejlepší víkendová lyžovačka sezóny začíná. Přes metr čerstvého sněhu, vítr se utišil, vychází sluníčko, v provozu máme všechny lanovky. Na nic nečejte a pojeďte si tu nádheru užít s námi!

On-line nákup jízdenek a skipasů - garance nejnižších cen!

Kontakt:

 

+420 499 467 101

skiareal@skiareal.cz

Jak se k nám dostanete

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.