Ski lift Svatý Petr - hřiště (D) temporarily out of service. Více...

Online purchasing of cable car tickets - lowest prices guaranteed!

Call in sick or get yourself day off, this is worth it! Over 1 meter of fresh snow, sun on blue sky, empty slopes and one day skipass for only 590 czk when purchased online on gopass.cz! And bluebird forecast for tomorrow!

Tak rodinko, balte lyže, čepice a rukavice a v sobotu šupem do Špindlu na Skicross s Pribináčkem. Pojeďte si vyzkoušet a zazávodit si v téhle olympijské disciplíně!

Isn't it just beautiful?!

A takhle to tu máme...

Zítra máte poslední šanci si u nás zazávodit a poměřit váš lyžařský um třeba s Dominikem Haškem! Přece si nenecháte takovouhle možnost ujít!

Včera jsme pro Vás otevřeli oblíbený vlek "hřiště" na vršku černé sjezdovky ve Svatém Petru, ode dneška jedou i vleky Horal a Slovan na Svatopetrských loukách. Závodníci amatéři bojují v paralelním obřáku v lyžařské reality show S ČT Sport na vrchol... ve Špindlu to žije!

A teď něco pro snowboardery, freeskiery a další letce...

Got more and more powder in this typical January weather. Skiing is awesome and for only 590 czk per day if you get your skipass in e-shop on gopass.cz. Ready for the weekend?

Zahajujeme třídenní maraton závodů v paralelním slalomu v kategoriích muži a ženy i speciální dětský závod Hvězdička. Registrovat se můžete v pátek, v sobotu i v neděli, vždy do 12 hodin. Těšíme se na Vás na svahu ve Svatém Petru! #sctsportnavrchol #spindl #spindleruvmlyn #ceskatelevize #ctsport #innogy #mojeinnogy #lyze #ski #atomic #salomon #navrchol #snih #skiarealspindl

Got 15 more cm of fresh pow overnight and it's gonna keep snowing for awhile. Winter at its best!

To zas bude den! Obloha bez mraků, sjezdovky liduprázdné, jejich povrch jak z manšestru... to vše na Vás čeká jen za 590 korun při nákupu celodenního skipasu přes e-shop gopass.cz. Tak na co ještě čekáte?!

Víte, že stále nabízíme několik zajímavých pozic v naší firmě? Nově například hledáme "Product managera" pro naše obchody a půjčovny Spindl Motion. Staňte se součástí našeho týmu! http://www.skiareal.cz/volna-pracovni-pozice?kariera-pozice-id=54

Přijeďte si k nám od pátku do neděle zazávodit a poměřit své lyžařské zkušenosti například s Dominikem Haškem, který vyměnil brusle a lapačky za lyže a hůlky! Další série S ČT Sport na vrchol 7 - Špindlerův Mlýn začíná už tento pátek 13.ledna!

Dnešek bude dalším dnem bez chyby. Sluníčko už leze za obzorem, sjezdovky poloprázdné a cena 1 denního skipasu na období 9.1.-19.1. při nákupu přes e-shop GOPASS.CZ padla na pouhých 590 korun! Co víc si přát?!

Takhle vypadá výhled z naší 6-sedačkové modré "bubliny" ve Svatém Petru. Máme za sebou krásný víkend a před sebou další fantastické dny. Co je ale nejlepší?! Od 9.1. do 19.1. vás CELODENNÍ SKIPAS při nákupu v e-shopu GOPASS.CZ vyjde JEN na 590 korun!!!

Sunday has turned out to be a beauty, what do you think?!

Five centimetres of fresh on perfectly groomed slopes... that´s what Spindleruv Mlyn is about today... sweet!

We are fully on! We've opened black FIS slope in Sv.Petr for you today, so everyone can now choose the best level for him. Conditions are just great!

Dear friends, here it comes. The best weekend skiing of the season begins. Over 1 meter of fresh snow, the wind has calmed down, sun is rising, we have all the chairlifts running. Don't wait anymore, come over to enjoy the day with us!

Online purchasing of cable car tickets - lowest prices guaranteed!

Contact:

 

+420 499 467 101

skiareal@skiareal.cz

How to reach us

 

© Melida, a.s. 2013

More about the weather: www.meteopress.cz

Actual informations: www.holidayinfo.cz (c) Sitour CZ

MOBILE VERSION

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.