Lanovky a vleky v provozu. Více...

&nspb;

2. HUDEBNÍ VEČER – INFLAGRANTI "Čtvero ročních dob"

| 25.2.2017

Inflagranti, moderní dívčí elektrické smyčcové trio vystoupí v 18:00 v Ledáriu na Pláních nad Špindlerovým Mlýnem.

Jedinečnou atmosféru zažijete, pokud se rozhodnete navštívit koncert skupiny INFLAGRANTI, který proběhne v Ledáriu. Na netradičním místě si tak budete moci vyslechnout nejen tóny Vivaldiho skladby  Čtvero ročních dob v moderním podání, ale i několik dalších kousků. A zatímco se zaposloucháte do zvučných tónů, budete se kochat uměním profesionálních ledových sochařů.

Vstupenka za 390,- Kč zahrnuje i zpáteční jízdenku na lanovku spojenou s jedinečným výhledem na noční Špindlerův Mlýn.

Pokud byste chtěli tento kulturní zážitek doplnit ještě o zážitek kulinářský, pouze pro tuto příležitost je připravena ZÁŽITKOVÁ VEČEŘE v podobě čtyřchodového menu včetně welcome drinku a konzumace piva, vybraných vín a nealkoholických nápojů. A co konkrétně pro Vás naši kuchaři připravili? Jako předkrm se bude podávat domácí tatarák z hovězí svíčkové podávaný s bílým toastem, následovat bude špenátový krém s uzeným lososem a crémefraiche, hlavní chod v podobě konfitovaného kachního stehýnka s červeným zelím a bylinkovým knedlíkem a nakonec sladká tečka v podobě babiččina hruškového štrůdlu se zmrzlinou, vanilkovým krémem a domácí šlehačkou. V ceně 1590,- Kč je koncert skupiny INFLAGRANTI, zpáteční jízdenka na lanovku i zážitková večeře. Návrat do Svatého Petra je v tomto případě lanovkou ve 22 hodin.

Zpět na seznam akcí

Kontakt:

 

+420 499 467 101

skiareal@skiareal.cz

Jak se k nám dostanete

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.